NOW Adı Zehra - Dizi Yorumları

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ben bugün baktım baya. Zehra eve gelince Şule günlüğü alma derdindeydi. Bakamadım sonra. Bittimi bölüm? Uyumadan önce tamamlarım :A

Bitti fragman bile geldi. Mine psikoloğun kızıymış. :eek:

Dizi iyi ama duygulu işleyemiyorlar ya yönetmen de değişmiyor. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Bölümde yoktu ki fragmanda öğrendik biz de. :A
Mine Serkan'ın kızımı acaba? (b) birazdan fragmanada bakarım. Hande'nin çocuğu çıkmaması iyi oldu. Milletin beyni yanmıştı Serkan, Genco'nun kardeşi olduğu için.
Genco'nun babasının ismi gelmedi şuan aklıma :F

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Mine Serkan'ın kızımı acaba? (b) birazdan fragmanada bakarım. Hande'nin çocuğu çıkmaması iyi oldu. Milletin beyni yanmıştı Serkan, Genco'nun kardeşi olduğu için.
Genco'nun babasının ismi gelmedi şuan aklıma :F

Nadir miydi neydi. Reytingleri görünce soğudum yine. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Nadir miydi neydi. Reytingleri görünce soğudum yine. :A
oOo sende ne çabuk ısınıp soğuyorsun :A:A
Izledim bölümü ve fragmanıda.
Bence Leyla'nın kızı değildir. Oda bir oyun olabilir.
O sahnede Nadir Leyla'nın yanında. gebermemiş demekki adam :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,369
Puanı
1,060
20.46 gibi başladık bu hafta erken başlattık 4 gelmeli artık değer bil ülke!

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Survivor'a daldım :A Bölüm youtube düşerse uyumadan izlerim kaçırdığım kısımları yada yarın sabah tamamlarım :A
Yaa işte insan bi izledimi izleyesi oluyor hep. Baksana sende bırakamıyorsun :A

Başta böyle değildi sırlarla güzelleşti. :A Bu sırlar uzamadan 13'te gerçek finalle biterse güzel olur. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,369
Puanı
1,060
Nadir çok sapık belliydi zaten şimdi de kıza yanaşıyor yeniden o kadar aşağılık ki oğlunun sevdiği kıza böyle bir kötülük yaptı yine aynı şeyi yapıyor . ben Zehra ile gencoyu çok yakıştırıyorum kadir de bir türlü düzelmedi diye sevmiyordum ama üzüldüm ya o da sonuçta seviyordu ne kadar hata yapsa da. cerene de yazık aslında hepsi Şule yüzünden oldu kendi yediği haltlar ortaya çıkmasın diye milletin başını yakıyor !! cokiyiydi kısaca bölüm yine. yarın 4 kesin gelmeli fazilet de yok değer bil artık saçma ülkem benim!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Şule entrikada zirve yaptı bu bölüm. :eek: @Dosi
Dayanamayıp tamamladım bölümü :A
Dizide DNA testiyle 2. kez oynanmış olundu. Bu kez saç örneği değiştirildi gerçi.
Haftaya bakalım neler olacak. Hayal'e bırakılan videoda acaba Şule'ninde ismi geçecekmi.

Geçen hafta tanıtımda Leyla'nın "anneliğinin" oyun olabileceğini belirtmiştim. Öylede oldu.

Şule kendi kızına kötülük yapmış Nadir'i koruyarak. Hâlâ yapmaya devam ediyor.

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İlk bölümler dramdı sonra sırlı, entrikalı oldu kaçırdı başta izleyiciyi. :A NTC bize amatör iş yapar anca zaten. :A
O ilk bölümdeki yolun ortasında silahlı sahne neydi öyle gülmekten ölmüştüm. :F Valla annem bu diziyi açınca sinirlenip kapatıyorum böylesini en son Otel Divane'de görmüştüm öyle diyeyim. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
O ilk bölümdeki yolun ortasında silahlı sahne neydi öyle gülmekten ölmüştüm. :F Valla annem bu diziyi açınca sinirlenip kapatıyorum böylesini en son Otel Divane'de görmüştüm öyle diyeyim. :A

Müdürümüz ilk bölüm izlemesinde yayınladığımız için mutlu olduğumuz bir iş dedi. :A Yasak Elma'yı izledin mi? :A