Show Aşk Laftan Anlamaz - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizi beni sıktı, pek beğenmedim açıkçası. Dizinin jeneriği çok güzel olmuş, en çok onu beğendim.

Hande Erçel hem güzelleşmiş, hem oyunculuğunu geliştirmiş. Burak Deniz'in yeni imajı süper olmuş, adam kendisini izlettiriyor en azından. Ama sadece bu kadar, diğer karakterler boş ve gereksiz kalmış. Sahneleri insanı sıkıyor.

Sadece Hayat ve Murat aşkı için de 2 saat dayanamam. :D Youtubedan dizinin önemli videolarını izlerim, böyle gereksizlere bakamam.

Umarım yolu açık olur, dizinin tutmasını çok isterim. :) @EFE UYSAL @vadikızı

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Dizi beni sıktı, pek beğenmedim açıkçası. Dizinin jeneriği çok güzel olmuş, en çok onu beğendim.

Hande Erçel hem güzelleşmiş, hem oyunculuğunu geliştirmiş. Burak Deniz'in yeni imajı süper olmuş, adam kendisini izlettiriyor en azından. Ama sadece bu kadar, diğer karakterler boş ve gereksiz kalmış. Sahneleri insanı sıkıyor.

Sadece Hayat ve Murat aşkı için de 2 saat dayanamam. :D Youtubedan dizinin önemli videolarını izlerim, böyle gereksizlere bakamam.

Umarım yolu açık olur, dizinin tutmasını çok isterim. :) @EFE UYSAL @vadikızı
Bende izlemicem No 309u tvden izlemeye devam :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
oyuncular çok iyi oynamış beğendim senaryo tabi çok klişe ama zevkle izlenebilir bakarım fırsat buldukça

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Seviyor Sevmiyor ve Aşk Laftan Anlamaz Nasıl izlemeli miyiz umut vaat ediyor mu dizi? Boş yere güzel demeyin gerçekten tatmin ettiyse söyleyin. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu diziye hiç izleme şansı bile vermicem no bilmem kaç 3 müdür nedir o diziyede şans vermediğim gibi :F bu akşamdan sadece seviyor sevmiyora şans vericem bakarım yarın beğenirsem ertuğrulumun yokluğunda yazları izleyecek birşey bulurum son fragmanlarını beğenmiştim :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,918
Puanı
1,061
bu diziye hiç izleme şansı bile vermicem no bilmem kaç 3 müdür nedir o diziyede şans vermediğim gibi :F bu akşamdan sadece seviyor sevmiyora şans vericem bakarım yarın beğenirsem ertuğrulumun yokluğunda yazları izleyecek birşey bulurum son fragmanlarını beğenmiştim :A
sus kız sen donu zilli sen ne anlarsın hadsiz çikinella.ss

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aşk kaftan anlamazlar seviyor sevmiyor dizisi hemen hemen aynı hikaye

Kızin işte çok ihtiyacı vardır. İkisi de moda sektöründe bir yere iş başvurusu yapar. Ve ikisi de hoşlandığı adamlar patronu çıkar bu patronlar biraz nemrut tiplidir emirler veriyor kızı eziyordur ve ne tasaduf iki dizide de kızlar gerçek kişiliklerini gizlerler

Bu kadar benzer hikaye olmaz bu dizi sevoyor sevmiyorun(orjinali she was prety) senaryosunu alıp ufacık değişiklikler yapmış gözüküyor . Konu açma isteğim olsa bu konuyu acardim bir kaç gün sonra bu konu patlar

Tek artı bu dizideki ikili oyunculuk olsun fiziksel olsun çok uyumlu hande erçel oyunculuğunda gelişme var tabi ona yazılan senaryodaki karakterde de çok başarılı ve bu dizinin diyalogları ve esprileri seviyor sevmiyora on basar

Bu çarşamba 3 romantik diziyi kaldırmaz bu iki diziden büyük ihtimal bu dizi ayakata kalacak gibi
İzledin mi bi garip aşkı?

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Aynen izlemiştim ama bu diziyi bir gormem lazım (Böyle dizilere hic tahammül edemem :A)
Konusunu anlatayım kiz iş bilamiyordur artık annesi memlekete görülecektir son günde başvurduğu işte torpilli bir kızın yerine geçer isim değiştirir ve işe girer ve girdiği yerdeki patronuna aşık olur

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,510
Puanı
1,061
Konusunu anlatayım kiz iş bilamiyordur artık annesi memlekete görülecektir son günde başvurduğu işte torpilli bir kızın yerine geçer isim değiştirir ve işe girer ve girdiği yerdeki patronuna aşık olur
Patronuna asik olmak var ama bir kizin yerine gecmiyo :) Bir Garip Asktan cok Baba Candira benziyo bence