Show Aşk Laftan Anlamaz - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Murat'ın kardeşi Doruk'u sevemedim. :D

Murat ve Hayat'ın karşılaşması aynı Doktorlar'da Ela ve Levent'in karşılaşma sahnesine benzemiş. Onlar da taksiyi çekiştirmiş, orada tanışmıştı. @EFE UYSAL yine güzel bir benzetme :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Murat ve Doruk'un annesi ortalığı fena karıştıracak gibi. Kadını da hiç sevmedim, pek meymenetsiz.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Aşk kaftan anlamazlar seviyor sevmiyor dizisi hemen hemen aynı hikaye

Kızin işte çok ihtiyacı vardır. İkisi de moda sektöründe bir yere iş başvurusu yapar. Ve ikisi de hoşlandığı adamlar patronu çıkar bu patronlar biraz nemrut tiplidir emirler veriyor kızı eziyordur ve ne tasaduf iki dizide de kızlar gerçek kişiliklerini gizlerler

Bu kadar benzer hikaye olmaz bu dizi sevoyor sevmiyorun(orjinali she was prety) senaryosunu alıp ufacık değişiklikler yapmış gözüküyor . Konu açma isteğim olsa bu konuyu acardim bir kaç gün sonra bu konu patlar

Tek artı bu dizideki ikili oyunculuk olsun fiziksel olsun çok uyumlu hande erçel oyunculuğunda gelişme var tabi ona yazılan senaryodaki karakterde de çok başarılı ve bu dizinin diyalogları ve esprileri seviyor sevmiyora on basar

Bu çarşamba 3 romantik diziyi kaldırmaz bu iki diziden büyük ihtimal bu dizi ayakata kalacak gibi

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Reklama girdi. :X

Dizi pek beni bağlamadı ilk dakikalarında, yaklaşık 40 dakikası geçti. Olay daha başlamadı, bölümün tamamını görmek lazım yorum yapmak için. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
Seviyor sevmiyor ile hemen hemen konusu aynı resmen pisti olmuşlar . Arkadaşı ile aynı evi paylaşan kiz İş bulmaya çalışiyordur aşık olduğu adamın patron oldugu yerde işe başlar ama gerçek kimliğini saklar

Seviyor sevmiyor ile alakası yok bence seviyor sevmiyor az açıp izledim
zeynep çamın canlandırdığı deniz karakteri ile yiğit çocukluk arkadaşı hatta
çocukluk aşkı bu yüzdende kimliğini saklıyor
aşk laftan anlamaz da hayat karakteri memleketine dönmek istemiyor iş bulması
lazım işe giriyor konuları farklı:)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
Reklama girdi. :X

Dizi pek beni bağlamadı ilk dakikalarında, yaklaşık 40 dakikası geçti. Olay daha başlamadı, bölümün tamamını görmek lazım yorum yapmak için. :)

Yiğit ben çok beğendim hande süperdi bu karakter cuk oturmuş resmen
bölümün sonuna kadar izle bence seveceksin;)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğit ben çok beğendim hande süperdi bu karakter cuk oturmuş resmen
bölümün sonuna kadar izle bence seveceksin;)
Hande oturmuş gibi duruyor da daha onu da tam göremedik. Hem sadece karakterler önemli değil, yaz dizisi tamam ama biraz da senaryo olmalı. :) Bakayım ilk bölüme karar veririm. Zaten çok dizi var, biraz göreceli bakmalıyım. :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Seviyor sevmiyor ile alakası yok bence seviyor sevmiyor az açıp izledim
zeynep çamın canlandırdığı deniz karakteri ile yiğit çocukluk arkadaşı hatta
çocukluk aşkı bu yüzdende kimliğini saklıyor
aşk laftan anlamaz da hayat karakteri memleketine dönmek istemiyor iş bulması
lazım işe giriyor konuları farklı:)
Hayal de kimliğini sakliyor tek fark dediğin gibi yiğitle deniz çocukluk aşkı o kadar. Yoksa çalıştıkları yer aynı patronları sevdikleri kişi ikisi de iş arıyor ve buldukları yer sevdikleri adamın patron olduğu yer ve sektörleri moda ve kimliklerini gizliyorlar. Çok çok ortak nokta var tabiki seviyor sevmiyor orjinalinde senaryo olduğu için bu dizi herşeyi almamış

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
Hande oturmuş gibi duruyor da daha onu da tam göremedik. Hem sadece karakterler önemli değil, yaz dizisi tamam ama biraz da senaryo olmalı. :) Bakayım ilk bölüme karar veririm. Zaten çok dizi var, biraz göreceli bakmalıyım. :D

bencede oturmuş görünüyor bayıldım handeye senaryo aynen önemli
bu dizide çok güzel ve büyük bir aşk olacak ben kokusunu aldım:D