8 Kasım 2013 Cuma Reyting Sonuçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
SBT'ye hiç inancım kalmadı, TNS'ye de şimdilik güveniyorum ama şüpheleniyorum aşamasındayım şu an o şirkete de. :)

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ekledim günün yorumunu. :)

günün yorumunuçok güzel yapıyorsun ozan , ama suya sabuna dokunmuyorsun şu totali almış bu ab yi almış
ama içeriğinde hakedenmi almış içi boş dizimi almış konusunda açıklayıcı bilgi yok:) o dediğin sıralamayı zaten bakan herkes görüyor:)
yorumun milleti yerinden zıplatacak cinsten olsa ne güzel ortam neşelenir:))

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
günün yorumunuçok güzel yapıyorsun ozan , ama suya sabuna dokunmuyorsun şu totali almış bu ab yi almış
ama içeriğinde hakedenmi almış içi boş dizimi almış konusunda açıklayıcı bilgi yok:) o dediğin sıralamayı zaten bakan herkes görüyor:)
yorumun milleti yerinden zıplatacak cinsten olsa ne güzel ortam neşelenir:))
Sayısalcıyız biz, bizi rakamlar bağlar. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sbt Karagül'ü 2.5 reyting şişirmiş. :eek: Yalan Dünya sbt ab'sinde 6.28 almış. Helal be sbt. Sen de Kanal D'yi yüksek çıkarabiliyormuşsun demek ki. :F

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
SBT bile kanal d ye avans vermiş bu hafta yD artış yaşamış tns kadar vicdansız yaklaşmamış :D :D şaka bir yana iki reyting şirketide ayrı havadan ayrı telden çalıyor birinde bu hafta düşüş yaşayan diğerinde yükseliyor-yükseliş yaşayanda diğerinde düşüyor ilginç her iki sistemide tebrik ediyorum çözemediğim için :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
SBT bile kanal d ye avans vermiş bu hafta yD artış yaşamış tns kadar vicdansız yaklaşmamış :D :D şaka bir yana iki reyting şirketide ayrı havadan ayrı telden çalıyor birinde bu hafta düşüş yaşayan diğerinde yükseliyor-yükseliş yaşayanda diğerinde düşüyor ilginç her iki sistemide tebrik ediyorum çözemediğim için :D
Çünkü denekler farklı mesela @xemrexxx SBT'de olsa İntikam yüksek çıkacak TNS'de olsa TNS'de yüksek çıkacak yani en basit örneği budur denekler farklı nokta. :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Çünkü denekler farklı mesela @xemrexxx SBT'de olsa İntikam yüksek çıkacak TNS'de olsa TNS'de yüksek çıkacak yani en basit örneği budur denekler farklı nokta. :D

Ben bende biliyorum fakat şundan bahsediyorum sbt bir hafta yalan dünyayı tnsden daha düşük çıkarırken diğer hafta tns yD sbt den daha düşük çıkarıyor amaçları ne diğer diziler yada programlar aynı oranları alırken

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben bende biliyorum fakat şundan bahsediyorum sbt bir hafta yalan dünyayı tnsden daha düşük çıkarırken diğer hafta tns yD sbt den daha düşük çıkarıyor amaçları ne diğer diziler yada programlar aynı oranları alırken
Yükseklikten kast ettiğin geçen hafta ile karşılaştır mesela sadece virgüllü sapmalar var. :)

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284

Sbt'ye bakma Sbt çözülemediği için zaten Tns ortaya çıktı ve resmi oldu. :)))))

Sbt'ye bakmayıp Tns'de kalırsan ne aklın karışır ne de çözmekle uğraşıp vakit kaybedersin. :)))))

Yükseklikten kast ettiğin geçen hafta ile karşılaştır mesela sadece virgüllü sapmalar var. :)

Boşver boşver onlar her şeyi abartırlar. :F Dikkat edersen Tns'den yakınanlar sadece Kanal D Fan Club. :F

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
bune yaaa!!
arka sokaklar ın tekrarı geçmiş ya yalan dünyayı böyle bir şey olurmu
tatar ramazan da geçmiş bune yaaaa:(:(:(:(

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Sbt'ye bakma Sbt çözülemediği için zaten Tns ortaya çıktı ve resmi oldu. :)))))

Sbt'ye bakmayıp Tns'de kalırsan ne aklın karışır ne de çözmekle uğraşıp vakit kaybedersin. :)))))

Boşver boşver onlar her şeyi abartırlar. :F Dikkat edersen Tns'den yakınanlar sadece Kanal D Fan Club. :F

Özellikle tns de kafa karıştırıyor ben kanal d fanı değilim fakat ortada bir reyting şirketlerinin oyunu var ..tns de dahil sbt de dahil bir dizi izleniyorsa ondan izleyici 1 hafta için vazgeçmez ,vazgeçse bilesonraki hafta tekrar izlemez eğer vazgeçersede bir daha izlemez ve bütün bölümler düşük gider...neden inişli çıkışlı bir grafik çiziyorlar sorun orada ...reyting şirketine ya kanal d güvenmiyor yada eli mahkum...çünkü bütün yapımları belli bir süre içinde komple düştü,küçük gelinin de bir zamanlar totalde 3.40 civarı aldığı oranların da birden bire artmasının altındaki sebepi arıyorum..kanal d düşerken diğer kanalda artış var,birde Umutsuz ev kadınları ilk başladığı hafta çarşamba ve perşembe iyi oranlar aldı sonra hep düştü...izleyicinin bırakmış olması imkansız gibi geliyor bana....

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Normalde Tns Absinde Yalan Dünya hep yüksek çıkardı şimdi tam tersi. :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
karagül 8.21 reytingle zirvede yer almış yine tebrikler diziye abde 4.45e düşmüş ama totali çok iyi:)
medcezirin yükselişi devam etmiş dizi 8.07ye yükselmiş abde 9.18a yükselmiş
dila hanım 4.3 reytinge yükselmiş çok sevindim hakediyo dizi akşamki bölüm çok iyidi ab 2.78 almış
yalan dünya totalde 3.04e kadar düşmüş dizi kötü gidiyo totalde ab ise 5.42 alarak daha iyi

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Özellikle tns de kafa karıştırıyor ben kanal d fanı değilim fakat ortada bir reyting şirketlerinin oyunu var ..tns de dahil sbt de dahil bir dizi izleniyorsa ondan izleyici 1 hafta için vazgeçmez ,vazgeçse bilesonraki hafta tekrar izlemez eğer vazgeçersede bir daha izlemez ve bütün bölümler düşük gider...neden inişli çıkışlı bir grafik çiziyorlar sorun orada ...reyting şirketine ya kanal d güvenmiyor yada eli mahkum...çünkü bütün yapımları belli bir süre içinde komple düştü,küçük gelinin de bir zamanlar totalde 3.40 civarı aldığı oranların da birden bire artmasının altındaki sebepi arıyorum..kanal d düşerken diğer kanalda artış var,birde Umutsuz ev kadınları ilk başladığı hafta çarşamba ve perşembe iyi oranlar aldı sonra hep düştü...izleyicinin bırakmış olması imkansız gibi geliyor bana....
kanal d fanısın ya bari inkar etmeyin yorumlarınızdan apaçık belli...

Ayrıca inişli çıkışlı durum yok Kanal d'nin dizileri her hafta düşük aynı reytingleri alıyorlar. :F

Bi güneşi beklerken oynadı geçen hafta onun da nedeni belliydi zaten. :))))))

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
kanal d fanısın ya bari inkar etmeyin yorumlarınızdan apaçık belli...

Ayrıca inişli çıkışlı durum yok Kanal d'nin dizileri her hafta düşük aynı reytingleri alıyorlar. :F

Bi güneşi beklerken oynadı geçen hafta onun da nedeni belliydi zaten. :))))))

kanald fanı olsam medcezir veya umutsuz ev kadınları veya dila hanım veya zengiz farkir oğlanı veya babam sınıfta kaldı veya SBSV yi de reytinglerinden dolayı az buldum veya çok buldum diye bahsetmem ve o diziler hakkında görüş bildirmem ki o dizilerin de sıkı takipçisiyim gelmişşsin bana kanal d fanı diyorsun hiç bir kanalın fanlığını yapmıyorum yapacak olsam en çok dizim olan fox olurdu bu heralde...ama işte anlayamamışsın ben haksızlık var diyorum fan oluyorum seni anlamak reyting sistemini anlamaktan daha ilginç ne kanıya vardında fan yaptın beni anlamadım....

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
kanald fanı olsam medcezir veya umutsuz ev kadınları veya dila hanım veya zengiz farkir oğlanı veya babam sınıfta kaldı veya SBSV yi de reytinglerinden dolayı az buldum veya çok buldum diye bahsetmem ve o diziler hakkında görüş bildirmem ki o dizilerin de sıkı takipçisiyim gelmişşsin bana kanal d fanı diyorsun hiç bir kanalın fanlığını yapmıyorum yapacak olsam en çok dizim olan fox olurdu bu heralde...ama işte anlayamamışsın ben haksızlık var diyorum fan oluyorum seni anlamak reyting sistemini anlamaktan daha ilginç ne kanıya vardında fan yaptın beni anlamadım....

Haksızlık cumartesi reytinglerinde de var mı bi bakıver. :))))))

Pazar günü Gb yükselirse olacak mı onu da söylersin. :))))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Görüş Günü Kadınları direnişine Karagül etkisi bile yaramadı.Dizi bitmiş hadi geçmiş olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...