8 Kasım 2013 Cuma Reyting Sonuçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,621
Puanı
1,061

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,621
Puanı
1,061
Şaştım dogrusu bu ne böyle tns tiakin ve rturkun ısı bu hükumet yüzde yuZ oynuyor eğer cumartesi arka sokaklardaki boşanma davası reyting getirmezse yok artık derim

Şaştım dogrusu bu ne böyle tns tiakin ve rturkun ısı bu hükumet yüzde yuZ oynuyor eğer cumartesi arka sokaklardaki boşanma davası reyting getirmezse yok artık derim bende yanlışlıkla çok fazla oldu @xemrexxx
+1500:ok:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
@OzaN erken başlaması da pek fayda etmemiş. :X Aksine bu sefer özeti de düşmüş. Totalde neredeyse özetle yeni bölüm aynı. Bölümlerde bir değişiklik yok. Bu konuda ne demek istersin? :X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@OzaN erken başlaması da pek fayda etmemiş. :X Aksine bu sefer özeti de düşmüş. Totalde neredeyse özetle yeni bölüm aynı. Bölümlerde bir değişiklik yok. Bu konuda ne demek istersin? :X
Reytinglere diyecek bir şey bulamıyorum ben artık. TNS deneklerinin ne yapacağı hiç belli olmuyor. :):)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Reytinglere diyecek bir şey bulamıyorum ben artık. TNS deneklerinin ne yapacağı hiç belli olmuyor. :):)
Totalin düşmesini anlarım tamam Fıratın Yazgısı gitti yerine Fıratın Yalısı geldi. Totali bağlayan bir şey kalmadı. :D Ama Totalin düştüğü kadar A/B de artmalıydı. :D

Ben Fıratın Yazgısını seviyordum. Yeni dizide sürekli A.Ş.K.`ın müziğini çaldı dün. Tenis falan, 3 ay ömrü kalmak, Medcezirdeki Yamanın bakılır lafı hepsine toplu gönderme vardı. Bu tür olaylarda totalin düşüp A/B`nin yükselmesi gerekirdi.

Bence Gülse çektikleri diziye biraz az yer versin ve ya Fıratın Yazgısına geri dönsünler. Bir ara iyice azaltmıştı. :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
TRT Çoçuk geldikten sonra bazı yapımlar artık 100`e bile giremiyor :T:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...