ATV 8. Gün - Dizi Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Dizi muazzam be. 4. bölümü izledim çok keyif aldım. Zeka işi harika bir kurgu var. Planlar, oyunlar, senaryo müthişti. Yazık oldu güzelim diziye. Çok harika bölümler izleyebilirdik bu kadar kısa sürmeseydi. En azından 13 bölüm sürseydi be. Bölümün son kısmı süperdi. Bahar'la Hayati'nin ilk planı, onun fark edilmesi ve plan içinde Aziz için yapılan diğer plan. Dizi bunları çok iyi saklıyor, baya iyiydi. Kimi tahmin edilebilir kimi şaşırtıcı bol bol akıl oyunu izliyoruz bölüm içinde, Ezel'vari. Çukur bu işi bu kadar başarılı yapamıyor mesela.

Dramatik kısmı da çok başarılı dizinin. Müthiş oyunculuklarla yer alan dram kısmını da hissediyoruz dibine kadar. Komedi bile var, sağlam güldüğüm sahneleri var. Gerçekten her şeyiyle şuanda güncel yayınlanan en kaliteli işlerdendi. Devam etse çok başka yerlere gelecek potansiyeli de vardı. Çok üzücü böyle bir dizinin 6 bölümde bitecek olması...

Bu diziyi harcayan seyirciyi, reyting sistemini ve kanalı asla affetmeyeceğim. Bir efsaneyi ilerleyemeden harcadılar. Yazıklar olsun. Klişe lobisi leşliğinde boğulsun.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Böyle bi dizi nasıl biter aklım almıyor :(
Reyting az yapacak bir şey yok. Finali izleyebileceğiz ve ben 6 bölümü dolu dolu sıkılmadan izleyeceğim için ve soru işaretleri kalmayacağı için memnunum.

Muazzam beee. Erken bitmesinin de etkisi var, tüm gelişmeleri erken işlediler hızlandırılmış şekilde. Yine de altından müthiş kalktılar. İzlerken aldığım haz fragmanlarda bile çok yukarda.
Evet, erken biteceği için tempo hiç dinmiyor. Belkide şuana kadar izlediğim en güzel dizi diyebilirim. Herşeyi her detayı çok güzel ayarlanmış dizinin.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,968
Puanı
1,060
Reyting az yapacak bir şey yok. Finali izleyebileceğiz ve ben 6 bölümü dolu dolu sıkılmadan izleyeceğim için ve soru işaretleri kalmayacağı için memnunum.

Evet, erken biteceği için tempo hiç dinmiyor. Belkide şuana kadar izlediğim en güzel dizi diyebilirim. Herşeyi her detayı çok güzel ayarlanmış dizinin.
tekrar tekrar izlerim o 6 bölümü artık :(