ATV 8. Gün - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,337
Puanı
1,060
Atv pat diye bitirmiyor dizilerini. Bir finali olur. Kaliteli kısa mini dizi olarak kalır hafızalarımızda.

Öylede ne bilim ratingler çok kötü ondan diyorum finali olacağını bende düşünüyorum keşke gün değiştirse bakalım o zaman ne olacak

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Atv herzaman dizilerinin arkasında duran bir kanal ve özellikle böyle kaliteli dizilerinin reytinglerini önemsemeden belirli bir bölüm sayısına ulaştırıyor.
8. Gün başka kanalda olsa 4. bölüm zor görürdü.
Diziye gelince Hayati'nin vereceğini sanmıyorum. Güvenmiyordu zaten ve bize bir ters köşe yapacaklardır orda.
Şu Ozan'a da güvenmeseler iyi olacak. O cephede olaylar nasıl gelişecek merak ediyorum :D
Bölüm yine mükemmeldi.
Evet dizilerin arkasında duruyor ama şu aralar reytinge önem veriyor:X Kanal D açgözlülüğü bunlara sıçramiş:A
Evet çantayı vermez. Adamdan bahsedince bile yüzü ekşiyordu:A Ozanı içlerine iyice alsınlar yaa Hayati ve Ozan didişmeleri harika bence:X

Sneak Peek frgmandan daha iyi :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Acaba atv Karadeniz dizi yayınlandiğinda bu fragmanı verdi mi? Full olarak? Fragman bitti sandim sonunu görmeden kapıyordum :A Harika olmuş.
Son reklamlardan sonra pek bakmıyorum daima izlediğim dizi değilse :A
8. gün ve Aşk ve Mavi'nin bitişi ve ardından tanıtımlarına bakıyorum tek :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Son reklamlardan sonra pek bakmıyorum daima izlediğim dizi değilse :A
8. gün ve Aşk ve Mavi'nin bitişi ve ardından tanıtımlarına bakıyorum tek :D
Ben çarşamba günü Karadenizi yarısından itibaren izleyebildim. 22:45'ten sonra ama bu tanıtımı görmedim:X