7 Kasım 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

cerebrumit

Üye
Reaksiyon puanı
67
Puanı
119
Niye kadınlar hava kararınca dışarda top oynamayı birakip evimi koşuyorlar))) bunlar adı üstünde EV hanımı ayrıca saatler geri alınali çok oldu bunlar yeni fırladı
hocam öyle deme insanlar gezmeye gidiyor, komşuya gidiyor, alışverişe gidiyor. hava kararınca da dönüyor. çalışan insanların havanın kararması ile işi olmaz ama ev hanımları için bu önemli bir faktör. mesela hafta sonu için de bu önemli çünkü hafta sonu çalışmayan insanlar pikniğe gezmeye falan gidiyor. hava kararınca dönüyor. şimdi hava erken karardığı için erken tvnin başına geçiyor.

ayrıca saatler ileri alındığından beri bir ilerleme var günlük dizilerde. senin dikkatini çekmemiş.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
hocam öyle deme insanlar gezmeye gidiyor, komşuya gidiyor, alışverişe gidiyor. hava kararınca da dönüyor. çalışan insanların havanın kararması ile işi olmaz ama ev hanımları için bu önemli bir faktör. mesela hafta sonu için de bu önemli çünkü hafta sonu çalışmayan insanlar pikniğe gezmeye falan gidiyor. hava kararınca dönüyor. şimdi hava erken karardığı için erken tvnin başına geçiyor.

ayrıca saatler ileri alındığından beri bir ilerleme var günlük dizilerde. senin dikkatini çekmemiş.
Yok dikkatimi cektide çok fırladılar. anlamsız buluyorum kadınlar o saatte zaten evreler ne gezmesi yahuu))) yemek yapmak için o saate evde olmalılar. Tek mantıklı açıkla hepsinin senaryosu düzeldi demek))))

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Yok dikkatimi cektide çok fırladılar. anlamsız buluyorum kadınlar o saatte zaten evreler ne gezmesi yahuu))) yemek yapmak için o saate evde olmalılar. Tek mantıklı açıkla hepsinin senaryosu düzeldi demek))))

beni affet hep yüksekdi zaten :)

ama havalar karardıktan sonra iyice fırladı osman kozanın sırrı çıktı sürekli kavga dövüs var yükselmesi normal

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
hacı sbt ile tns nin anlaştığı yegane yapım intikam herhalde dün intikamın listeye girmemesini sbt ye bağlayanlar bugün ne diyecekler acaba hala anlamadılar sorun reyting şirketin de deil sorun intikamda
Açıkçası intikamını düşmesi normal buluyorum ilk baştan beri elestiriyorum ama ölçen şirketlerde biraz etkili çok dusurdurduler))) . Sbt ile tns uzun zamandır benzer sonuçlar veriyor. Geçen seneki fark tamamen olmasada büyük ölçüde kapandı

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
beni affet hep yüksekdi zaten :)

ama havalar karardıktan sonra iyice fırladı osman kozanın sırrı çıktı sürekli kavga dövüs var yükselmesi normal
Yakında ilk onun tamamı günlük dizi olacak))) osman kazanın ne sırrı vardı bu kadar reytingleri patlatacak)))

cerebrumit

Üye
Reaksiyon puanı
67
Puanı
119
Bu yakinlasmanin tek mantıklı açıklaması bilimsel olarak ikiside mükkemmel olarak Türk halkının nabzını ölçüyor. Bana bu kadar yakın sonuç çok ilginç geliyor
normal şartlar altında yakın olmaması saçma olur zaten. ikisi de sözde milletin ne izlediğini ölçüyor ama dağlar kadar fark var.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
zühre kozanın oglu tunç oldugu ortaya çıktı bağirmalar falan filan var :) bide silahlar alınmaya basladi ele
Silah uzun süredir dizide vardı. Silah totali yuksektide ab si de fırladı ilginç bir şekilde günlük dizilerin absi bu kadar olmazdı tunç sarı kızı seviyordu dimi yani birde iki kardeş aynı kıza aşık muhabbeti oldu

normal şartlar altında yakın olmaması saçma olur zaten. ikisi de sözde milletin ne izlediğini ölçüyor ama dağlar kadar fark var.
Bu ölçümler anket aslında çokta yakın çıkmaması lazım aslında

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kanal d yeni dizisini persembeye almali.İntikamida bitirsin bencr bu nrdir boyle 14. :eek: ama cok sıkicı.sirf beren icin bile izlenmez :T:

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
TNS'de İntikam'ı terk etmeye başlamış.AB gurubunda da İntikam düşüşe geçmiş
Totalde iyice battı zaten bakalım Kanal D gün veya saat değişikliği yapacak mı yeni diziler gelince

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,655
Puanı
1,061
bir de halk amerikanvar işleri sevmez derler intikamda senaryo türkleşti reytingler fransızlaştı :)
kvp sezonun en iyi bölümü yazanalr vardı dün akşam ama reytingi her zamanki gibi gelmiş :) 11.8 demiştim 12.3 almış
aramızda kalsın çok iyi gidiyor umarım daha da artar hakediyor bence dizi
beni affet nasıl coştu öyle normalde 3-3.5 alıyordu acun stardan gidince starın diğer işleri şaha kalktı bu hafta:F my-beni affet-aramızda kalsın falan :F bugün de medcezir karagül ü geçerse şaşırmamalı :F

bu arada intikam ı yerinden oynatmak hata olur son yıllarda günü değişip de reytingini koruyan ya da artıran dizi çok az
zaten kanal d öyle bir hata yapma lüksü olmayan bir kanal şu an :) sadece vadi olsa perşembeleri değiştirebilirdi intikamı ama şimdi aramızda kalsın da güçlü bir yapım eğer fgsn-aşkı memnu seviyesinde bir kadro-senaryo olmazsa yeni bir dizinin alabileceği en fazla 5-5.5 tur :)

İntikam'a ne oldu böyle.:)Dizi'ye anne yaramadı.:F
dün akşam gitmiş hele şükür :F

bence buna TNS deme Şeriat seven şirket yada ATaerkil sistem şirketi de @Yakamoz-Asi @xemrexxx
vışşhh adam işin sosyolojisine girmiş ataerkil falan :F

bence buna TNS deme Şeriat seven şirket yada ATaerkil sistem şirketi de @Yakamoz-Asi @xemrexxx

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
bir de halk amerikanvar işleri sevmez derler intikamda senaryo türkleşti reytingler fransızlaştı :)
kvp sezonun en iyi bölümü yazanalr vardı dün akşam ama reytingi her zamanki gibi gelmiş :) 11.8 demiştim 12.3 almış
aramızda kalsın çok iyi gidiyor umarım daha da artar hakediyor bence dizi
beni affet nasıl coştu öyle normalde 3-3.5 alıyordu acun stardan gidince starın diğer işleri şaha kalktı bu hafta:F my-beni affet-aramızda kalsın falan :F bugün de medcezir karagül ü geçerse şaşırmamalı :F

bu arada intikam ı yerinden oynatmak hata olur son yıllarda günü değişip de reytingini koruyan ya da artıran dizi çok az
zaten kanal d öyle bir hata yapma lüksü olmayan bir kanal şu an :) sadece vadi olsa perşembeleri değiştirebilirdi intikamı ama şimdi aramızda kalsın da güçlü bir yapım eğer fgsn-aşkı memnu seviyesinde bir kadro-senaryo olmazsa yeni bir dizinin alabileceği en fazla 5-5.5 tur :)

dün akşam gitmiş hele şükür :F

Dün akşam maç vardı biliyon mu xx Vadi ondam etkilendi farkındsydan