7 Kasım 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
Kışkırtıcı mesaj falan yazmadım sadece gönderme yaptım. :) Ayrıca sen objektif olmadığın, taraf olduğun için bana cevap verme lütfen. Bana göre de vadici arkadaşların mesajları kışkırtıcı ama sen onlara olumsuz bir şey söyleyebiliyor musun? Hayır tabii ki.
Nerden biliyorsun olumsuz bisey söyleyemedigimi (b):J

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Kurtlar Vadisi Totalde 12.5 Ab 9.30 Lider
Aramızda Kalsın Totalde 5.43 Ab 6.07 Çok Çok İyi gitmiş
Beni Affet Harikalar Yaratmış hem total hem abde Ab Özeti İlk 10a girmis bu bölüm efsane demekki :)
İntikam Çöküsü Sürüyor yine düsmüs
Romantik Komedi İyi Gitmis
Star Ana Haber İki Gruptada İyi Gitmis
Arka Sokaklar Tekrarı Çok iyi Gitmis
Ab Genis Aile Tekrarı %11 Share Almıs Çok İyi gitmis

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Kurtlar Vadisi 2 gruptada liderTotalde düşmüş Ab'de 9 almaya devam ediyor sabit Totalde özet gine iyi oranlar almış.

Aramızda Kalsın çok iyi gitmiş özellikle Ab'de 6 alarak süper gitmiş.

İntikam çok kötü gitmiş Totalde dahada düşerek alt sıralara demir atmış iyi olan Ab^si bile dizinin düşük almış böyle gitmeye devam ederse günü yada saati değişecek

Zkfo fena gitmemiş.

Galip Derviş Totalde kötü Ab'si idare eder dizi harcanıyor eski saatine dönmesi gerek.

BHUV idare eder

Son düzenleme:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,190
Puanı
1,061
Vadi cok iyi gitmis yine her zaman ki gibi.

Intikam düsüslerde, özellikle AB'de 4.5 reyting altina düsmüs. Bu dizinin gününü degistirirler yakinda.

Aramizda Kalsin cok iyi gitmis iki gruptada. Ab'de 6 reyting almis.

Zengin Kiz Fakir Oglan idare etmis, AB'si düsmüs.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Tek sbt değil tns de berenden intikam alıyor))) yeni senarist İntikamı iyice dibe soktu her değişen senarist bişey kopariyor diziden))) benim hala umudum yok. Hem Star aramızda kalsina haksızlık ediyor o dizi bitti artık zaten Star aramızda kalsini geç bitiriyor elinden geldiğince,
bu günlük dizilere ne oldu birden hepsi mi coşar kardeşim)))

hızlı gonzales

Favori Üye
Reaksiyon puanı
647
Puanı
224
vadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yine total rekorlarını elleyivermiş pazarda domates elleyen dezeler gibiiiiiiiiiiiiiiiiiii............eeeeee bülent ablamızın dediği gibi siz malın iyisinden anlarsınız ...........offfffffffffff bu reytinglerle bi bambi jamping yapılır vallaha...:Z:Z:Z:Z:Z:gangnam::gangnam::J

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
@destere seni gönülden tebrik ederim:) büyük adamsın dün intikam için 15 reyting alır demiştin:A reyting anlamında olmasa da sıralama anlamında 14. olmuş:F reyting anlamında bizi eşsiz yorumlarından mahrum etme

cerebrumit

Üye
Reaksiyon puanı
67
Puanı
119
Tek sbt değil tns de berenden intikam alıyor))) yeni senarist İntikamı iyice dibe soktu her değişen senarist bişey kopariyor diziden))) benim hala umudum yok. Hem Star aramızda kalsina haksızlık ediyor o dizi bitti artık zaten Star aramızda kalsini geç bitiriyor elinden geldiğince,
günlük dizilerin coşma sebebi saatlerin geri alınması hasebiyle havanın erken kararması

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684

Simdi Farkettim her hafta 5 er 10 ar dakka geç bitmeye baslamıs

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
hacı sbt ile tns nin anlaştığı yegane yapım intikam herhalde dün intikamın listeye girmemesini sbt ye bağlayanlar bugün ne diyecekler acaba hala anlamadılar sorun reyting şirketin de deil sorun intikamda

cerebrumit

Üye
Reaksiyon puanı
67
Puanı
119
intikam kanal d'nin bu seneki çoğu dizisi gibi çok itici... soğuk ve duygusuz... 5 dakika tahammül edemiyorum...

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
günlük dizilerin coşma sebebi saatlerin geri alınması hasebiyle havanın erken kararması
Niye kadınlar hava kararınca dışarda top oynamayı birakip evimi koşuyorlar))) bunlar adı üstünde EV hanımı ayrıca saatler geri alınali çok oldu bunlar yeni fırladı

hızlı gonzales

Favori Üye
Reaksiyon puanı
647
Puanı
224
hacı sbt ile tns nin anlaştığı yegane yapım intikam herhalde dün intikamın listeye girmemesini sbt ye bağlayanlar bugün ne diyecekler acaba hala anlamadılar sorun reyting şirketin de deil sorun intikamda
bu intikam hala kaldırılmadımı yaaaaa...kırlangıçlar güney kutbuna göçü bitirdi..beren hala intikammı alıyor..:F:F:F