7 Kasım 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
intikam bugün hiç listeye girdi mi?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
küçük yaşta evlenme türkiyenin kanayan yarası mahsun hayat devam ediyoru yaparken anket yaptırmıştı doguda kadınlar küçük gelinlerin dramını anlatın demiş ankette. küçük gelinde bu damardan gidiyor. yani fazlasıyla anadoluvari dizi

ak sakallı kimse yokmu dizide stv deyse aksakallı bişeyler vardır ortaya karışık:)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Peki sence Beren artık ne tür rollerde olmalı beyazsoy?
beren bir ters bir düz oynammayı marifet sanıyor hatırla sevgilimde masum kız aşkı mmenu fettan kız fatmagül masum kız intikam fettan sert kız.. bundan sonraki rölünin ne olacağı belli sanırım )))bereni beren yapan ece melek onun dışına çıkmasın yeter

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
berene sbt gülüdür güldür çekiyor ))) güldür güldürün tekrarı bile listede beren hala yok. bereni listede bir 15 likte daha görmezsek kayıp ilanı vereceğim )))

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,710
Puanı
1,060
Lütfen kiskirtici mesajlar yazmayalim:J
Kışkırtıcı mesaj falan yazmadım sadece gönderme yaptım. :) Ayrıca sen objektif olmadığın, taraf olduğun için bana cevap verme lütfen. Bana göre de vadici arkadaşların mesajları kışkırtıcı ama sen onlara olumsuz bir şey söyleyebiliyor musun? Hayır tabii ki.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
beren bir ters bir düz oynammayı marifet sanıyor hatırla sevgilimde masum kız aşkı mmenu fettan kız fatmagül masum kız intikam fettan sert kız.. bundan sonraki rölünin ne olacağı belli sanırım )))bereni beren yapan ece melek onun dışına çıkmasın yeter

beyazsoy sen yeteneğin ye sinden çakmıyorsun:) beren bu memleketin yetiştirdiği en yetenekli bayan oyuncu dizinin düşük reytinglerinin 1000 çeşit nedeni olabilir ama berenin yeteneğiyle ilgili tek kusur bu nedenlerden biri değildir .. berene çöpü verin altına çevirir .. diziyi başka yönden eleştir inandırıcı olsun sözlerin :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,710
Puanı
1,060
İntikam anlıklara 2.defa girmeyi başardı. :cool: Bakalım 3.sü gelecek mi? :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Show TV`yi artık anlıklarda çok görmeye başladık :Z

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
beyazsoy sen yeteneğin ye sinden çakmıyorsun:) beren bu memleketin yetiştirdiği en yetenekli bayan oyuncu dizinin düşük reytinglerinin 1000 çeşit nedeni olabilir ama berenin yeteneğiyle ilgili tek kusur bu nedenlerden biri değildir .. berene çöpü verin altına çevirir .. diziyi başka yönden eleştir inandırıcı olsun sözlerin :)
beren aşkı memnuda iyi oynamıştı (senaryo çok iyiydi odunu koysan aşkı memnuda güzel oynardı )))) ) ama intikamda resmen dökülüyor (senaryonun da katkısı var hakkını yemeyelim ) bende diyorum işte tekrar çıkış yakalamak istiyorsa iyi senaryoda oynamalı bunuda türkiyede becerebilen ece melek ve bir kaç senarist var onların dizlerinin dibinden ayrılmasın işte )))