67. Emmy Ödülleri (2015) Sahiplerini Buldu!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ödüller genelde hakedenlere gitmiş en iyi kadın oyuncu hariç :)

john hamm süper seçim
viola davis berbat seçim
peter dinklage harika seçim olmuş
uzo aduba idare eder gibi ondan daha iyisi vardı orange da ?
the americans da margo çok soğuk bir karakter canlandırıyor onun kazanması iyi olmuş ama ben olsam seçmezdim kadını :)
komedi ödüllerini veeep diplemiş kimseye bişey bırakmamış :)
mom dan alison janney i kutluyoruz hakediyor ödülü
olive kitteridge yine mini dizi dalında silip süpürmüş ortalığı helal olsun hakediyor tüm oyuncularıda nerdeyse ödül almış tebrik ediyoruz frances teyze ve yardımcılarını :)

Konuyu ben açtım ayrıntılı yorumlarını bekliyorum. :D
arada bayağı zaman geçmiş fazla ayrıntıya girmeyeyim ama genelde hep severek izlediğim yapımlar (bir @xemrexxx ile @sokak sanati nin baskül violası işi bozuyor :) )
birde olive de bill murrray neden ödül almış bunu @OzaN a sorayım ayrıntılı cevaplar belki:)
ya adam hiç öyle etkili bir rolde değildiki öylesine kısa bir süre oynadı işte :)
ama frances teyzeyle richard amcamız sonuna kadar hakedenlerden :)

Son düzenleme:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ödülle genelde hakedenlere gitmiş en iyi kadın oyuncu hariç :)

john hamm süper seçim
viola davis berbat seçim
the americans da margo çok soğuk bir karakter canlandırıyor onun kazanması iyi olmuş ama ben olsam seçmezdi kadını :)
olive kitteridge yine mini dizi dalında silip süpürmüş ortalığı helal olsun hakediyor tüm oyunculaıda nerdeyse ödül almış tebrik ediyoruz frances teyze ve yardımcılarını :)

En iyi drama dizisi Mad Men olabilirdi bence sonuçta final sezonuydu ayrıca Got'un son 3 bölümü hariç 5.sezonu pek parlak değildi.

Ayrıca Mad Men'de ki kızıl saçlı kadın yine ödül alamadı var ya. :( İçim gitti zaten orada. :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
En iyi drama dizisi Mad Men olabilirdi bence sonuçta final sezonuydu ayrıca Got'un son 3 bölümü hariç 5.sezonu pek parlak değildi.

Ayrıca Mad Men'de ki kızıl saçlı kadın yine ödül alamadı var ya. :( İçim gitti zaten orada. :(
kızıl saçlı kadını ben sevemedim fazla balık :)) christina hendrick i diyorsun sanırım :)
mad men in en iyisi elisabeth moss dur oyuncu olarak,

güzelliktede jessica pare dir :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Herkesin görmesinde fayda var tabii, herkes bizim gibi canlı izlemedi. O zaman burdan Olive Kitteridge'yi izlemeyen arkadaşlara çağrıda bulunayım bu mini diziyi kaçırmasınlar. GoT'u bilmeyen yoktur heralde. :)

oscar ı birlikte izleyeceğiz emmy i kaçırdım :)

Aaa oda adaydı oda alamadı dediğim gibi Mad Men'e haksızlık oldu bence. :)
hangisi adaydı ? jessica pare mi ? elizabeth moss mu elizabeth moss a haksızlık yapıyorlar bu kaçıncı oldu kadın süper oyuncu :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Reg E. Cathey de ödül almış hoc dizisinden ...
yakında outcast dada oynayacakmış @sürgünüm @Harunnn60 bu adamda çok iyi oyuncudur :) outcast a bakarım gibi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
viola teyzeyle @Çiğdem- rüyanda ortak güreş tutsun senle emi @destere .ss
her türlü güreşe varım kaçan aha böle olsun :) aha böle işaretini yapamadım :))

Outcast'a ilk sıcak bakmamıştin sonra fragmanı izleyince yumuşadın. :D Simdi bunu öğrenmende iyi oldu. :D
bu adamı the wire dan hatırlıyorum the wire ın yeri bende ayr herkes sevemez ama bugüne kadar izlediğim en güzel dizilerden diziyi izlerken karakterlerle birlikte yaşıyordum sanki :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ödüller genelde hakedenlere gitmiş en iyi kadın oyuncu hariç :)

john hamm süper seçim
viola davis berbat seçim
the americans da margo çok soğuk bir karakter canlandırıyor onun kazanması iyi olmuş ama ben olsam seçmezdim kadını :)
olive kitteridge yine mini dizi dalında silip süpürmüş ortalığı helal olsun hakediyor tüm oyuncularıda nerdeyse ödül almış tebrik ediyoruz frances teyze ve yardımcılarını :)

arada bayağı zaman geçmiş fazla ayrıntıya girmeyeyim ama genelde hep severek izlediğim yapımlar (bir @xemrexxx ile @sokak sanati nin baskül violası işi bozuyor :) )
birde olive de bill murrray neden ödül almış bunu @OzaN a sorayım ayrıntılı cevaplar belki:)
ya adam hiç öyle etkili bir rolde değildiki öylesine kısa bir süre oynadı işte :)
ama frances teyzeyle richard amcamız sonuna kadar hakedenlerden :)

Viola'yı yine kıskandın bakıyorum.:F Kadın muhteşem oynuyor. Resmen yaşatıyor diziyi.:bhr:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bu arada quantico yu izliyormusun ilk bölüme baktım esmer bir kız var yani güzel dizi :)

Emmy veriyorsa ödül o kadarda kalitesiz değildir :Z
jürinin içine senle emre gibi iki kişi karışmış ondan arada bir hata oluyor emmy de :)

@sokak sanati quantico yu sordum niye ses kesildi senden :))

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
bu arada quantico yu izliyormusun ilk bölüme baktım esmer bir kız var yani güzel dizi :)

jürinin içine senle emre gibi iki kişi karışmış ondan arada bir hata oluyor emmy de :)

@sokak sanati quantico yu sordum niye ses kesildi senden :))

Duymadım daha önce. Ayrıca o soru banamıydı.:F
Bakarım bir ara. Sen önerdiySen şansı %21 var.:A