4 Ekim 2016 Salı ABD Reytingleri

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash yeni bir haber konusu açtı

4 Ekim 2016 Salı ABD Reytingleri

flash17.png

Yeni sezon geçtiğimiz ay başlasa da reyting listelerinde hep bir eksiklik vardı. Majör kanallara reyting listelerinde kafa tutan gençlik-fantestik kanalı CW nihayet yeni sezonunu açti.

Yeni sezonunu kanalın en hit dizisi The Flash ile açtı. Sezon sonunu 1.3 reytingle kapatan dizi, yeni sezon açılışını 1.2 ile yaparak fazla reyting kaybı yaşamadan geceyi atlattı. Kanal ayrıca yeni uyarlama dizisi No Tomorrow ile ortalama bir başlangıç yapti.

ABD'de şu sıralar sıcak gündemi önümüzdeki ay gerçekleşecek olan başkanlık seçimi. Başkanlık için yarişan Trump ve Clinton'ın geçtiğimiz ay canlı yayında açık oturum yapmişlardı. Şimdi sıra başkan yardımcıları olan Demokrat Partili Tim Kaine ve Cumhuriyetçi Mike Pence'deydi. Haber yarişinda zirve ve sonunculuk yine değişmedi. NBC lider kanal olurken Fox ise en az izlenen kanal oldu.

İşte Dün Gecenin Sonuçları

SaatShowyetişkin 18-49 Rating/Shareizleyici (milyon)
8 p.m.The Voice (NBC) – clip show2.0/87.81
NCIS (CBS)1.8/713.90
Dancing WIth the Stars (ABC)1.4/58.84
The Flash (The CW) – Sezon Açılışı1.2/53.13
Brooklyn Nine-Nine (FOX)1.0/42.46
8:30 p.m.New Girl (FOX)1.0/42.15
9 p.m.Vice Presidential Debate (NBC) (9-10:30 p.m.)1.9/66.69
Vice Presidential Debate (ABC) (9-10:30 p.m.)1.2/45.99
Vice Presidential Debate (CBS) (9-10:30 p.m.)1.1/46.49
Vice Presidential Debate (FOX) (9-10:30 p.m.)0.7/32.20
No Tomorrow (The CW) – Yeni Dizi0.5/21.59
10:30 p.m.Debate Analysis (NBC)1.4/65.25
Debate Analysis (ABC)0.9/44.63
Debate Analysis (CBS)0.8/35.09
Orijinal formatta oku

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
flash düşmemiş mi sanki 10 reyting alıyor da 0.1 önemsiz oluyor:D 1.3 ten 1.2 ye düşmüş %8 lik kayıp var @denizz19 u örnek almış @Forumdash ta.ss
"Fazla reyting kaybı yaşamadı dedik:X " sana ve @denizz19'a kalsa diziyi iptal ederdiniz:F
İkiniz de Deniz'i etiketlemişsiniz adam Allah bilir şuan Karagül'den Baran'ın tokat yediği sahneyi izliyordur pat diye yabancı dizi reyting konusunda buldu kendini, kültürel çatışma yaşacak Denizim. :A @denizz19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
"Fazla reyting kaybı yaşamadı dedik:X " sana ve @denizz19'a kalsa diziyi iptal ederdiniz:F
Hadi hadi sen de taraflı haber sunuyon :A

İkiniz de Deniz'i etiketlemişsiniz adam Allah bilir şuan Karagül'den Baran'ın tokat yediği sahneyi izliyordur pat diye yabancı dizi reyting konusunda buldu kendini, kültürel çatışma yaşacak Denizim. :A @denizz19
Yok la uzaktan öğretim canlı ders izliyorum şu an hocadan. :D Temel Fotoğrafçılık dersindeyim :D

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
abc de olsa iptal edilirdi ama cw gibi düşük profilli kanalda devam edebiliyor:A
O zaman senin @destere'nin deyimiyle silindir viola iptali görecek:A 1.3e düşmüş en son :A

Hadi hadi sen de taraflı haber sunuyon :A

Yok la uzaktan öğretim canlı ders izliyorum şu an hocadan. :D Temel Fotoğrafçılık dersindeyim :D
Ne hadi hadisi:F dediğim şeyi okumadın mı:A Ayrıca ben atmasam olaya senin taktik uygulanır diye ben kaptım konuyu :A adeletimden şaşmiyorum :Z @xemrexxx 'nin matematiğine göre %8lik kayıp hiçbişey:X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
O zaman senin @destere'nin deyimiyle silindir viola iptali görecek:A 1.3e düşmüş en son :A

Ne hadi hadisi:F dediğim şeyi okumadın mı:A Ayrıca ben atmasam olaya senin taktik uygulanır diye ben kaptım konuyu :A adeletimden şaşmiyorum :Z @xemrexxx 'nin matematiğine göre %8lik kayıp hiçbişey:X
dağ ile fareyi kıyaslıyor şopar.ss

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Mesela İçerde bu hafta 0,68 lik bir izleyicisi kitlesi kaybetti üzüldüm mü tabiki hayır :F ne alaka diyeceksin kesin deme :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tabloyu düzeltmek için anasayfadaki görünümden kopyalayıp tekrar forumdaki konuya yapıştırabilirsiniz. Ben de gıcık oluyorum bu duruma ama mecbur maalesef şu an. :D @Forumdash @mrt-06

Brooklyn Nine-Nine başka kanalda olsa iptal olurdu bu sezon ama Fox'un Empire dışı neredeyse her işi berbat olduğundan arada sırıtmaz. :A

No Tomorrow zayıf başlangıç yapmış. VP tartışmasının karşısına konulması hata olabilir. Gerçi debate çok fazla reyting alamamış. Her kanalda yayınlanmasa da olurmuş. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Tabloyu düzeltmek için anasayfadaki görünümden kopyalayıp tekrar forumdaki konuya yapıştırabilirsiniz. Ben de gıcık oluyorum bu duruma ama mecbur maalesef şu an. :D @Forumdash @mrt-06

Brooklyn Nine-Nine başka kanalda olsa iptal olurdu bu sezon ama Fox'un Empire dışı neredeyse her işi berbat olduğundan arada sırıtmaz. :A

No Tomorrow zayıf başlangıç yapmış. VP tartışmasının karşısına konulması hata olabilir. Gerçi debate çok fazla reyting alamamış. Her kanalda yayınlanmasa da olurmuş. :D
Önceki kibar tablolara dönemiyor muyuz? Bu mesaj paneli değiştikten sonra tablolar çok kötüleşti hiç de kullanışlı değil. :(

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Mesela İçerde bu hafta 0,68 lik bir izleyicisi kitlesi kaybetti üzüldüm mü tabiki hayır :F ne alaka diyeceksin kesin deme :D
Evet diyecem, sen konuyu ""kendi üzülmene" çekersen ne alaka derim. Ama reyting olarak kalsaydın İçerde de fazla düşmemiş denek artmiş diyecektim. Madem konuda kalmiyorsun sorayım. Senin üzülüp üzülmemen ne alaka oğlum:F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Evet diyecem, sen konuyu ""kendi üzülmene" çekersen ne alaka derim. Ama reyting olarak kalsaydın İçerde de fazla düşmemiş denek artmiş diyecektim. Madem konuda kalmiyorsun sorayım. Senin üzülüp üzülmemen ne alaka oğlum:F
Neyse saçmalama kıvamına girdik yine gerek yok :A Vardır bir alakası illa. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061

Geçen senin Twitter'ına bakmıştım yerli yabancı kanallar dahil sadece CW'yi takibe almışsın birde kanalına laf atıyorsun sen de gizli bizdensin. :A

halkın yapımcısı shonda rhimes bu yıl mipcom da yılın kişisi seçilmiş:D 3 dizisini 250 farklı ülke ve bölgede 67 dilde 300 milyon kişi izliyor:D @Tolstoyevski nin overrated dizisi game of thrones bile 230 u geçemiyor:A bizim @faruk @Forumdash da bu kadının dizisini laf ediyor tam bir hadsizlik:A @Aserat @çiğdem- @ozgur2113 @eskici
xcvdfvdfgfgd.png