4-10 Haziran 2018 Haftanın En Çok Konu Açanları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
@Aserat tebrikler Eraycım valla listede açık ara öndesin seni:D @serhatt takip etmiş edecek gibide devam ediyo :D @Dosi cimm 3.sıradasın bırakmam bende burdayım demişsin :F @mrt-06 atacan hemen arkadan geliyo @denizz19 bizde 9 konuyla devam etmişiz @xBUGRAx bizim çıkmamıza izin vermemiş :F:F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Yaz boyunca şampiyon belli 2. kim durumu yaşanabilir şimdiden söylemesi. :A Size de tebrikler. :D @serhatt @Dosi
@Aserat tebrikler Eraycım valla listede açık ara öndesin seni:D @serhatt takip etmiş edecek gibide devam ediyo :D @Dosi cimm 3.sıradasın bırakmam bende burdayım demişsin :F @mrt-06 atacan hemen arkadan geliyo @denizz19 bizde 9 konuyla devam etmişiz @xBUGRAx bizim çıkmamıza izin vermemiş :F:F
Teşekkürler. :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yaz boyunca şampiyon belli 2. kim durumu yaşanabilir şimdiden söylemesi. :A Size de tebrikler. :D @serhatt @Dosi

Teşekkürler. :Z

Böyle 1. olmaya devam edeceğim diyorsun yani :A
Aserat Birinciliği hediye ettiğimi unutmuş hemen :A:A
Ben Güncel / Magazin/ teknoloji ve dizi konularından 1 tane bile açmadım yoksa Aserat yine birinci olamazdı :A :A

Aa ben nasıl hala 3. olabilmişim az konu açmakla :eek: @mrt-06 en şaşırdığım sen oldun :eek:
Zirvelerde olursun sandım :S

@denizz19 gümbür gümbür geliyor :A