31 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Ohange. 13 bekliyordum da 17 nedir be. Avlu umarım bu gün olmaz ya. Tutmasını istediğim bir iş ve bu gün zor biraz. Nefes Nefese yi koydun kanal bu güne. O biterse bitsin banane.

Duymayan Kalmasın ab de şov yapmış. Demet sunuyor galiba programi ondan.
Seren sunuyor hala. :)

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,640
Puanı
560
Sonunda ciddiye alabileceğimiz bi rakibimiz oldu ama haftaya geçeriz tekrar sorun yok :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Diriliş'in tahtı da ancak böyle ağır total bir dizi ile yıkılırdı zaten, tebrik ediyorum SAK'ı :A @denizz19 askerde çıldırır şimdi 17 total reytingi alan bir dizi var ve ben izleyemiyorum diye :A

Aha bu da Deniz'den anlık bir görüntü :A
giphy.gif

Son düzenleme:

Yıldızşelale

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
18
Puanı
4
Sen Anlat Karadeniz'i bu kadar yüksek almasını beklemiyordum. Üstelik iki hafta içinde bunu başarması :) TRT şişirme reytinglerini neden Totalde devam ettirmedi? Neden Diriliş 25 reyting almadı? Madem şike varsa neden Sen Anlat Karadeniz 16 alırken Mehmetçik Kut'ül Amare 20 almıyor? Geçin bu işleri artık! Dizi güzel ki bu reytingleri alıyor.

Diriliş ve Sen Anlat Karadeniz'i tebrik ederim.

Güldür Güldür Show'unda uzun aradan sonra tv'den izledim. Güzel skeçler vardı. Reytingleri AB'de iyi.
Ağızların payını verecek bir cevap oldu. Tesekkurler

Yıldızşelale

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
18
Puanı
4
Dirilis haftaya SAKI MAKI ust uste koyacak. Gerci bu haftada ab de falan koymus. Ama haftaya veya ondan sonraki hafta onları ust uste carpar totalde

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ohange. 13 bekliyordum da 17 nedir be. Avlu umarım bu gün olmaz ya. Tutmasını istediğim bir iş ve bu gün zor biraz. Nefes Nefese yi koydun kanal bu güne. O biterse bitsin banane.

Duymayan Kalmasın ab de şov yapmış. Demet sunuyor galiba programi ondan.
Yok hala Seren sunuyor, bugün de öyle. :D

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,059
Puanı
410
Yazılmayan belge: gerekçeli karar.
Bu yazılmadan karar infaz edilemez, hapse de giremez, hakim işkence yapıyor bekletiyor, inadına yazmıyor. Kadını cezaevi kapısında bekletti saatlerce.
Ben ne zaman yazmak istersem o zaman girersin demiş Seren'e, ayıp be ayıp.
Serap Ezgü-Gerçeğin Peşinde maşallah süper, tebrikler.
SAK çok iyi tebrikler.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Dün akşam TRT'nin 50.Yıl programı Dirilişi etkilemiş. Yoksa Totali de vermezdik. Şişirme diyenler vardı el sallasınlar burdan bu reytingleri onlara iade ediyorum SAK'e de şike desenize?

SAK'e gelirsek Osman hoca sonunda ilgi uyandıracak bir dizi yaptı ama yüksekten uçanın düşüşü sert olur. Haftaya düşüşe geçecektir.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
SAK'in bu kadar izlenmesi normal bence. Neredeyse tüm Karadeniz bu diziyi izlemeye başladı ancak yine de bugünün rakamları beni hep işkillendiriyor. Daha önce böyle bir durum olduğunu hiç hatırlamıyorum.

Yıldızşelale

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
18
Puanı
4
SAK'in bu kadar izlenmesi normal bence. Neredeyse tüm Karadeniz bu diziyi izlemeye başladı ancak yine de bugünün rakamları beni hep işkillendiriyor. Daha önce böyle bir durum olduğunu hiç hatırlamıyorum.

kardeşim Tum Karadeniz'in o diziyi izleyecegine kendini inandiriyorsun da büyük çoğunluğu musluman ve tarihini seven bu milletin dirilişi izleyecegine neden inanmakta zorluk çekiyorsun. Yanlış anlamayin sadece size demiyorum. Burdaki bir çok kişiye bunu belirtiyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Türkiye'de belki de en çok olan iki şeyi (Karadenizliler ve kadına şiddet) bir araya getirdiği için Sen Anlat Karadeniz'in bu kadar ilgi görmesini doğal karşılıyorum ama yine de bu kadarını beklemiyordum. İzleyeceğim bir dizi değil ama düşmanımın düşmanı dostumdur misali arkasındayım. :A

Diriliş'in düşmesine sevindim ama ilk başladığı zamanlarda Güzel Köylü, Poyraz Karayel ve Yılanların Öcü hep geçiyormuş yani SAK ilk değil. Uzun aradan sonra geçen ilk dizi demek daha doğru. Ayrıca TRT'nin özel programı etkilemiş deniliyor da 21.10'da başlamış düşüşe bahane bulmaya gerek yok.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Türkiye'de belki de en çok olan iki şeyi (Karadenizliler ve kadına şiddet) bir araya getirdiği için Sen Anlat Karadeniz'in bu kadar ilgi görmesini doğal karşılıyorum ama yine de bu kadarını beklemiyordum. İzleyeceğim bir dizi değil ama düşmanımın düşmanı dostumdur misali arkasındayım. :A

Diriliş'in düşmesine sevindim ama ilk başladığı zamanlarda Güzel Köylü, Poyraz Karayel ve Yılanların Öcü hep geçiyormuş yani SAK ilk değil. Uzun aradan sonra geçen ilk dizi demek daha doğru. Ayrıca TRT'nin özel programı etkilemiş deniliyor da 21.10'da başlamış düşüşe bahane bulmaya gerek yok.

Kadına şiddet konusu bir çok dizide denendi ama iyi sonuçlar alınamadı. Katadenizlilere gelirsek Karadeniz bölgesinin toplam nufüsü 8 milyon daha yokken bu kadar yüksek almasının başka nedenleri olmalı. 80 milyon civarındaki bir ülkede reyting cihazlarının eşit dağıldığını farz edersek bu oran hiçbir şeydir.

Diriliş ilk 40 bölümde totalde hiç yoktu ondan dolayı yorumunun o kısmına katılıyorum. Diriliş sonradan şaha kalktı ve şuan Türkiye'nin en çok izlenen dizisi. Üstelik AB ve ABC1 ise farkla öndeyiz. Birkaç hafta sonra her alanda tahtımızı geri alırız.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
kardeşim Tum Karadeniz'in o diziyi izleyecegine kendini inandiriyorsun da büyük çoğunluğu musluman ve tarihini seven bu milletin dirilişi izleyecegine neden inanmakta zorluk çekiyorsun. Yanlış anlamayin sadece size demiyorum. Burdaki bir çok kişiye bunu belirtiyorum.
Banlanmadan gerçek üyeliğini söyle de bu kadar uğraştığına değsin bari. Boşu boşuna haftada bir üyelik alıp millete sallama kim olduğunu biliyoruz senin.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Oha 16.75 ne lan 13 falan bekliyordum da adamlar uçmuş :D

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,167
Puanı
410
Vay anasına, diğer dizilerin - programların aylardır alamadığı reyting pastasını 2. bölümden bir dizi alıyor, sonra da bu oranlara inanarak yapımları bitiriyorlar. :A