31 Aralık 2017 Pazar | Yılbaşı'nda TV'de Ne Var?

Yılbaşı'nda TV'de Hangi Yapımı İzleyeceksiniz?

• Çocuklar Duymasın - Kanal D

Oy: 4 33.3%
  • Huysuz'la Yılbaşı Özel - Kanal D

Oy: 2 16.7%
  • O Ses Türkiye - TV8

Oy: 6 50.0%
  • Güldür Güldür Show - Show TV

Oy: 0 0.0%
  • Çocuktan Al Haberi Ünlüler - Show TV

Oy: 1 8.3%
  • Kim Milyoner Olmak İster - ATV

Oy: 0 0.0%
  • Dolunay - Star TV *Final

Oy: 3 25.0%
  • Yılbaşı Gazinosu - Star TV

Oy: 3 25.0%
  • Aslam Ailem - TRT 1

Oy: 2 16.7%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz.)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

• Kullanılan toplam oy
    12

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
mutlu-y%C4%B1llar.jpg

Yılbaşı'nda TV'de neler var?

İşte yayın akışı:

trt-1-png.53203

20.00 - Yukarı Bak (Yabancı Sinema)
21.45 -
Aslan Ailem (Yerli Dizi - Yılbaşı Özel)

kanal-d-png.53204

20.00 - Çocuklar Duymasın (Yerli Dizi - Yılbaşı Özel)
23.45 - Huysuz'la Yılbaşı Özel (Konuklar: Muazzez Abacı, Demet Akalın, Mustafa Ceceli, Gülben Ergen, Ziynet Sali, Funda Arar, Kubat, Ece Seçkin ve Rubato)

star-tv-png.53205

19.45 - Dolunay (Yerli Dizi - Yılbaşı Özel) * FİNAL
21.30 - Sen Sağ Ben Selamet (Yerli Sinema - TV'de İlk)
23.30 - Yılbaşı Gazinosu (Konuklar: Ümit Besen, Sibel Can, Buray, Koray Avcı, İrem Derici, Tuğçe Tayfur, Pamela ve Deniz Seki)

fox-png.53206

20.00 - Çalgı Çengi İkimiz (Yerli Sinema)
22.00 - Şevkat Yerimdar (Yerli Dizi - Tekrar)
01.30 - İlk Buluşma (Tekrar)

atv-png.53207

20.00 - Kim Milyoner Olmak İster? (Yarışma - Yılbaşı Özel - ATV dizilerinin başrol oyuncuları konuk olacak.)
01.15 - Pembe Panter (Yabancı Sinema - Tekrar)

show-tv-png.53208

20.00 - Güldür Güldür Show (Yılbaşı Özel - Ferhat Göçer, Hayko Çepkin, Merve Özbey konuk olacak.)
22.15 - Çocuktan Al Haberi Ünlüler (Yılbaşı Özel - Aleyna Tilki, Kibariye ve Furkan Palalı’nın yarışacağı programda ılmaz Morgül, Burak Kut, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Sahrap Soysal, Aydın Kurtoğlu, Sefa Doğanay, Aynur Aydın ve Özlem Yıldız gibi isimler sahne alacak.)
00.30 - Klip Show 2018

tv8-png.53209

20.00 - O Ses Türkiye (Yarışma - Yılbaşı Özel)
(Konuklar: Cem Yılmaz, Ozan Güven, Aleyna Tilki, Tolga Sarıtaş, Gizem Karaca, Cenk Tosun, Avatar Atakan, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Yılmaz Vural, Seda Bakan, Sibel Can, Kerem Tunçeri, Defne Samyeli, Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci, Pınar Deniz, Erkan Petekkaya ve Halil Ergün)

MUTLU YILLAR FAVORİFORUMUM AİLESİ...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yine en iyi program O Ses Türkiye. Onu izleriz. Kanal D ile Star'ın yılbaşı programları daha geç saatte başlıyormuş. O Ses'den sonra da o ikisinden biri izlenir muhtemelen.

@xBUGRAx Fox'un bu muhteşem yılbaşı programı hakkında bir açıklaman var mı acaba? :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yine en iyi program O Ses Türkiye. Onu izleriz. Kanal D ile Star'ın yılbaşı programları daha geç saatte başlıyormuş. O Ses'den sonra da o ikisinden biri izlenir muhtemelen.

@xBUGRAx Fox'un bu muhteşem yılbaşı programı hakkında bir açıklaman var mı acaba? :A

Ekranı karartsaydı keşke gece boyu bunu ekrana koyup. :A

_1288616_m.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

_1288616_m.jpg
Hayır bir de Fox bakınca aralarında en laik, en özgürlükçü kanal. Haberleri cesur sunuyorlar, hükümete hiç bir kanalın olmadığı kadar laf söylüyorlar falan. Mesela ATV yapsa anlarım, ama onlar bile bir Kim Milyoner Olmak İster özel bölüm koyarken, FOX'un Şevkat Yerimdar tekrarı ile geçiştirmesi çok garip geldi ya :D

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Hayır bir de Fox bakınca en laik kanal. Haberleri cesur sunuyorlar, hükümete hiç bir kanalın olmadığı kadar laf söylüyorlar falan. Mesela ATV yapsa anlarım, ama onlar bile bir Kim Milyoner Olmak İster özel bölüm koyarken, FOX'un Şevkat Yerimdar tekrarı ile geçiştirmesi çok garip geldi ya :D

TGRT'nin frekansını aldığından bulaştı sanırım onlar da kutlamıyordu. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa şuraya bakın ayoll Çocuklar Duymasın dışında izlenecek bir şey yok :A @Yiğitt @Harunnn60

Çocuklar Duymasın bitince Sanırım Sibel Can izleyecem sevdiğim bir isim ve konuklarıda diğer programların konuklarına göre 1 tık daha fena sayılmaz gibi :A Bitincede Dolunayın final tekrarını izlerim bizim kızlarda takip ediyordu diziyi :A

Acun belkide son yılların en kötü Yılbaşı konuklarını almış :A

Çocuklar Duymasın 20:00
Sibel Can 23:45
2:00 gibide Dolunay Final tekrarına bakarız netten

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa şuraya bakın ayoll Çocuklar Duymasın dışında izlenecek bir şey yok :A @Yiğitt @Harunnn60

Çocuklar Duymasın bitince Sanırım Sibel Can izleyecem sevdiğim bir isim ve konuklarıda diğer programların konuklarına göre 1 tık daha fena sayılmaz gibi :A Bitincede Dolunayın final tekrarını izlerim bizim kızlarda takip ediyordu diziyi :A

O değilde FOX aralarında en berbatı. :A Yakıştıramadım :oops:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

_1288616_m.jpg
Gündüz googleden yılbaşıdna ne var diye bir sitede şey görmüştüm Fox için Yılbaşı kutlayacaklar için en uygunsuz kanal sanırım Fox olucak diye yanı izlemeyin anlamında bir yazı vardı şuan baktım ama siteyi bulamadım bir sürü başka siteler geliyor :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Gündüz googleden yılbaşıdna ne var diye bir sitede şey görmüştüm Fox için Yılbaşı kutlayacaklar için en uygunsuz kanal sanırım Fox olucak diye yanı izlemeyin anlamında bir yazı vardı şuan baktım ama siteyi bulamadım bir sürü başka siteler geliyor :F
Her gün yorumlarda amerikan köpeği, yuvası tarzı bir şey diyorlar zaten fox'a. :A @xBUGRAx :A Ama haberler iel farkımızı koyuyoruz.:Z

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Her gün yorumlarda amerikan köpeği, yuvası tarzı bir şey diyorlar zaten fox'a. :A @xBUGRAx :A Ama haberler iel farkımızı koyuyoruz.:Z

Yaranılmaz bunlara özel yayın yapmıyoruz hala izlemeyin diyorlarmış. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İzlenebilecek tek şey O Ses Türkiye gibi duruyor.

20.00 - O Ses Türkiye (Yarışma - Yılbaşı Özel)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Yaranılmaz bunlara özel yayın yapmıyoruz hala izlemeyin diyorlarmış. :A
FOX o kadar berbat ki seçeneklere bile koymadım. :A