31 Aralık 2017 Pazar | Yılbaşı'nda TV'de Ne Var?

Yılbaşı'nda TV'de Hangi Yapımı İzleyeceksiniz?

• Çocuklar Duymasın - Kanal D

Oy: 4 33.3%
  • Huysuz'la Yılbaşı Özel - Kanal D

Oy: 2 16.7%
  • O Ses Türkiye - TV8

Oy: 6 50.0%
  • Güldür Güldür Show - Show TV

Oy: 0 0.0%
  • Çocuktan Al Haberi Ünlüler - Show TV

Oy: 1 8.3%
  • Kim Milyoner Olmak İster - ATV

Oy: 0 0.0%
  • Dolunay - Star TV *Final

Oy: 3 25.0%
  • Yılbaşı Gazinosu - Star TV

Oy: 3 25.0%
  • Aslam Ailem - TRT 1

Oy: 2 16.7%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz.)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

• Kullanılan toplam oy
    12

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
O Ses Türkiye ve Huysuz'a baktım, yarın da netten Dolunay finalini izlerim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Nereye yorum yapamacağımı bilemedim o yüzden buradan söyleyeceğim. Huysuz'un programı kesinlikle hayal kırıklığıydı. Tabii ona lafım yok, yine harikaydı. Gülben Ergen, Mustafa Ceceli ve Aleyna Tilki'ye laf sokmalarıyla bayağı güldürdü. 86 yaşında kanto yapması da harika bir olay. Gerçi çoğu lafı biplendi ama olsun özlemiştik.

Ama kendisinden çok konuklar ön plana çıktı. Hürriyet'teki röpörtajında 3 isim sunacağım demişti ama 15-20 dakika görünmesini de beklemiyordum. Kanal D'nin yapacağı program da böyle olur. :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Nereye yorum yapamacağımı bilemedim o yüzden buradan söyleyeceğim. Huysuz'un programı kesinlikle hayal kırıklığıydı. Tabii ona lafım yok, yine harikaydı. Gülben Ergen, Mustafa Ceceli ve Aleyna Tilki'ye laf sokmalarıyla bayağı güldürdü. 86 yaşında kanto yapması da harika bir olay. Gerçi çoğu lafı biplendi ama olsun özlemiştik.

Ama kendisinden çok konuklar ön plana çıktı. Hürriyet'teki röpörtajında 3 isim sunacağım demişti ama 15-20 dakika görünmesini de beklemiyordum. Kanal D'nin yapacağı program da böyle olur. :(
Yaş bitmiş, iş bitmiş. :A Yaptığı esprileri de öyle pek iyi değildi zaten, formu yoktu. Mustafa Ceceli, Ziynet ve Kubat daha coşturdu. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Yaş bitmiş, iş bitmiş. :A Yaptığı esprileri de öyle pek iyi değildi zaten, formu yoktu. Mustafa Ceceli, Ziynet ve Kubat daha coşturdu. :Z
Kanal D'nin önüne çok iyi bir fırsat geldi ama onu da peçete gibi buruşturup attı bir kenara. Ama daha önce de defalarca hevesimizi kursağımızda bıraktığı için şaşırmıyorum bu beceriksizliğine. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D'nin önüne çok iyi bir fırsat geldi ama onu da peçete gibi buruşturup attı bir kenara. Ama daha önce de defalarca hevesimizi kursağımızda bıraktığı için şaşırmıyorum bu beceriksizliğine. :A
Kanal D gücüyle 80 yaşındaki adam yataktan çıktı geldi, o kadar göründüğüne dua edin. :A Harika programımız oldu, ÇD de harikaydı. Mükemmel kanala mükemmel program, çatla. :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Kanal D gücüyle 80 yaşındaki adam yataktan çıktı geldi, o kadar göründüğüne dua edin. :A Harika programımız oldu, ÇD de harikaydı. Mükemmel kanala mükemmel program, çatla. :bhr:
İzlemedim ama Star'ım ne güzel program yapmıştır şimdi. Ay keşke Huysuz'un programı da orada olsaydı, hakkını verirdi canım kanalım. :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İzlemedim ama Star'ım ne güzel program yapmıştır şimdi. Ay keşke Huysuz'un programı da orada olsaydı, hakkını verirdi canım kanalım. :bhr:
Canın kanalın Hayat Sırları'nı oyun etti, saat ve gün değişikliğiyle rezil oldu. UTC de çöktü zaten, iyice batıyor. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Canın kanalın Hayat Sırları'nı oyun etti, saat ve gün değişikliğiyle rezil oldu. UTC de çöktü zaten, iyice batıyor. :A
Hayat Sırları final yapacak olmasına rağmen pazar 20.00'ye alındı, Ver Elini Aşk gibi oraya buraya sürüklenmedi en azından. :A

UTC'nin çöktüğü falan yok zaten sen de izlediğin için sırf beni gıcık etmek için laf attığını biliyorum. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hayat Sırları final yapacak olmasına rağmen pazar 20.00'ye alındı, Ver Elini Aşk gibi oraya buraya sürüklenmedi en azından. :A

UTC'nin çöktüğü falan yok zaten sen de izlediğin için sırf beni gıcık etmek için laf attığını biliyorum. :A
Ay neyse yeni yılın kutlu olsun. :Z

2018'de inşallah Kanal D hep birinci, Star TV ikinci, Flash TV üçüncü olur. :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çocuklar Duymasın'la mı başlayacaksınız güldürme beni. :A

Ama inadına bu gıcık kanaldan kurtulamıyorum, VS'den sonra Gülizar için de katlanmak zorunda kalacağım.ss
Dur dur, seneye Avcı ile de bizlesin. Daha nice dizilerimizle D'de olacaksınız, Gülse'ye inat Binnur'lu komedi hazırlıyoruz. :Z