3 Nisan 2018 Salı Reyting Sonuçları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kadın dün sıkıcı bir bölümdü ama yine kendi rekorunu kıracak reyting almiş:A Haftaya olumsuz etkilemez umarım:/

Edho'n düşmüş @Çiğdem- Fatih Kadın'dan reyting alamaz olan senin edhoya olacak diye:A

Fatih'e de tebrikler. Şimdi izlicem:X
Aaa Eşkiya düşsede totelde Fatihe geçit vermeyerek bence iyi iş yapıyor :A :A :A @Sherlock

Fatih neden o patlamayı yapamıyor aslında bölümler güzel ama daha dizi başlamadan şu yönden endişeliyiz diyorduk Fatih nete atılmaya kolay bir dizi sonucta biz biliyoruz sonra izlerizmi diyor insanlar napıyor :A :A :A @Yiğitt @xemrexxx

Senin kadının direniyor @kerem :F

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Aaa Eşkiya düşsede totelde Fatihe geçit vermeyerek bence iyi iş yapıyor :A :A :A @Sherlock

Fatih neden o patlamayı yapamıyor aslında bölümler güzel ama daha dizi başlamadan şu yönden endişeliyiz diyorduk Fatih nete atılmaya kolay bir dizi sonucta biz biliyoruz sonra izlerizmi diyor insanlar napıyor :A :A :A @Yiğitt @xemrexxx

Maç olmasına rağmen rakiplerimize geçit vermiyoruz Total'de, haftaya yine 8 reytingleri görürüz. :A MBCF bizi bu hafta da geçemediyse daha da geçemez Total'de. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060

Direniyor mu, durgun bölümüyle bile bu reytingleri alıyorsa bu direnmek mi oluyor :A Senin Edhonla Fatih'in bir olduda geçemiyorlar :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Maç olmasına rağmen rakiplerimize geçit vermiyoruz Total'de, haftaya yine 8 reytingleri görürüz. :A MBCF bizi bu hafta da geçemediyse daha da geçemez Total'de. :A
Totelde 8 den 7 e yanı 1 reyting bir şey değil ama 8 üstü yine olursa iyi olur tabi yinede yeterli reytingler 1.olamıyorsa :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Totelde 8 den 7 e yanı 1 reyting bir şey değil ama 8 üstü yine olursa iyi olur tabi yinede yeterli reytingler 1.olamıyorsa :A

Kadın'ı sezon sonuna kadar Total'de geçeriz diye düşünüyorum, arada çok fark yok zaten. Şöyle büyük bir oyuncu getirdiğimiz an Total'de çift haneleri görebiliriz yine. Zaten ne UTC, ne Kadın seneye bu reytingleri alamazlar. Biz kaldığımız yerden devam ederiz. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ayrıca belirtmeyi unutmuşum bence MBCF, önümüzdeki sezon Perşembe günleri Vatanım Sensin'in yerine yayınlanmalı. Bugün güçlü rakiplerin arasında geride kalıyor. :A @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ayrıca belirtmeyi unutmuşum bence MBCF, önümüzdeki sezon Perşembe günleri Vatanım Sensin'in yerine yayınlanmalı. Bugün güçlü rakiplerin arasında geride kalıyor. :A @Çiğdem-
Aaa evet hem Vatanım Sensin boşluğunda dizimiz olur Eşkiyaylada aynı anda izlemek zorunda kalmam net kullanamıyorum bunların yüzünden :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Pazartesi Çukur canlı, Söz netten. Salı EDHO canlı, MBCF netten. Müthiş çözüm. :A
Netten türk dizisi izlenmiyor ikisini aynı anda izlemek en iyisi bunun için tam 2 saat internet kullanmıyorum çünkü digitürk play çalısırken nette dolaşamadım için yanı eşkiya için büyük vefakarlık yapıyorum 2 saat netde takılma vaktimi bıakıyorum :A :A :A