29 Ekim 2015 Perşembe Reyting Sonuçları

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Bu muydu sizin "muhteşem" dediğiniz dizi :F

İzleyenler adına üzüldüm ama Kösem gelince tümünü gruplarda açık ara zirvede olacağı açık. :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Okan Yalabık, Binnur Kaya zaten Ay Yapım'ın dizisinde neden oynarlar ki? Dizinin kadrosuna bak birde aldığı reytinge bak yazık oldu oyunculara. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dün ben dedim Analar ve Anneler'in bölümü durgundu ve boş yerlerde sürüklendi. Konuya devam pek durum olmadı, sonlarda biraz renk geldi. O nedenle düşüş kaçınılmaz olmuş.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Normalde analar ve annelere bakmayacaktim @destere zorla izlettirdi onuda tam izlemedim sağolsun bir tesadüfe geldik dizide .

Dizide oğlanın babasının tecavüzü aşırı saçmaydı iğrençlik oldu milletin midesi kaldırmaz izlemeye. Binnur kaya istese de kötü olamıyor adile nasit gibi . Komedi ve dramı aynı anda başarmak kolay iş değil.

Bence bu işte en büyük suçlu son dizisinin de senaristi diziyi kendi emelleri için kullanmış komiserin ve sağ sol kavgasını anlatmak için anaları heba etmiş

Ha kosem de bu dizi gibi ters köşem yapabilir sizi))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
@Çiğdem- başta olmak üzere herkese vadi dışındaki sonuçları hediye ediyorum. ne dedim analar ve anneler tutmaz boşuna yormayın kendinizi sen ne dedin yok 6-7 ortalama ile gidecekte vadi totalde 3.lüğü oynayacak.
beyler beyler bu işler o kadar kolay değil diğer iddaamında sonuna kadar arkasındayım kösemde tutmaz bu 2 dizide uzun vadede yayından kalkacak işler bekleyin görün

ama vadinin aldığı oranların rezilliği halen devam ediyor dizinin bölümü ne kadar iyi veya kötü olursa olsun aynı reytingi alıyor burda suç kanal d nin
biz bu kanaldan ayrılmadığımız sürece bu oranların üstüne çıkamayız bir show tv hamlesi her şeyi alt üst eder tekrar 10 ları aşarız

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Çiğdem- başta olmak üzere herkese vadi dışındaki sonuçları hediye ediyorum. ne dedim analar ve anneler tutmaz boşuna yormayın kendinizi sen ne dedin yok 6-7 ortalama ile gidecekte vadi totalde 3.lüğü oynayacak.
beyler beyler bu işler o kadar kolay değil diğer iddaamında sonuna kadar arkasındayım kösemde tutmaz bu 2 dizide uzun vadede yayından kalkacak işler bekleyin görün

ama vadinin aldığı oranların rezilliği halen devam ediyor dizinin bölümü ne kadar iyi veya kötü olursa olsun aynı reytingi alıyor burda suç kanal d nin
biz bu kanaldan ayrılmadığımız sürece bu oranların üstüne çıkamayız bir show tv hamlesi her şeyi alt üst eder tekrar 10 ları aşarız
Çiğdem Kösem'i diyordu bu diziyi değil. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bu muydu sizin "muhteşem" dediğiniz dizi :F

İzleyenler adına üzüldüm ama Kösem gelince tümünü gruplarda açık ara zirvede olacağı açık. :D
dizi 13 yıl geride bırakmış bana sadece Türkiye de değil dünya üzerinde bir örnek verebilirmisin ki 13 yıl devam edecek ve tüm yıpranmışlığa rağmen 1.olabilecek ki bu reytingler kurtlar vadisi için berbat tarihinin en düşük reytingli sezonu
tüm rekorları elinde bulunduran bir dizi bir rekoru daha kırmıştır kendi adına; 13 yıllık yayın tarihinin açık ara en düşük reyting ortalamalı seoznunda dahi 1.olabiliyor. ben başka bir örneğini görmedim siz biliyorsanız paylaşın bizimle

Çiğdem Kösem'i diyordu bu diziyi değil. :D
analar ve anneler dizisi içinde söylüyordu dur mesajını kopyalayayım her hafta aynı şeyleri bozuk plak gibi tekrar ettiği için çok zorlanmam bulmakta :D

2 haftaya kalmaz ayoll bu analar anneler 7 ortalama reyting totelde yakalar vadi 6 reytinge takıldı kösemde 7-8 alır kısaca analar ve anneler ile kösem sultan 7-8 ortalama reytinglerle totelde lidelrik için savasırlar vadimiz malesef 3.sıraya yakında takılıcak totelde ben ozaman merak ediyorum işte neler olucak :(:(:(

@Harunnn60 bunu henüz geçen hafta yazmış mesela her hafta yazıyor diğer haftaları da koyabilirim de gerek yok :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

bir kösemi beklemek lazım vadi totelde 6 reytinge takılı kaldı ben analer ve anneler ksöem sultan 7 reyting bile alsalar yeter dedim alıp almamak onlara kalmış ama 7 reytingi alan vadiyi çok rahat geçer totelde benim dediğim oydu anneler annalar şuan alamıcak gibi ama kösm star tvde 7 reyting en kötü alır alırsaa vadiyi geçmeye yeter biz 6 reytingi bu sezon geçemiyoruz totelde 7 reytingi alan geçer vadiyi benim haftalardır deiğim bu kösemde 7 reyting en kötü alma potansiyeli var bence vadi toteli kaybederse bu iş biter umarım kaybetmez ama totel giderse bu iş biter yanı kanal d ile yeni yılda devam edemeyiz benim iddamda ocaktan sonra vadi kanalsız kalıcak 2016 yılında kanal ile devam etmicez kösem toteli alınca bu iş biter zaten bi bekleyip görelim :-):-):-)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
bir kösemi beklemek lazım vadi totelde 6 reytinge takılı kaldı ben analer ve anneler ksöem sultan 7 reyting bile alsalar yeter dedim alıp almamak onlara kalmış ama 7 reytingi alan vadiyi çok rahat geçer totelde benim dediğim oydu anneler annalar şuan alamıcak gibi ama kösm star tvde 7 reyting en kötü alır alırsaa vadiyi geçmeye yeter biz 6 reytingi bu sezon geçemiyoruz totelde 7 reytingi alan geçer vadiyi benim haftalardır deiğim bu kösemde 7 reyting en kötü alma potansiyeli var bence vadi toteli kaybederse bu iş biter umarım kaybetmez ama totel giderse bu iş biter yanı kanal d ile yeni yılda devam edemeyiz benim iddamda ocaktan sonra vadi kanalsız kalıcak 2016 yılında kanal ile devam etmicez kösem toteli alınca bu iş biter zaten bi bekleyip görelim :-):-):-)
senin için iş hep bitiyor zaten analar ve anneler daha 2 haftadan nakavt edildi :F vadi istemediği sürece kanalsız kalmak diye bişey olmaz merak etme ortada anlaşma imza falan var çocuk oyuncağı mı bu işler ki;
kanal d nin totalde vadiden başka izlenen bir dizisi yok en yüksek reytingi vadi alıyor bu berbat oranlara rağmen :D benimde en büyük temennim İnşallah show tv ye geçeriz

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Analar ve Anneler kesinlikle daha yüksek oranlar hakediyor..

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
senin için iş hep bitiyor zaten analar ve anneler daha 2 haftadan nakavt edildi :F vadi istemediği sürece kanalsız kalmak diye bişey olmaz merak etme ortada anlaşma imza falan var çocuk oyuncağı mı bu işler ki;
kanal d nin totalde vadiden başka izlenen bir dizisi yok en yüksek reytingi vadi alıyor bu berbat oranlara rağmen :D benimde en büyük temennim İnşallah show tv ye geçeriz
Daha dur Kösem gelecek işte o zaman Vadi'nin sınavı başlayabilir. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Analar ve Anneler bu oranları kesinlikle ama kesinlikle hak etmiyor. Umarım gelecek hafta yükselir diyeceğim, ama KVP'yi zirveye taşıyan bir reyting sisteminde kaliteli işlerin pek esamesi okunmuyor maalesef. :(
dizinin batması sonucu sinirle yazılmış talihsiz bir yorum olarak görmek lazım arkadaşın üstüne gitmeyin üzgün sonuçta

Ne vadiymiş arkadaş :A vadi istemezse kanalsız kalmaz :F
öyle tabi en kötü ücretinde indirime gider show a geçer ki en büyük temennim
bütün kanallar bizim sonuçta :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben 7 reyting alırsalar geçer dedim kösemde belki 5-6 reytingte kalır ben 7 alsalar geçer iye yorumlar yapıyorum toteli iyi olan abc1 reklam reytingindede iyi oluyor kösem toteli alırsa aynı oranların biraz üstüyle abc1 grubunuda büyük ihitmalle alır zaten benim en büyük iam yeni yılda kanalsız kalıcaz burda sanada söylüyorum ocaktan sonra kanal d ile bölüm yayınlamıcaz uzun vadeli birşey söylüyorum ben oyüzden yeni yılda konuşalım bu konuyu biz :F:F:F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Daha dur Kösem gelecek işte o zaman Vadi'nin sınavı başlayabilir. :D
biz ne kösemler gördük gelen gelsin 13 yıl boyunca 100 lerce diziyi gömdük dizi mezarlığına ki şuan en güçsüz halimiz zaten bu halde geçemeyen kapatsın dükkanı :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ben 7 reyting alırsalar geçer dedim kösemde belki 5-6 reytingte kalır ben 7 alsalar geçer iye yorumlar yapıyorum toteli iyi olan abc1 reklam reytingindede iyi oluyor kösem toteli alırsa aynı oranların biraz üstüyle abc1 grubunuda büyük ihitmalle alır zaten benim en büyük iam yeni yılda kanalsız kalıcaz burda sanada söylüyorum ocaktan sonra kanal d ile bölüm yayınlamıcaz uzun vadeli birşey söylüyorum ben oyüzden yeni yılda konuşalım bu konuyu biz :F:F:F
7 reyting alırlarsa geçerler mi dedin yok artık bu ne büyük bir kehanet nasıl bildin 7 alırlarsa geçeceğini gerçekten çok büyük bi olay helal olsun valla :D
:F:F 7 alırlarsa geçeceğini zaten babamda biliyor vadi 6.86 almış Allah ım ya ne komik kızsın :D
kara sevda dizisi çarşamba günü 8 alırsa dirilişi geçer bak baştan söylüyorum. aşk yeniden de salı günü 10 alırsa eşkiyayı geçer aha da buraya yazdım sonra söylemedin demeyin :D

Siz kanal değiştirme hayalleriyle yaşamaya devam edin; ama transfer olmayınca sakın ağlayıp zırlamayın, olur mu? Vadi olmayan kalitesine göre fazla bile alıyor. :X
biz 13 yıl içerisinde ağlamaktan ziyade ağlatmayı tercih ettik. senin izlediğin tonla dizi yayından kaldırılırken biz rezil reytinglerimizle bile 1.olabiliyoruz :F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Kösem ilk 7 reyting filan alır sonra Beren gelince 8-9 öyle artar bence. :D O zaman diğer diziler ne durumda olacak merak ediyorum. Perşembe günü ölüm günü resmen. :F