22 Ekim 2015 Perşembe Reyting Sonuçları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
vadinin reytinglerini görünce @Çiğdem- :A
CR9YYm-U8AA_ABk.png
2 haftaya kalmaz ayoll bu analar anneler 7 ortalama reyting totelde yakalar vadi 6 reytinge takıldı kösemde 7-8 alır kısaca analar ve anneler ile kösem sultan 7-8 ortalama reytinglerle totelde lidelrik için savasırlar vadimiz malesef 3.sıraya yakında takılıcak totelde ben ozaman merak ediyorum işte neler olucak :(:(:(

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,546
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
2 haftaya kalmaz ayoll bu analar anneler 7 ortalama reyting totelde yakalar vadi 6 reytinge takıldı kösemde 7-8 alır kısaca analar ve anneler ile kösem sultan 7-8 ortalama reytinglerle totelde lidelrik için savasırlar vadimiz malesef 3.sıraya yakında takılıcak totelde ben ozaman merak ediyorum işte neler olucak :(:(:(
forum karışır kanal d 3. cü olan diziyi sevmiyor Arka sokaklarda üçüncüydü bence bir vadinin anlaşmasına bakın irfan şahin yapmazda sizin dizi pelinle anlaştı pelinin yapıcağıda şudur Alın yazımdaki durum gibi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
forum karışır kanal d 3. cü olan diziyi sevmiyor Arka sokaklarda üçüncüydü bence bir vadinin anlaşmasına bakın irfan şahin yapmazda sizin dizi pelinle anlaştı pelinin yapıcağıda şudur Alın yazımdaki durum gibi
ben ocak ayı gelmeden vadinin kanal d kanalından ayrılıcağını her fırsatta söylüyorum ocaktan itibaren arka sokakalr gibi olucaz yanı boşta kalıcaz yeni kanal arayışları olucak bu idamın arkasındayım ama biz yeni kanal buluruz galiba arka sokaklar gibi boşta kalmayız ama kanal d kanalıyla yeni yılda devam etmemiz mümkün değil
:F:F:F

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,546
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
ben ocak ayı gelmeden vadinin kanal d kanalından ayrılıcağını her fırsatta söylüyorum ocaktan itibaren arka sokakalr gibi olucaz yanı boşta kalıcaz yeni kanal arayışları olucak bu idamın arkasındayım ama biz yeni kanal buluruz galiba arka sokaklar gibi boşta kalmayız ama kanal d kanalıyla yeni yılda devam etmemiz mümkün değil
:F:F:F
Arka sokakları fox aldı zeynep beşerler diziye katıldı

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,083
Puanı
1,061
Analar ve Anneler beklediğim gibi güzel bir başlangıç yapmış, gelecek hafta oranlarını daha da yükseltecektir. Kösem'den önce başlaması avantaj oldu. :)

Maç iyi gitmiş, ama KVP'de işler yolunda görünmüyor. AB'de yabancı filme geçilmesi üzerine düşünülmesi gereken bir konu. Artık bu sezon son olur sanırım.

İnadına Aşk ve Asla Vazgeçmem fena değil, Maral ve Son Çıkış yine hayal kırıklığı.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,138
Puanı
1,061
intihar edersin belki polatı 3.görünce kurtuluruz:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy ben müge anlı ana haber falan anlamam beni diziler ilgilendiriyor atv kanalının şuan dizilerine denek falan komik oluyor eşkiya ve kırgın çiçekler fazlasını hak ediyor çükü iki dizininde fazla reytinglere ulaşmasını beliyoruz her aldıklarınıda hak ediyorlar kanalın dizileri hak ettikten sonra banane müge anlıdan ana haberden atv dizi kanalıdır bu sezon tekrar bunu herkese hatırlatıyoruz :Z:Z:Z

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Maç iyi gitmiş ona bişey demeye gerek yok zaten.

Vadi berbat özellikle Ab'de hiç bu kadar düştüğünü hatırlamıyorum. ABC1'de 7'yi görmüş.

Analar ve Kuzuları iyi başlamış Ay Yapım farkı zaten Atv'ye ne koysan kafadan 5-6 reytinle giriş yapıyor.)))))))))

İnadına Aşk iyi gitsede Analar'dan etkilenmiş.

Asla Vazgeçme geçenseki ortalamasıyla gidiyor pek değişen bişey yok.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
ayy ben müge anlı ana haber falan anlamam beni diziler ilgilendiriyor atv kanalının şuan dizilerine denek falan komik oluyor eşkiya ve kırgın çiçekler fazlasını hak ediyor çükü iki dizininde fazla reytinglere ulaşmasını beliyoruz her aldıklarınıda hak ediyorlar kanalın dizileri hak ettikten sonra banane müge anlıdan ana haberden atv dizi kanalıdır bu sezon tekrar bunu herkese hatırlatıyoruz :Z:Z:Z
Dirilişede şike diyorlar. :)))))))

alperen blgr

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
34
Atv her zaman en iddalı dizilerin kanalıdır asmalı konak,süper baba,2.bahar,aliye gibi onlarca örnek verebiliriz.Müge anlı desen yıllardır açık ara fenomen .atv haber reytinglerde hiçbir zaman kötü gitmedi bu sezon öncesinde esra erol olduğu içinde daha çok yükseldi.1 yıl öncesine kadar kvp,karadayı,kaçak,kara para aşk,b.sarylısı ,milyoner gibi yapımlarıyla hep zirveye ortak oldu.sadece geçen sezon kötü gittiği için atv ye şike yapıyor diyemezsiniz .Kanal d de eskisi gibi kaliteli diiler yapsın yine iyi reyting alır.