26 Ekim 2014 Pazar ABD Reytingleri

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
t

true detective i tek günde bitiripte yorum falan yaparsan yorumlarını okumayız :)) @Forumdash la karar aldık tek günde bir bölümden fazla izleyip yorumlarsan artık yorumları dikkate almayacağız true öyle aceleye getirilecek dizilerden değil özgül ağırlığı var kalbimizde:) aynı bülent arınç ın ak partideki özgül ağırlığı gibi ..:)
İlk bölünü izledim de simdi bu dizi psikolojik gerilim falan değil bildiğin polisiye ve sıkıcı polisiye ben polisiye amerikan filimlerine dayanamam buna hic dayansm)) ben bir cinayeti kim yaptığı öğrenmek için 8 bölüm mu izleyeceğim))) ben izlemiyorum bu diziyi)))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İlk bölünü izledim de simdi bu dizi psikolojik gerilim falan değil bildiğin polisiye ve sıkıcı polisiye ben polisiye amerikan filimlerine dayanamam buna hic dayansm)) ben bir cinayeti kim yaptığı öğrenmek için 8 bölüm mu izleyeceğim))) ben izlemiyorum bu diziyi)))
türüne takılma bence? diziyi beğenmedin yani fazla zorlamayalım seni ? sen en iyisi dizileri falan izlemeyi bırak:) film bölümüne bak güzel filmler var :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
türüne takılma bence? diziyi beğenmedin yani fazla zorlamayalım seni ? sen en iyisi dizileri falan izlemeyi bırak:) film bölümüne bak güzel filmler var :)
Sen psikolojik gerilim dedin ondan başladım))) hangi ekip buluyor katili ve katil kim

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen psikolojik gerilim dedin ondan başladım))) hangi ekip buluyor katili ve katil kim
banamı soruyorsun ? ben diziyi bitirdiğim halde katili bulamadım sen tek bölümde katilmi bulacaksın ? :)
varmı öyle kolaycılık? emeği çek, bölüm sonuna gel, sonra konuşalım katilin kim olduğunu neden olduğunu nasıl olduğunu falan filan işte...
tek bölüm izleyenlere değil katili söylemek günahımı bile vermem :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
banamı soruyorsun ? ben diziyi bitirdiğim halde katili bulamadım sen tek bölümde katilmi bulacaksın ? :)
varmı öyle kolaycılık? emeği çek, bölüm sonuna gel, sonra konuşalım katilin kim olduğunu neden olduğunu nasıl olduğunu falan filan işte...
tek bölüm izleyenlere değil katili söylemek günahımı bile vermem :)
Alt yazı sorunu var İspanyolca dili yuklemisim başa çıkamadım. 8 bolum izleyip katili bulamadin demek))) yazık sana)))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Alt yazı sorunu var İspanyolca dili yuklemisim başa çıkamadım. 8 bolum izleyip katili bulamadin demek))) yazık sana)))
işte sen izle katili birlikte çözelim :)
ispanyolcayı nerden buldun ? adamlar nasıl olsa bu diziyi izlesede bişey anlamaz, anlasada değerini bilmez eleştirir diyip ispanyolca olanımı sana kakaladılar naptılar :))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
işte sen izle katili birlikte çözelim :)
ispanyolcayı nerden buldun ? adamlar nasıl olsa bu diziyi izlesede bişey anlamaz, anlasada değerini bilmez eleştirir diyip ispanyolca olanımı sana kakaladılar naptılar :))
Ben indirdim indirmesi kolay siteydi))). Rust Zaten ilk bölümde rust un olmadığı belli. Çoğu ip ucunu o buluyor. Ve adamın inancı yok. Bu cinayet inançlı birinin isi. Daha doğrusu dizi bastan sona inanirsaniz sizi kandırılar temasını işliyor. Ve inançsız birini sevdiriyor. Diğer arkadaşında o zeka yok

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Katil 8 . bölümde belli olmuş sırtında kızlara çizdiği işaret var))) kafa yapmissin dizinin açılışında AP açık katili vermişler
@destere

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
@beyazsoy her ne kadar haklı olsanda bu kadar agir eleştirmene gerek yoktu bence üzüldüm biraz :(
Uzulecek ne var yahu dizi işte senin hayatin değil ya)) amerikalılar iyi çözmüş film ve dizi işini sürekli ayni mamayi veriyorlar iste. Türü dedectif biz de olsa kimse yüzüne bakmaz ama @destere @Forumdash hayran hayran izliyor))) yine walking dead en iyisi dizinin kurulması ve tema dediğimiz yapi çok basarili. Daha nasıl seni memnun edeceğiz))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Uzulecek ne var yahu dizi işte senin hayatin değil ya)) amerikalılar iyi çözmüş film ve dizi işini sürekli ayni mamayi veriyorlar iste. Türü dedectif biz de olsa kimse yüzüne bakmaz ama @destere @Forumdash hayran hayran izliyor))) yine walking dead en iyisi dizinin kurulması ve tema dediğimiz yapi çok basarili. Daha nasıl seni memnun edeceğiz))
Dedektifi iziledin mi??? :eek:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
@beyazsoy tmm memnun oldum simdi sagol :D
ama diziye baslamdan önce ergen dizisi demiştin neymiş önyargılı olmak kötü birsey mış ))))
Ergenler daha çok seviyor yahuu bunun on yargıyla filgisi yok. Öyle olsa kiraz mevsimini overmiydim))) bazı diziler konu itibariyle sınıflara ayrılıyor işte.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Sen görmüşmüydün yeşile boyandiğini onlar fark etmeden önce :F
Ben cepten izliyorum adamları zor seciyorum)) kulağını nerden göreceğim)) ama rustin yapmadığı çok açıktı çünkü dizinin alt metni okuması oraya gidiyordu. İnançlar insanı kandırır göndermesi işleniyordu.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben cepten izliyorum adamları zor seciyorum)) kulağını nerden göreceğim)) ama rustin yapmadığı çok açıktı çünkü dizinin alt metni okuması oraya gidiyordu. İnançlar insanı kandırır göndermesi işleniyordu.
Rust'ın zaten inancı yoktu:) Kaçtasın şimdi?