26 Ekim 2014 Pazar ABD Reytingleri

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
))) Allahtan uçurumu izledimissin ))) yukarda yazdım benzerlikleri tekrar edeyim

1. İkisininde kadınlar bir gözünü çıkarır ve tek göz maskesiyle dolaşırlar
2. İkisininde canından çok sevdiği ne yaptığını bilmeyen yakini vardır. Birinin kızı zombi olmuştur diğerinin kardeşi otistiktir
3. İkisinde aşırı acımasız ve kötü olmasına rağmen kardeşine ve kızına aşırı merhametli dır.
4. İkisi de kadınlara aşırı düşkün

Daha çok benzerlik var ama diziyi ayrıntılı hatırlamıyorum

@destere de sever yaman karakterini ama ondan ses çıkmadi daha)))
ben uçurum falan izlemediğim için karşılaştırma yapamıyorum :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
TWD nin tüm sezonlarını iki günde bitirdi @beyazsoy :) ben true ya başla true tek sezon rahat izlesin dedim ama eğer 5 sezonu iki günde bitiriyorsa bir sezonluk tue detective 10 dakikasını alır :)

kim için iyi oyuncu dedim ? :)
Ona da bugün baslarim sabaha biter))))

Ucurumdaki yaman vardı almanyadan gelen gözü korsan göz olan

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
t
Ona da bugün baslarim sabaha biter))))

Ucurumdaki yaman vardı almanyadan gelen gözü korsan göz olan
true detective i tek günde bitiripte yorum falan yaparsan yorumlarını okumayız :)) @Forumdash la karar aldık tek günde bir bölümden fazla izleyip yorumlarsan artık yorumları dikkate almayacağız true öyle aceleye getirilecek dizilerden değil özgül ağırlığı var kalbimizde:) aynı bülent arınç ın ak partideki özgül ağırlığı gibi ..:)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
t

true detective i tek günde bitiripte yorum falan yaparsan yorumlarını okumayız :)) @Forumdash la karar aldık tek günde bir bölümden fazla izleyip yorumlarsan artık yorumları dikkate almayacağız true öyle aceleye getirilecek dizilerden değil özgül ağırlığı var kalbimizde:) aynı bülent arınç ın ak partideki özgül ağırlığı gibi ..:)
Vallahi wd bin son bölümleri beni bayağı yordu kötü diziyi izlemek çok zormus))) yoksa true dedektif çoktan bitmişti)))))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
@beyazsoy vallahi cok ayip ettin önerdiğimide bin pisman oldum su yorumlarına bak :(
2. Sezona iyi derken hic boyle demiyordun ))) kesinlikle 2. Sezonu yazan senaristler farklı . 3,4ve 5 ayni mantıkla yazılmış belli tipik amerikan filmlerindeki mantık. Ultra bir kötü yarat kahraman onla savaşıp ülkeyi kurtarsın ))))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
TWD nin tüm sezonlarını iki günde bitirdi @beyazsoy :) ben true ya başla true tek sezon rahat izlesin dedim ama eğer 5 sezonu iki günde bitiriyorsa bir sezonluk tue detective 10 dakikasını alır :)

kim için iyi oyuncu dedim ? :)
zaten konu mu var o dizide millet ölüm zati tekrar ölecek halleri yok

@xemrexxx beyazsoy 2 gunde 5 sezonu bitirdi :F ve hala elestiriyor :D
pompy nin sihirli küresinden izlemiştir :XX