26 Ekim 2014 Pazar ABD Reytingleri

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Keşke 1!den 13 atlasaydın :F Sonrada tüy dikseydin :F:F Böyle dizi mi izlenir :confused:
Ama beni kandirdiniz))) bana psikolojik gerilim dediniz orta ne psikolojik ne de.gerilim var. Walking dead gerilimin babası bunda uykuya dalıyor insan)) polisiye olduğunu bilsem o kadar uğraşıp indirmezdim)))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ama beni kandirdiniz))) bana psikolojik gerilim dediniz orta ne psikolojik ne de.gerilim var. Walking dead gerilimin babası bunda uykuya dalıyor insan)) polisiye olduğunu bilsem o kadar uğraşıp indirmezdim)))
Psikolojik gerilim için ben sana Hannibal'ı önermiştim :X Adamların karşilikli konuşmalarından balatayı sıyırırdın :F Onu izle dicem ama izlemezsin artık bişey :F

Olsun ben seni True Detective'in 2.sezonuna bekliyorum yinede:X

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Psikolojik gerilim için ben sana Hannibal'ı önermiştim :X Adamların karşilikli konuşmalarından balatayı sıyırırdın :F Onu izle dicem ama izlemezsin artık bişey :F

Olsun ben seni True Detective'in 2.sezonuna bekliyorum yinede:X
Aman uzun konuşmalarsa kalsın.. gözlerim bozuldu. Polise izlemek pek mantıklı değil
Senarist istediği kişiyi suçlu yapar ip ucu bırakır. Falan filan. Sen asil ip ucunu gizlersen kim çözecek ki .. Bana pek mantıklı gelmiyor polisiye ,çocukluk dışında izlemedim izlemeye niyetim yok sağol)))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben indirdim indirmesi kolay siteydi))). Rust Zaten ilk bölümde rust un olmadığı belli. Çoğu ip ucunu o buluyor. Ve adamın inancı yok. Bu cinayet inançlı birinin isi. Daha doğrusu dizi bastan sona inanirsaniz sizi kandırılar temasını işliyor. Ve inançsız birini sevdiriyor. Diğer arkadaşında o zeka yok
özellikle rust cole un analizlerine kafa yor bence, rust la marty nin sohbetleri aralarında geçen diyaloğlar sıradan dizilerde rastlanmayacak derecede derin felsefe ürünü,, katilin kim olduğundan çok adamın dünyayı alğılayış şekli dikkatimi çekmişti katili o kadar merak etmemiştim sen dizinin sonunumu izledin naptın :)
bu arada diziyi izlerken karşına marty nin bir ara takıldığı alexsandra dadario çıkacaktır :) işte o dadario dizinin kreması.. diziden hiçnişey çıkaramıyorsan bile dadarioya hakkını versen yeterli :))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
özellikle rust cole un analizlerine kafa yor bence, rust la marty nin sohbetleri aralarında geçen diyaloğlar sıradan dizilerde rastlanmayacak derecede derin felsefe ürünü,, katilin kim olduğundan çok adamın dünyayı alğılayış şekli dikkatimi çekmişti katili o kadar merak etmemiştim sen dizinin sonunumu izledin naptın :)
bu arada diziyi izlerken karşına marty nin bir ara takıldığı alexsandra dadario çıkacaktır :) işte o dadario dizinin kreması.. diziden hiçnişey çıkaramıyorsan bile dadarioya hakkını versen yeterli :))

Felsefik cumleler Dikkat ettim , kalbur üstü eyvallah ama ben burada bazen esprisine bu felsefeleri burada yazıyorum))) yani öyle uçuk felsefik derinlik yok. Zaten felsefik cümleler duymak istersem acar niche okurum)))
Ben en son merakla izlediğim polise çocukken bilseydim polisiye olduğu hic ugrasmazdim. Artik reytingi gore amerikan dizisi izleyeceğim )) 7 milyon altını izlemek lazim senin sevdiklerini asla))))

Ha dizinin hakkini yemeyeyim dizinin jenerigi ve musigi güzeldi ))))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Keşke 1!den 13 atlasaydın :F Sonrada tüy dikseydin :F:F Böyle dizi mi izlenir :confused:
izlemiyorki başından kıçından diziyi kurcalayıp murdar ediyor ondan sonra bize durum değerlendirmesi yapıyor @beyazsoy :)
gül gibi dizileri ömerçip etti bıraktı :)
bundan sonra beyazsoya dizi önereceğime, memlekete döner fasulye yetiştiririm daha iyi :)