24 Ekim 2017 Salı Reyting Sonuçları

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yahu sen ne gereksiz ne işsiz güçsüz bir şeysin ya. İçi dolu mesaj yazdığını bir kere bile görmedim. Hayat kısa ve sen saçma saçma şeylerle ugrasiyorsun.
Bir halt bildiğin de yok. İlgi cekmeye çalışıyorsun ama bu tavırların anca insanları senden sogutuyor. Boş bir teneke gibisin.
Bence boşuna yorum yazıyorsun ona forumdan eskiden neden kovulduğu da bilinen bir gerçek zaten insanları kışkırtmayı kendine meslek edinmiş biriydi o zamanlarda yani değişmeyen tek şey Lordlynin trollüğü :F

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Bence boşuna yorum yazıyorsun ona forumdan eskiden neden kovulduğu da bilinen bir gerçek zaten insanları kışkırtmayı kendine meslek edinmiş biriydi o zamanlarda yani değişmeyen tek şey Lordlynin trollüğü :F
Kim bu ya yazsana özelden. Dostunu yakın düşmanını daha yakın hesabı. :A
İticilikte @xemrexxx ı bile geçti. :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
O kadar yıldır forumda olup hiçbir sempati kazanamayan bir üye işte öyle önemli bir isim değil :D
Banlanasica 100 küsür mesajımı olmamisliyo. Ya diyorum ki kara listeye al ama o zaman da arkamdan yazar diye. Neyse Banlanasica artık umrumda değil. İnşallah öyledir.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Banlanasica 100 küsür mesajımı olmamisliyo. Ya diyorum ki kara listeye al ama o zaman da arkamdan yazar diye. Neyse Banlanasica artık umrumda değil. İnşallah öyledir.
Geçen benim 111 tane mesajıma olmamış atmış :D Hayır zaten normal biri olsa bunu yapmaz :F o yüzden takmamak lazım :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,633
Puanı
1,060
Yahu sen ne gereksiz ne işsiz güçsüz bir şeysin ya. İçi dolu mesaj yazdığını bir kere bile görmedim. Hayat kısa ve sen saçma saçma şeylerle ugrasiyorsun.
Bir halt bildiğin de yok. İlgi cekmeye çalışıyorsun ama bu tavırların anca insanları senden sogutuyor. Boş bir teneke gibisin.
+1
Tam ben yazacaktım aynı şeyleri :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Geçen benim 111 tane mesajıma olmamış atmış :D Hayır zaten normal biri olsa bunu yapmaz :F o yüzden takmamak lazım :A
Dedim işte boş. Yani hayat kısa niye uğraşıyor 111 mesajı olmamislamasi için anlamadım. Neyse. Anneannem in bir lafı var Balikesir bandırma ile başlayan da banlanirim falan söyleyemem. :Â Merak edersen nette var.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Senin izlediğin daha kadın dizisi bence afişte 4-5 tane ecünnü var insan utanır onu izlemeye :F
Başrollerinde kadınlar olunca kadın dizisi mi oluyor :A

Bak Pll'ye, @mrt-06 @xemrexxx @destere ayıla bayıla izliyorlar :A

latest

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
pll de kadın dizisi @mrt-06 :F daha doğrusu ecünnü dizileri diyorum ben butür dizilere yanı kadın dizilerinin bile 1 üstü demek oluyor daha beteri :A :A :A
Sen erkek dizilerini izliyorsun işte oğlanlara bakıyorsun biz de güzel güzel kadınları kızları izliyoruz ne var bunda :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,179
Puanı
1,060
UTC benim tam düşündüğüm gibi gelmiş totalde biraz düşük alır ab abc1 de yüksek alır diye düşünüyordum öylede olmuş ilk bölüme göre iyi başladı Kadını tebrik ederim onuda çok beğenmiştim zaten:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen erkek dizilerini izliyorsun işte oğlanlara bakıyorsun biz de güzel güzel kadınları kızları izliyoruz ne var bunda :A
eşkiyam tek erkek dizisi ve aynı gün içinde tam iki tane kadın dizisi var :F

kadın ve cinayetler birbirini yer reytinglerini düşürüp durucaklar mesala anne gibi sadece kadın yada sadece cinayetler olsaydı eşkiyaya sorun yaşatırdı ama iki kadın dizisi aynı günde reytinglerini bölücekler birbirlerinin :A :A :A @xBUGRAx

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
eşkiyam tek erkek dizisi ve aynı gün içinde tam iki tane kadın dizisi var :F

kadın ve cinayetler birbirini yer reytinglerini düşürüp durucaklar mesala anne gibi sadece kadın yada sadece cinayetler olsaydı eşkiyaya sorun yaşatırdı ama iki kadın dizisi aynı günde reytinglerini bölücekler birbirlerinin :A :A :A @xBUGRAx
Yok biri total biri ab kitleler farklı kardeş kardeş bölüşecekler reytingleri edho ile birlikte ben inanıyorum :A