24 Ekim 2017 Salı Reyting Sonuçları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok biri total biri ab kitleler farklı kardeş kardeş bölüşecekler reytingleri edho ile birlikte ben inanıyorum :A
2.sıra için yarışsınlar bakalım :Z:Z:Z

ama birisi tek olsaydı 1.sıra için yarısırdı :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Başrollerinde kadınlar olunca kadın dizisi mi oluyor :A

Bak Pll'ye, @mrt-06 @xemrexxx @destere ayıla bayıla izliyorlar :A

latest
Ölürüm ben onlara. :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
eşkiyam tek erkek dizisi ve aynı gün içinde tam iki tane kadın dizisi var :F

kadın ve cinayetler birbirini yer reytinglerini düşürüp durucaklar mesala anne gibi sadece kadın yada sadece cinayetler olsaydı eşkiyaya sorun yaşatırdı ama iki kadın dizisi aynı günde reytinglerini bölücekler birbirlerinin :A :A :A @xBUGRAx
Sen niye erkek dizisi izliyon :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen erkek dizilerini izliyorsun işte oğlanlara bakıyorsun biz de güzel güzel kadınları kızları izliyoruz ne var bunda :A

O mantıkla bakarsak Kurtlar Vadisi erkek dizisi @Doğu erkekleri izlemek için mi izliyor yada @batuhankaralar erkekler için mi izliyor Eşkıyayı. Töbe summe haşa. Ne diyorsunuz siz bu arkadaşlara şimdi.:A @Çiğdem-

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Salı, kadın kitlenin baskın olduğu bir gün halini almış :A Zirvede hep kadın dizileri var :A Bkz; EDHO, Kadın, Ufak Tefek Cinayetler, Tutsak vs. vs. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Bir diziyi kadında izler erkekte kadın dizisi erkek dizisi diye ayrım yapılması çok saçma:D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,600
Puanı
860
EDHO Totalı elinden bırakmaz.

Kadın epey zorlar ama 11. bölümden sonra ne yapacak merak ediyorum.

UTC beklediğimden iyi başladı. Bol tekrarla AB ve ABC'de zirveyi alabilir.

KD çok acil pazara alınmalı yoksa heba olacak güzelim dizi.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O mantıkla bakarsak Kurtlar Vadisi erkek dizisi @Doğu erkekleri izlemek için mi izliyor yada @batuhankaralar erkekler için mi izliyor Eşkıyayı. Töbe summe haşa. Ne diyorsunuz siz bu arkadaşlara şimdi.:A @Çiğdem-
Sen niye erkek dizisi izliyon :A
En iyisi bu ecünnüleri yasaklayacaksın tv den sadece erkekler oynayacak :Z:Z:Z

çevremdeki kadınlara gıcık değilim ama tvdeki ecünnüleri görmek bile istemiyorum güzellik yok oyunculuk yok çuvalla para alıyorlar yazıktır şu ecünnüleri tv den yasaklayın onlara vercieğiniz parayla yoksul bakın :A :A :A @mrt-06 @Harunnn60 @MasacRE-

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,480
Puanı
1,061

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,480
Puanı
1,061
Bu sonuçlardan anladığım kadarıyla Kadın dizisi totelde 2. sırada Ecünnü diziside Ab gurubunda 2. sırada olmak için mücadele edecekler 1.sıraların hükümdarı belli
:A :A :A @xBUGRAx @Aserat @mrt-06 @Harunnn60 @xemrexxx @sokak sanati @batuhankaralar

@MasacRE-
kadın dramı artırırsa zorlar sizi :A

hoşgeldin perran teyze :A :A :A @mrt-06
bir ara hatırlat da atacanın profil resmimi değiştiren elini keseyim:A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
En iyisi bu ecünnüleri yasaklayacaksın tv den sadece erkekler oynayacak :Z:Z:Z

çevremdeki kadınlara gıcık değilim ama tvdeki ecünnüleri görmek bile istemiyorum güzellik yok oyunculuk yok çuvalla para alıyorlar yazıktır şu ecünnüleri tv den yasaklayın onlara vercieğiniz parayla yoksul bakın :A :A :A @mrt-06 @Harunnn60 @MasacRE-
Bence Gökçe Bahadır çok iyiydi ama ben Kadın izledim :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
ula pll izlemicez de vadi mi izlicez bak şimdi içime kuşku düştü @Doğu mesela neden sap dolu vadi izliyor da cıbır dolu pll i izlemiyor yoksa o da mı @Thequeer in takımında:eek: @Çiğdem- @Harunnn60 @mrt-06
Hep cıbırları izleyip cıbırlaşmamak için olabilir mi? :A Kim hangi işi meşgale edinirse eğilimi o yönde olur mesela. Örneğin kadın terzisi olan bir erkek mi daha yumoştur yoksa kamyon şoförü mü? :A Bu konuda sempozyum veririm emin olabilirsin :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,480
Puanı
1,061
bu forumdakı erkeklerde kadın dizilerine bayılıyor zaten aksiyonuda genelde sevmiyor ters giden birşeyler var demiştik dün akşam :A :A :A
Bence Gökçe Bahadır çok iyiydi ama ben Kadın izledim :A
yılan gözlüm halimem ab yi alabilir haftaya ama uzun vadede dizinin şansı yok bizim izleyiciye sapık kırgın kemal, dirilemeden @vadikızı nın kucağına düşesice ertuğrul, uyduruk macun programları gider:A