22 Nisan 2016 Cuma Reyting Sonuçları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D yine reytinglerle esip gürlemiş, Arka Sokaklar tüm gruplarda ilk 3'te yer almış. :bhr: AB grubunda o kadar geriden gelip 3. olmak büyük başarı. :) Bu etkiyle haftaya da iyi reytingler alacağını düşünüyorum. :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kanal D yine reytinglerle esip gürlemiş, Arka Sokaklar tüm gruplarda ilk 3'te yer almış. :bhr: AB grubunda o kadar geriden gelip 3. olmak büyük başarı. :) Bu etkiyle haftaya da iyi reytingler alacağını düşünüyorum. :X
daha geçen gün gitseler kanalımızdan diyordun şimdi utanmadan övüyorsun:A:A:A

4 reytingten 7 reytinge yükselik 1 haftada 3 reyting birden artmak kolay iş değil gerçektende ve haftayada bu oranını koruyacak gibi :F:F:F

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,497
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Senarist daha çok ağlıcağız yazmış o teröristin ölümünde ARDA şahit organize şube ve bütün ekip Maruf tam cevherden bile deli çıktı 2 gúnde 10 kişi vurmak nedir

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
daha geçen gün gitseler kanalımızdan diyordun şimdi utanmadan övüyorsun:A:A:A

4 reytingten 7 reytinge yükselik 1 haftada 3 reyting birden artmak kolay iş değil gerçektende ve haftayada bu oranını koruyacak gibi :F:F:F
Ben hala bitmesinden tarafım ama bu sistemde dizi tutması zor, o nedenle kanalın zor gününde kurtarıcı. :D Bu dizi hangi güne giderse gitsin orada garanti iş yapar. AB grubu hep böyle gelse süper olur da işte çok düşüyor orası :(

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,497
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ben hala bitmesinden tarafım ama bu sistemde dizi tutması zor, o nedenle kanalın zor gününde kurtarıcı. :D Bu dizi hangi güne giderse gitsin orada garanti iş yapar. AB grubu hep böyle gelse süper olur da işte çok düşüyor orası :(
Ab grubunu yükselten şey teröristlerle polisin iş birliği yapması yani marufun kadir ve Basriyle örneğin burhan müdür vardı adam kendi emniyetine saldırdı taslitepe mafyası

dizimedya

Banlı
Reaksiyon puanı
720
Puanı
155
bu reytingler ne ya?şike'nin kralı yapılmış,10 yıllık dizi bu,aynı şeyleri tekrarlıyor,ben bile seyretmedim aynı şeyler olduğu için,bu kadar yüksek alması normal değil (b) ayrıca kehribarım neden düşük,o daha iyi dizi :T

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,509
Puanı
1,061
bu reytingler ne ya?şike'nin kralı yapılmış,10 yıllık dizi bu,aynı şeyleri tekrarlıyor,ben bile seyretmedim aynı şeyler olduğu için,bu kadar yüksek alması normal değil (b) ayrıca kehribarım neden düşük,o daha iyi dizi :T
Bozuk saat günde iki defa da olsa dogruyu gosterirmis ilk defa katiliyorum sana :)

dizimedya

Banlı
Reaksiyon puanı
720
Puanı
155
Bozuk saat günde iki defa da olsa dogruyu gosterirmis ilk defa katiliyorum sana :)
kehribar en sevdiğim diziler arasında,bunun arka sokaklarla ilgisi yok :)

2015 te kötü polis olmalı demiştin @dizimedya
aga ben diziyi diyorum,hüsnü felan vuruldu diye o kadar izleyici izlemiş,ben karagül'ün reklam arasında dahi bakmıyorum artık,bence senaryo aynı,bi yere gitmiyor :D bide hep vuruluyor zaten birileri,sıkıldım aynı senaryoyu seyretmekten

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,497
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
kötü polisli,amirli diziler olsa arkası sağlam hem türkiyedeki gerçekleri yansıtır,hem cesaret örneği gösterir,hemde yaptığı sarvolarlarla dikkat çeker! taktik bu olmalı....
varDI MARUF ankarada katliam yaptı ve istanbuldada 5 er 5 er kişi bide bir tane teröristi aşağı attı 10 kişi öldürdü 1 yaralı

dizimedya

Banlı
Reaksiyon puanı
720
Puanı
155
varDI MARUF ankarada katliam yaptı ve istanbuldada 5 er 5 er kişi bide bir tane teröristi aşağı attı 10 kişi öldürdü 1 yaralı
ben arka sokaklar içinde demiyorum,ayrı olarak bir dizi diyorum,en az sadece 1-2 kişi olsun ve onlarda mücadele içinde ya da gitmek arasında kalsınlar,bu zamana kadar hep polis teşkilatını iyi gösteren diziler yapıldı,hiçbiri bu cesareti gösteremedi,ne yazık ki!:( buda bizim ayıbımız...

@Yiğitt @Çiğdem- @Harunnn60 @Polat Şaşmaz ve diğerleri,sizinde bu konudaki düşüncelerinizi almak isterim...

Son düzenleme: