EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
hayır hadi maç accık etkiledi dirilisi 11e ulaşamadık ta karasevda nasıl bu kadar yükseldi?her ne kadar diriliş bu sezon totalde de iyi gitsede karasevda hızla yükseldi Totali bizden almaz umarim
Maç izleyen yokki onda kadınlar izliyor çoğunlukla ergenlerde izliyor. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
hayır hadi maç accık etkiledi dirilisi 11e ulaşamadık ta karasevda nasıl bu kadar yükseldi?her ne kadar diriliş bu sezon totalde de iyi gitsede karasevda hızla yükseldi Totali bizden almaz umarim
sistem iyice klişelere önem vermeye başladı kara sevda ondan yükseldi başka nolcek :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kara Sevda dizisinin artış yaşayacağı zaten beklenen bir gelişmeydi, dizi coşmuş. Ben yükseleceğimi söylemiştim zaten, haftaya TOTAL'de zirveyi alacağımızı düşünüyorum. :Z Tebrikler dizime. :bhr:

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Açıkçası bizi gececekse poyrazın geçmesini isterdim . karasevdayi kara kargalar didiklesin hiç sevmedim diziyi.:F Boyle klişeler abidesi bir dizi dirilişi geçerse hüzne bogulurum,poyraz geçse o kadar uzulmezdim her ne kadar izlemesem de kalitesini takdir ettiğim bir yapim:(:F

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Diriliş Ertuğrul'a tebrikler.Haftaya AB de 10 reytingi geçecektir :D

Aşkların En Güzeli Tv8 i kurtaracak gibi.İbs AB de iyi gidiyor ama Total de kötü :(

Eve Dönüş Total de iyi gidiyor ama bu oranlar yetmez.Dünkü bölüme tam bakamadım tekrar izlerim ona göre düşüşünün normal olup olmadığını söylerim :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Poyraz Karayel'e "çok kötü gitmiş", "çökmüş" diyenlere gerçekten inanamıyorum. Evet, Total ve ABC1'de biraz düşmüş, ama AB'de 6,36 almış. Kaldı ki Kanal D'de bu oranları alan herhangi bir dizi yok, o yüzden fazla sevinmeyin derim.

Diriliş Ertuğrul günü küçük bir düşüşle kapatmasına rağmen iyi gitmiş. Ay Yapım'dan beklenmeyecek kadar kalitesiz olan Kara Sevda maalesef yükselmiş, ama düşmesi yakındır.

Eve Dönüş istikrarını korumuş, Kocamın Ailesi eski günlerinden uzak, Yılanların Öcü ise yine çok kötü gitmiş.
Poyraz çok kötü değil hatta Kanal D nin en iyisi lakin rakibi fazlasıyla dandik ve bir o kadarda güçlü :D İlerliyen zamanlarda durum ne olur bilinmez ama Poyraz da kaliteli nadir dizilerden düşmesini istemem.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
kanal d ölmüş ağlayanı yok cidden kanal bitmiş vadiye de lanetlerini bulaştırdılar dizi 2 senedir tarihinin en düşük reytinglerini alıyor kanalda totali 5 olan dizi yok vadi dışında
poyraz karayel 4 zor almış
diriliş bu sene daha da iyi gidiyor helal olsun umarım zirveyi bırakmaz şu yeni diziye

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Poyraz Karayel'e niye bu kadar yüklenmiş bu millet onu anlamadım yahu dizi bu düşer de kalkar da ne olacak :)