mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Son 2, 3 haftadır Kanal D'nin tüm yapımları düşüyor, Poyraz da nasibini almış. İzlemiyorum ama ekranda olması gereken bir dizi, umarım yükselir. Hoş yükselmese de oranları kötü değil. :)

Diriliş Ertuğrul çok iyi gitmiş zirvede Kara Sevda olacağına Diriliş olsun. .ss Tebrikler. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,641
Puanı
1,061
Son 2, 3 haftadır Kanal D'nin tüm yapımları düşüyor, Poyraz da nasibini almış. İzlemiyorum ama ekranda olması gereken bir dizi, umarım yükselir. Hoş yükselmese de oranları kötü değil. :)

Diriliş Ertuğrul çok iyi gitmiş zirvede Kara Sevda olacağına Diriliş olsun. .ss Tebrikler. :)
bu mesajda hangi elem keder var çözemedim :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Dirilisim yine birinci ama pek sevinemedim. Total ve ABC de hafif yükselmiş ama AB de 11 reyting ulaşır mi derken hafif dusmusuz. O klişeler abidesi karasevda nasıl bu kadar reyting almis özellikle totalde resmen 2.5 reyting artmiş.poyraz artık tehlike değil derken karasevda çıktı başımıza.poyrazi karakediler kovalamis @xemrexxx :A kiz @Çiğdem- iki iksir hazırla büyü falan yap su karasevdaya:F
Abi haftaya o gün herkes izler okullarda tatil olacak 10,11 işten bile değil maç izleyenlerde olmuştur. :D Totalde iyi yükselişimiz var haftaya 7 gelebilir. :D @Billy Kane @Çiğdem-

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Poyraz Karayel'e "çok kötü gitmiş", "çökmüş" diyenlere gerçekten inanamıyorum. Evet, Total ve ABC1'de biraz düşmüş, ama AB'de 6,38 almış. Kaldı ki Kanal D'de bu oranları alan herhangi bir dizi yok, o yüzden fazla sevinmeyin derim.

Diriliş Ertuğrul günü küçük bir düşüşle kapatmasına rağmen iyi gitmiş. Ay Yapım'dan beklenmeyecek kadar kalitesiz olan Kara Sevda maalesef yükselmiş, ama düşmesi yakındır.

Eve Dönüş istikrarını korumuş, Kocamın Ailesi eski günlerinden uzak, Yılanların Öcü ise yine çok kötü gitmiş.

Son düzenleme:

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

Haftaya okullarda tatil maç yok çok yükselecez Totalde ilk kez bu kadr iyi aldık haftaya 7 gelirse şaşırmam diğer kategorilerde 10.5 11 bekliyorum. :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Poyraz Karayel'e "çok kötü gitmiş", "çökmüş" diyenlere gerçekten inanamıyorum. Evet, Total ve ABC1'de biraz düşmüş, ama AB'de 6,36 almış. Kaldı ki Kanal D'de bu oranları alan herhangi bir dizi yok, o yüzden fazla sevinmeyin derim.

Diriliş Ertuğrul günü küçük bir düşüşle kapatmasına rağmen iyi gitmiş. Ay Yapım'dan beklenmeyecek kadar kalitesiz olan Kara Sevda maalesef yükselmiş, ama düşmesi yakındır.

Eve Dönüş istikrarını korumuş, Kocamın Ailesi eski günlerinden uzak.

Ayrıca söylemek istediğim birkaç şey daha var. Kırdıysam şimdiden özür dilerim.
1- Poyraz için "fena düşmüş" demişsin, ama düşüş sadece virgülden sonrasında olmuş. @Harunnn60

2- Sırf İlker Kaleli'yi antipatik buluyorsun diye Poyraz Karayel'i yerin dibine batırmak zorunda değilsin, bir daha bu konuda gıcıklık yapmazsan sevinirim. :) @sokak sanati

3- Poyraz'ın neresi "çok kötü" gitmiş, söyler misin lütfen? @gözlemci

Sende sevincimi dile getirmeme karışmazsan sevinirim.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen de sevincini başka yerlerde ararsan sevinirim. Küçük bir mesele yüzünden aramızın bozulmasını istemiyorum, ama önyargılı konuşuyorsun.

Seni ilgilendirmez.
Fanlık yapacaksan git dizinin haberini aç, sevildiğini ispatla ama burada benim yorumuma karışma.