2016 Yılının Forum Enleri Belli Oldu!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
@mrt-06 atacan emeğine sağlık ablam çok güzel oldu enler :D
geçen sene olduğu gibi duygusal seçilmiş balık burcuyum nefret ediyorum burcumdan
her seferinde neşeli olmak istesemde olmuyor inşallah seneye komik seçilirim:D
sen ve komiklik ? işte buna gülünür :kiki:
yani eğlencelisin beni güldürüyonda okadar uzun boylu degil :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Alakası yok ben MayısKralı ile de aram bozuk ama tam puan veriyorum. Ben öyle şeyleri oylamama yansıtmam :) :)

Ben Ozan değilim zaten iyi ki de değilim :) :)
İçten içe yumoşum Denizim çıkmaya başladı bi yarım saat daha konuşsak eski Denizimi çıkarcam. :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
öncelikle eline sağlık @mrt-06 millet reelde hediyeleşiyorsa bizde burada sevgi paylasıyoruz çok önemli bir işe imza atıyorsun aynen devam et çok güzel bir ortam oldu sayende :bhr:

en aktif ve en sabırlı üye seçilmişim 3 yılda hastane ve yazın fındık toplama gibi mecburi aralar hariç hep forumda bulundum 1 gün bile habersiz gelmesem arkadaşlar emrak ediyorlar :bhr: sabırlı konusundada kavga gürültüden kaçmaya çalısıyorum evet :A

En unutulmaz ve en özlenen üye @china_shangai allah rahmet eylesin hala inanmakta güçlük çekiyoruz ölümsüz üye etiketini önermiştim kabul ettiğiniz için tekrar tşşkler :bhr:

Çıkış yapan üye @dosimosi bir bayan üye olarak en sıkıntı duyduğum şey bayan üyelerin az olması oyüzden dosimosinin aktif olmasına sevindim henüz 2 aylık falan aktif ama bende yıla genelleme yapıp ismini yazmıştım diğer yıllar içinde güç vermesi için :F

komik ve eğlenceli üye @destere sapık espirileriyle forumun tolga çeviği fazla söze gerek yok bence :A ama tekrar ortadan kaybolmuş bu akşam gelir umarım :A

en iyi yönetici ve editör @Aserat yönetici olduktan sonra editörler dökülüyor çünkü editörün görevi konu açmak @MayısKralı yarışmalar falan sunamsından dolayı akla gelmiş bence doğruyu söylemek lazım aserattan sonra editör diye birşey kalmadı forumda :A
@Bully ve @mrt-06 herkesin ilk akla gelen ikilisiniz zaten ayoll hatta co-adminliğide birlikte almanız burdada birlikte seçilmeniz iyi olmuş siz ayrılamazsınız bazen ödül verirken keşke ortadan 2 ye bölüpte paylaştırsam diye düşünülür siz öylesiniz :A

en geveze , güzel kullanıcı adı, en güzel avatar @xemrexxx geveze ödülünü bu yıl hak etmedin sende biliyorsundur umarım oyüzden gaza gelme sirkelenip kendine gel ayol forum sensiz çok sessiz :A @mrt-06 perranın tatlılığı kişiliğine cuk oturuyor :A @sanak sanati gerçekten güzel bir nick bende yazmıstım seni listeme :A

En duygusal üye @vadikızı ben zırlak üye diyordum :A kadınlar duygusal olur ama sende aşırı var evet cnm ama biz seniböyle kabullendik oyüzden sorun yok :A