2016 Yılının Forum Enleri Belli Oldu!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
vX6yER.png

Beşincisi düzenlenen eski adıyla "FavoriForumum Enleri" yeni adıyla "Fav10 Enleri" etkinliğine toplamda 32 üye katılımda bulundu, öncelikle herkese teşekkür ediyorum. Sonuçlar ilk 5 olacak şekilde ve en az 2 oy alanların ilk 5'e dahil olduğu listeler şeklinde açıkladım. Bazı kategorilerde ise oy dağılımı çok olduğu için konudaki enlerde yer alamadılar. İşte Fav10 üyelerinin belirlediği toplam 22 kategorinin 2016 "en"leri;

En Unutulmayacak Üye
- China_Shangai -

En Favori Üye 2016 etkinliğinde rahmetli @China_Shangai abimizin adını foruma yazdırmıştık, yılın enleri etkinliğinde de yine en unutulmayan isim olarak adını bir kez daha foruma kazıdık. En unutulmayacak isim; China Shangai.​
1) China_Shangai (16 Oy)
2) darksaal (4 Oy)
3) denizz19 (3 Oy)

2016 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi
- dosimosi -

2015 yılında forumumuza üye olan ve özellikle bu yıl yaptığı çıkışla herkesin dikkatini çeken dosimosi etkinliğimizde toplam 15 oy alarak yılın en iyi çıkış yapan üyesi oldu. dosimosi'yi de MEnes, MasacRE, Sherlock takip etti.​
1) dosimosi (15 Oy)
2) MEnes (12 Oy)
3) MasacRE- (11 Oy)
4) Sherlock (10 Oy)
5) eskici, DarkLeqenD, Doğu (4 Oy)

Yılın En Geveze Üyesi
- xemrexxx -

2014, 2015 yıllarında da bu kategorilerde uzak ara birinci olan @xemrexxx, bu yıl da birinciliğini kimselere kaptırmadı. Gevezelik kategorisinde 22 oy alan Emre üçüncü kez rakiplerine fark atarak zirveyi aldı.​
1) xemrexxx (22 Oy)
2) Çiğdem- (11 Oy)
3) sokak sanati (7 Oy)
4) denizz19 (6 Oy)
5) vadikızı ve destere (5 Oy)
Yılın En İyi Yöneticisi
- Bully & mrt-06 -
2016 yılının enlerinde yılın en iyi yöneticisi kategorisinde, yönetim kadrosu arasından en çok oy alan iki isim oldu ve bu kategoride 16 oyla zirveyi paylaştılar. Bu iki isim forumumuzun co adminleri
@Bully ve @mrt-06.​
1) Bully ve mrt-06 (16 Oy)
2) denizz19 (7 Oy)
3) sürgünüm (4 Oy)
4) Yiğitt (3 Oy)
5) Aserat, OzaN, MEnes (2 Oy)

En Başarılı Editör
- MayısKralı -

Editörler arasında en çok oy alan @MayısKralı oldu, bu yıl editör kadrosuna katılan MayısKralı ilk yılında forumun dikkatini çekmeyi başararak en başarılı editör seçildi.​
1) MayısKralı (10 Oy)
2) Billy Kane ve tolgab (8 Oy)
3) EFE UYSAL (3 Oy)

En Komik Üye
- destere -

2014 ve 2015 yıllarında da bu kategorinin zirvesinde yer alan @destere, 19 oy alarak 2016 yılının da en komik üyesi seçildi ve 3 yıl üst üste en komik üye seçilmiş oldu. En yakın rakibi ise geçtiğimiz sene olduğu gibi yine xemrexxx takip etti.​
1) destere (19 Oy)
2) xemrexxx (11 Oy)
3) eskici (8 Oy)
4) pompy (5 Oy)
5) Çiğdem- (4 Oy)

Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye
- sürgünüm -

Yıl içerisinde forumumuzun birçok bölümünde aktif olarak konu açan forumumuzun süper moderatörlerinden @sürgünüm yılın, konuları en beğenilen üyesi seçildi.
Sürgünüm toplam 12 oy aldı.​
1) sürgünüm (12 Oy)
2) Aserat ve mrt-06 (8 Oy)
3) xemrexxx (6 Oy)
4) Yiğitt (5 Oy)
5) Bully, OzaN, denizz19 (4 Oy)

Türkçeyi En İyi Kullanan Üye
- OzaN -

Genelde Arslan Bey ile bu kategoride zirveyi paylaşan @OzaN, bu sene Arslan Bey'in aktifliğinin az oluşuyla tek başına zirvede yer aldı. Ozan'ı Bully ve Aserat takip etti.​
1) OzaN (11 Oy)
2) Bully ve Aserat (8 Oy)
3) Arslan Bey (6 Oy)
4) Tzira (4 Oy)
5) sürgünüm, Sherclok, mrt-06 (2 Oy)

En Güzel Avatarlı Üye
- mrt-06 -

Sarı renk temalı Perren Kutman avatarıyla özleşen mrt-06 yıllardır değiştirmediği avatarıyla bir kez daha en güzel avatarlı üye seçildi.​
1) mrt-06 (10 Oy)
2) destere (3 Oy)
3) sokak sanati, Billy Kane (2 Oy)
Aserat, RüzgarGülü

En İyi Yorumcu Üye
- Tolstoyevski -

Yazdığı uzun yorumlarla forum içinde dikkat çeken Tolstoyevski bu başarısını "en iyi yorumcu üye" seçilerek taçlandırdı. Tolstoyevski'yi 8 oyla Ozan takip etti.​
1) Tolstoyevski (10 Oy)
2) OzaN (8 Oy)
3) sürgünüm (6 Oy)
4) denizz19 (5 Oy)
5) MEnes ve @Aserat (4 Oy)

En Eğlenceli Üye
- destere -

En komik üye kategorisinde 19 oyla zirveyi alan @destere, bu kategoriye yakın olan "en eğlenceli üye" kategorisinde de zirvede yer aldı. Yine en yakın takipçisi xemrexxx oldu.​
1) destere (16 Oy)
2) xemrexxx (10 Oy)
3) Çiğdem- (7 Oy)
4) Doğu, mrt-06, denizz19 (5 Oy)

5) sokak sanati, eskici, MasacRE- (4 Oy)

En Özlenilen Üye
- China_Shangai -

En unutulmaz üye rahtmetli abimiz
China_Shangai en özlenilen isim oldu.​
1) China_Shangai (13 Oy)
2) Yiğitt (10 Oy)
3) ABAY_06 (6 Oy)
4) KayıpSehir, GunesinOglu, yakup09, darksaal (4 Oy)
5) dizi kolik, xBUGRAx, Prncss (3 Oy)

En Duygusal Üye
- vadikızı -

Sürpriz bir sonuç çıkmadı diyebiliriz, yazdığı yorumlarla ve forum içerisindeki tutumuyla duygusallığıyla dikkat çeken @vadikızı bu kategoride 19 oy alarak en duygusal üye seçildi.​
1) vadikızı (19 Oy)
2) Ahmad (4 Oy)
3) dosimosi ve Çiğdem (2 Oy)

En Filozof Üye
- Tolstoyevski -

En iyi yorumcu üye seçilen @Tolstoyevski bu kategoride de birincilik elde etti. Yazdığı yorumlarla dikkat çeken Tolstoyevski, 17 oyla en filozof üye seçildi.​
1) Tolstoyevski (17 Oy)
2) beyazsoy ve pompy (2 Oy)

En Aktif Üye
- Çiğdem- -

En sabırlı üye kategorisinin de zirvesinde bulunan Çiğdem, yıl içerisinde forumda aktifliğiyle en çok dikkat çeken isim oldu. 11 oyla en aktif üye seçilen Çiğdem'i denizz19 ve xemrexxx takip etti.​
1) Çiğdem- (11 Oy)
2) denizz19 ve xemrexxx (10 Oy)
3) vadikızı (6 Oy)
4) sokak sanati ve dosimosi (5 Oy)

En Sportmen Üye
- Bully -

En sportmen üye kategorisinin zirvesinde bu yıl da en iyi yönetici seçilen @Bully yer aldı. Bully'i geçtiğimiz yıl bu kategorinin zirvesinde yer alan sürgünüm takip etti.​
1) Bully (11 Oy)
2) sürgünüm (8 Oy)
3) EFE UYSAL (6 Oy)
4) MasacRE-, cevaa (3 Oy)
5) batuhankaralar, OzaN, HeisenBerg (2 Oy)

En Sabırlı Üye
- Çiğdem- -

Bu yıl iki kategoride birincilik elde eden Çiğdem'in üstte de dediğimiz gibi zirvede olduğu kategorilerden biri en sabırlı üye kategorisi, toplam 10 oy alan Çiğdem en sabırlı üye seçildi.​
1) Çiğdem- (10 Oy)
2) vadikızı (6 Oy)
3) mrt-06 (3 Oy)
4) MEnes ve pompy (2 Oy)

En Fanatik Üye
- Maskeli Fedai -

Yıl içerisinde yazdığı yorumlarla gerek üyelerin gerekse FF Yönetim'in dikkatini çeken @Maskeli Fedai bu yılın en fanatik üyesi seçildi, toplam 10 oy aldı.​
1) Maskeli Fedai (10 Oy)
2) takas ve xemrexxx (8 Oy)
3) sürgünüm (6 Oy)
4) halukerogluFOX, EFE UYSAL (5 Oy)
5) Doğu (4 Oy)

En Sinirli Üye
- takas -

Geçtiğimiz yıl da en sinirli kategorisinin zirvesinde yer alan takas bu yıl da forum üyeleri tarafından en sinirli üye olarak bulundu. takas 8 oy alarak kategori birincisi oldu.​
1) takas (8 Oy)
2) dosimosi (4 Oy)
3) sokak sanati (3 Oy)
4) Yiğitt, Doğu, vadikızı (2 Oy)

En Ciddi Üye
- OzaN -

2016 yılında forum içindeki mesajlarıyla en ciddi bulunan üye forumumuzun admini OzaN oldu. Geçtiğimiz yıllarda bu kategorinin zirvesinde Arslan Bey bulunuyordu.​
1) OzaN (7 Oy)
2) sürgünüm ve soo (4 Oy)
3) Yakamoz-Asi dosimosi takas turkuazz (3 Oy)
4) Tolstosyevski ve Arslan Bey (2 Oy)

En Güzel Kullanıcı Adı
- sokak sanati -

100'lerce nick arasından oy kullanan üyelerimiz arasında en çok dikkat çeken ve güzel bulunan nick @sokak sanati oldu, bu nicki @Tolstoyevski 6 oyla takip etti. sokak sanati geçtiğimiz senenin enlerinde de en beğenilen nick olmayı başarmıştı.​
1) sokak sanati (7 Oy)
2) Tolstoyevski (6 Oy)
3) Yakamoz-Asi, dosimosi (4 Oy)
4) Sherlock (3 Oy)

En Tarafsız / Objektif Üye:
- :-( :-( -

Maalesef her sene olduğu gibi bu kategoride oylama oldukça düşük, çoğu katılımcının tarafsızlık kategorisi boş gözüküyor, en yüksek oy sayısı ise 4. O yüzden bu kategoride dağılım oldukça fazla 4 oy ile 5 isim yer aldı.​
1) OzaN, Bully, mrt-06, dosimosi, sürgünüm (4 Oy)
-------
@yakamoz-Asi @dosimosi @xemrexxx @denizz19 @Yiğitt @Çiğdem- @Harunnn60 @Polat Şaşmaz @Bully @EFE UYSAL @sokak sanati @destere @Doğu @sürgünüm @Aserat @Billy Kane @vadikızı @Forumdash @GunesinOglu @-KADİR- @mrt-06 @beyazsoy @MayısKralı @takas @OzaN @pompy @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @DarkLeqenD @MEnes @ozgur2113 @batuhankaralar @ABAY_06 @Since2011 @cookies @papuleoo @Tolstoyevski @Felon @halukerogluFOX @MasacRE- @tolgab @Castei @HeisenBerg @china_shangai @EnveR @Danger UA! @Ahmad@-potterhead- @xdragxx @HarzeM @Titanium @Tzira @*YıldırıM* @Amoureux @Master.1000 @Almila @FurkanTB @BesaleT @hayret bi şey @HachiKo @Jonsnow @cevaa @yigit_00 @Mr.At @yatutarsa @emree-29 @gözlemci @Arslan Bey @Ice_Cool_23 @dizi kolik @legolas9900@ozmoturk @Seviyor sevmiyor @crazymurat31@gizem ak @GreatOttoman @Canol @Starcık @RüzgarGülü @S.G.A.T. @soo @berkann @RevaN @Fks14 @ahmetbayramm @Solo @s10 @Cenation @utawleee @Mehmet_Cvkn

Ve bir senenin daha sonuna geldik, dilerim 2017 hepimiz için çok güzel geçer. Gelecek etkinlikte görüşür müyüz bilmem ama buralarda olamazsam etkinliği birinizin devam ettirmesini çok isterim, selametle. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tesekkurler ve ellerine sağlik.
Harikasin :love1:
(yeterlidir herhalde :A)
şimdi listeye bakabilirim

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
En unutulmayacak üye kısmında kendimi görünce bir şaşırdım. Diğer kısımlarda da ismim yer almış oy verenlere teşekkürler. @mrt-06 senin de emeğine sağlık kardeşim. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3 yıldır üst üste ''Konuları En Çok Beğenilen Üye'' seçiliyorum. Takdir eden herkese teşekkürler. Bu kategoriyi önümüzdeki yıllarda da kimseye kaptırmaya niyetim yok. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beni en sinirliye yazaar büyük haksızlık etmiş. İsimlerini alalım onlara hesabını soracağım.:A İnşallah @MasacRE- sensindir uzun zamandır faça çekmiyorum sana.:A

En fanatikte olmamak üzdü.:(

En güzel nickte zaten vazgeçilmez oldum. Çok orijinalim.:Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
En iyi çıkış yapan listesinde zirvede olmak güzel :Z @MEnes olsaydida sevinirdim :p

en sinirli üyede ilk sırayı almamakta ayrica güzel. Ciddiliği kabul ederimde sinirliliği asla :A
bu arada objektif kısmında olmak harika ve ilk oy verende @Tolstoyevski ve oyüzden o listede olmak ayri bir sevinç :Z
@OzaN @Bully @mrt-06 ve @sürgünüm gibi objektiv üyelerle ayni siralamada olmaksa gurur verici :oley::Z:love1:

Herkese tesekkurler.
@mrt-06 sana tekrar teşekkurler :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,155
Puanı
1,061
O anlamda değil ki yani forumdan gitsem bile Deniz'i unutamam anlamına da gelir. :A
yıllardır o kategoride forumdan ayrılan üyeler var hep :D gerçi oy verenler de haklı deniz marulunun o sıska vücudunu garip saçlarını gören herkes herhalde hasta ölecek diyor:X
(ama uzun süre deniz maruluna maruz kalanlar bu sesle hepimizi gömer bu diyor:A )

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İçten bir eline sağlık yazabilirdin maalesef ki bunu yeterli bulamadım. :A
aa ama ben başka bir yerde daha belirttim.
emeğe saygimiz var.
@mrt-06 nekadar emek ve uğraş sarfettiğinin farkindayim.
ELLERiNE SAĞLIK :love1:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
yıllardır o kategoride forumdan ayrılan üyeler var hep :D gerçi oy verenler de haklı deniz marulunun o sıska vücudunu garip saçlarını gören herkes herhalde hasta ölecek diyor:X
(ama uzun süre deniz maruluna maruz kalanlar bu sesle hepimizi gömer bu diyor:A )
4 senedir benim düzenlediğim etkinliği bana mı anlatıyorsun onun manası ayrıca o diyorsam odur nokta net bitti. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,155
Puanı
1,061
4 senedir benim düzenlediğim etkinliği bana mı anlatıyorsun onun manası ayrıca o diyorsam odur nokta net bitti. :A
bu enler işi bitti mi şimdi forum-yabancı dizi-müzik yerli dizi-müzik falan oa göre bu gece aralık ayı oylamasını atıcam millete özelden :F