2015 Altın Küre Ödülleri Canlı Sonuçları ve Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
olive teyzenin kaybedişi hayal kırıklığı

kazanan kadını fazla tanımıyorum ama resimde güzel çıkmış :)

The Affair in kazanması üstüne birde RUTH Wilson ın kazanmış olması harika muhteşem olağanüstü :)) olive teyzenin üzüntüsünü unuttum :))

ruth wilson diyordum o kadının herşeyi güzel ,oyunu, kendisi ,duruşu :) mutluyum :)

the affair in kazanması güzel ama bu kategoride her zamanki gibi Got un kazanmasını isterdim ..

kevin spacey nin kazanması iyi olmamış aslında oyuncu olarak harikadır sadece HOC da oynarken ödül almasaydı daha iyiydi :)

en iyi film drama dalında boyhood un almış olması fiyasko zaten boyhood un bu sene alacağı tüm ödüller hatalı :)

en iyi komedi filminde the budapest hotel haketmişti ödülü sevindik:)

herkes bir gün ruth wilson a hakkını verecek adalet er veya geç yerini buluyor:)

olive teyzeye ödül vermeyenler umarım ne bu dünyada nede diğer dünyada yatacak yer bulamazlar :)
Kevin Spacey ve Frago'nun ödül almasına karşısın fakat The Affair gibi dandik bir dizinin ödül almasını destekliyorsun. :eek: Yok artık. Sana daha başka bişey söylemeyeceğim, geceden beri zaten kafamın ağrısı geçmedi.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kevin Spacey ve Frago'nun ödül almasına karşısın fakat The Affair gibi dandik bir dizinin ödül almasını destekliyorsun. :eek: Yok artık. Sana daha başka bişey söylemeyeceğim, geceden beri zaten kafamın ağrısı geçmedi.
kevin spacey ninde fargonunda ödül almasına karşı değilim heleki fargonun ödül alması mutlu etti beni zaten ya true ya da fargo alsın başka bişey istemem diyordum

kevin spacey harika oyuncudur onun ödül almasına karşı değilimde hoc gibi sevemediğim bir diziyle ödül alması olmamış :)

the affair bu sezon çıkan en güzel drama dizisidir, kesinliikle kötü değil hatta the fall da aday olsa ödül alsaydı yine haketmiş derdim sadece got un olduğu yerde bunlar ikinci planda kalıyor bence got alsa daha iyiydi ama the affair in almasıda hiç fena olmamış :)

akşam erken yattığım için sadece bir ruth wilson un konuşmasını kaçırmış olduğum için üzülüyorum onun törendeki konuşmasını nerden bulabilirim @sürgünüm @OzaN @xemrexxx

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kevin spacey ninde fargonunda ödül almasına karşı değilim heleki fargonun ödül alması mutlu etti beni zaten ya true ya da fargo alsın başka bişey istemem diyordum

kevin spacey harika oyuncudur onun ödül almasına karşı değilimde hoc gibi sevemediğim bir diziyle ödül alması olmamış :)

the affair bu sezon çıkan en güzel drama dizisidir, kesinliikle kötü değil hatta the fall da aday olsa ödül alsaydı yine haketmiş derdim sadece got un olduğu yerde bunlar ikinci planda kalıyor bence got alsa daha iyiydi ama the affair in almasıda hiç fena olmamış :)

akşam erken yattığım için sadece bir ruth wilson un konuşmasını kaçırmış olduğum için üzülüyorum onun törendeki konuşmasını nerden bulabilirim @sürgünüm @OzaN @xemrexxx
Burda gudubet kadın. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Burda gudubet kadın. :)

teşekürler

harika oldu bu video:) sadece ruth değil anna fariside görmüş oldum :)

ruth çok soğukkanlı karşılamış ödülü fazla bir heyecan yapmamış bence kendiside kendi kalitesinin farkında, nasıl olsa benden iyisi yok alırım demiştir :)

akşam @OzaN ın virgin jane çok heyecanlıydı, ağlamaklıydı bir beklemeyen oydu sanırım :)

claire danes ide gördük bu arada... kadın dizidekinden daha da güzel çıkmış :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
teşekürler

harika oldu bu video:) sadece ruth değil anna fariside görmüş oldum :)

ruth çok soğukkanlı karşılamış ödülü fazla bir heyecan yapmamış bence kendiside kendi kalitesinin farkında, nasıl olsa benden iyisi yok alırım demiştir :)

akşam @OzaN ın virgin jane çok heyecanlıydı, ağlamaklıydı bir beklemeyen oydu sanırım :)

claire danes ide gördük bu arada... kadın dizidekinden daha da güzel çıkmış :)
Sevimsiz şey. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ödül aldığına kendisi bile inanamadı. Açıklanırken yüz ifadesine baksana. O dev isimlerin yanında yazık günah vallahi. Dizide diziye benzeseydi bari. :(
ruth wilson un kendisi dev:) ilk duyunca hafiften şaşırmış olabilir ama ödülünü almaya gelişi yaptığı konuşmasıyla çok soğukkanlı bir duruşu vardı hiçde heyecan yapmadı.. zaten ruth dan başka orda bir claire danes vardı ödül almaya yakın olan. diğerleri ruth un çırağı bile olamaz :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu videodan sonra iyice soğudum. İticilikte Patricia'ya bile fark attı. :):)
tam tersi kadın burda şunu demek istiyor çekemeyenlere inat hakettim kazandım diyor :) ruth un bundan sonraki tüm dizilerini filmlerini takibe aldım ruth nerde ben orda :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Harunnn60 jane eyre i izlediğimizde diziye söylemedik laf bırakmadın :)

ruth wilson hem en iyi kadın oyuncu ödülü aldı, hemde oynadığı the affair en iyi dizi seçildi :) senide the affair e bekleriz :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Amy Adams kazanır demiştim.:D Bence bu durumda belki Aniston yerine Amy Adams listeye girebilir.Ya da Felicity çıkar ikisi birden girebilir.Boyhood'a ise sözüm yok.Ulan hadi Linklater'e ödülü verdin.Fincher ve Inarritu gibi adamlar dururken Linklater yine abes de neyse..Patricia Arquette'ye ödül vermek nedir lan.12 yılda çekildi diye film ödül bırakmadı anasını satayım.Ne güzel film pazarlama yöntemi: "Kanki inanır mısın 40 yılda çektik yiaaa".

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
o kadın the affairde ki oyunculuğu ile mi seçildi yoksa Jane eyre de ki ile mi ? :X
The Affair le ödül aldı :)

ama kadının hangi dizide rol aldığı pekde önemli değil kadın nereye gitse orayı cennete çeviriyor ruth wilson taşa otursa taş canlanıp dile gelir :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,815
Puanı
1,061
aaaaa ayolll önce @OzaN ın yaptığı drama oylamasında fantastik dizilerimi finale taşıdım sadece 1 tanesini izlemiyordum onu seçtiler aaa şimdide cw dizilerinden sadece izlemediğim 1 dizi vardı ödülü o almış %95 üstünlük sağlıyorum ama %5 ihtimal olmasına rağmen karşı tarafa yeniliyorum şakamıdır bu yaaa :F:F:F
iştee kaliteli olanları izlemiyin :F @destere gibi totoşsun :F

:)))

işte budur kendisini çekemeyenlere kadın gönderme yapıyor :))) helal olsun alisonuma ruthuma :)

@xemrexxx bu hareket sana :)
bi daha da golden globe izlemem tek marifeti soyunmak olan kadına ödülü verdiler @Çiğdem- e katıldı bu sefer :F