2014'ten Beri Hayatınızda Güzel Bir Şey Oldu mu?

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
Burun ameliyatı ben de düşünüyorum gelecek yaz için. Bende de öne doğru eğiklik var ama biraz korkuyorum masada kalanlar falan oluyormuş. Birde dedikodu yapar bizim akrabağlar burnunu yaptırdı diye. :F @Çiğdem- @sokak sanati

Ben burun ameliyatlarında masada kalanı duymadım hiç benim babam 4 kere oldu burun ameliyatı kronik astım olduğu için tekrarlıyor iyice araştırıp öyle ameliyat ol bence;)

Bence alabiliyorum ama :eek:

Gerek yok lo nefes alabiliyorum :eek:

Doktor ol demiş ama önemli olabilir ya

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ben burun ameliyatlarında masada kalanı duymadım hiç benim babam 4 kere oldu burun ameliyatı kronik astım olduğu için tekrarlıyor iyice araştırıp öyle ameliyat ol bence;)

Ol demedi olursan iyi olur dedi :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Ablam ama babanın ameliyatı benim istediğim gibi değildir herhalde. Ben ünlülerin yaptırdığı ameliyat gibi diyorum eğik olan kısmı düzeltmek için. Kırdırma deniyor sanırım. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
Ablam ama babanın ameliyatı benim istediğim gibi değildir herhalde. Ben ünlülerin yaptırdığı ameliyat gibi diyorum eğik olan kısmı düzeltmek için. Kırdırma deniyor sanırım. :D

:DYok o anlamada demedim senin ne ameliyatı istediğini anladım ben masada kalanlar oluyormuş dedin ya onun için dedim babamın ki farklı tabii araştır sen

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Sanirim olmadi en güzel yilim 2013'tü :A sana en sevdiginiz isim konusunda söyledigim kiz da vardi hayatimda o zamanlar @cookies :A :A