2014'ten Beri Hayatınızda Güzel Bir Şey Oldu mu?

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Neden boyle ama ya 2014ten bu yana milyonlarca insan evlendi bir sürü sevgili degistirdiler islerinde yukseldiler depresyon sebebi resmen :( @DarkLeqenD @S.G.A.T. @xemrexxx @vadikızı @Dosi @Gülbe Şeker :(

:D2014 beri hayatımda güzel birşey oldumu maalesef 2016 ın sonu ailemize iyi şeyler getirmedi abimin mesleğinden olması ile herşey değişti hayatımızda ona odaklıyız şimdi aylardır evde ona bir iş arıyoruz ne yapabiliriz nasıl bir iş yapar diye kafa patlatıyoruz şuan için tüm düşüncemiz ailecek eğer abim mesleğine dönerse işte benim en güzel günlerim o zaman başlıcak

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
:D2014 beri hayatımda güzel birşey oldumu maalesef 2016 ın sonu ailemize iyi şeyler getirmedi abimin mesleğinden olması ile herşey değişti hayatımızda ona odaklıyız şimdi aylardır evde ona bir iş arıyoruz ne yapabiliriz nasıl bir iş yapar diye kafa patlatıyoruz şuan için tüm düşüncemiz ailecek eğer abim mesleğine dönerse işte benim en güzel günlerim o zaman başlıcak
Amin diyelim :bhr: Abinin karisi var mi peki :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Pw kim :A Internete harmony robotlari yazip baksana biz destereyle ondan alcaz :A

Hastaligim iyi ama bu aralar streslendigim için fibromiyaljim azdı.Ne fibromiyalji ne de fmf yoktu bende daha once.Ha bi de geçen doktora gittim 3 tane ameliyatim çıktı Allahtan o kadar onemli degiller :F

Emir kozcuoğlu hayaliydi :A
Pro Wrestling. Bekle bakıyorum. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Pw kim :A Internete harmony robotlari yazip baksana biz destereyle ondan alcaz :A

Hastaligim iyi ama bu aralar streslendigim için fibromiyaljim azdı.Ne fibromiyalji ne de fmf yoktu bende daha once.Ha bi de geçen doktora gittim 3 tane ameliyatim çıktı Allahtan o kadar onemli degiller :F

Emir kozcuoğlu hayaliydi :A

Ne ameliyatı bunlar ne için olacakmışsın

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060