2 Ekim 2014 Perşembe Reyting Sonuçları

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
olabilir belki
İnşallah onun müziğini değiştirmez Gökhan reis müziğinin hastasıydım çok gizemli bi müziği vardı

8.80 yani 9 :D maçı geçmiş bir dizi yani bizim sunacak bir bahanemiz yok :D ayrıca 14 ü kim demiş 9 dan 14 mü olur :kiki:
14 gelir zaten geçen yıl kasımda 14 ü geçmişiz ekim var daha :D
ocak bile olsa o rakam zor, bence o rakamları unut. :))) sonra zorlukların dizisi etiketi filan söylediniz, daha farklılarını bulmak zor olur.:)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Genellikle erkekler tarafindan izlenen bir Dizi böylesine heyecanli bir macin karsisinda Total de bu oranlarla zirvede kalabiliyorsa digerlerine helal olsun demekten baska birsey düsmez! Gerisi piskinlikir! Gecen sezon ezecek dedikler Intikam-BerenSaat'in ne oldugunu herkes gördü... Hepsi unutuldu Vadi ayakat! Müthis bir sekilde ilerliyor
aga bu da ne kadar güçlü olduğumuzu gösteriyor
hepsi gelir geçer biter gider vadi her zaman ayaktadır

ocak bile olsa o rakam zor, bence o rakamları unut. :))) sonra zorlukların dizisi etiketi filan söylediniz, daha farklılarını bulmak zor olur.:)
zor mu bak onu vadi karşısında söyleme işte zor diye bişey yoktur :D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Vay be diğer günler reyting sonuçları yorum konusu nal toplarken :D vadinin gününde yorum üstüne yorum eh suç onların değil ki sonuçta efsane bir dizi var ortada :)

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Bu sonuçla son yılların rekorunu kıracağımızı düşünüyorum artık.. Kurtlar Vadisi Pusu maçı geçerek 9 reytinge yakın bir oranla Zirvede! Helal Olsun! Panatv uygulamasının olumlu etkisi.. bölümü tekrarını izlemek artık zorlaşınca, ister istemez perşembe izlemek zorunda kalıyorsun. Kurtlar Vadisi yeniden doğdu.

Tapatalk 2

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kurtlar Vadisi Pusu iki gruptada düşüş yaşamış doğal olarak maçın karşısında ancak ben dizinin bu sezon en fazla alabileceği oranın 11 reyting olabileceğini düşünüyorum nedense bakalım beni yanıltabilecek mi?

Kocamın Ailesi ortalama sonuçlarla devam etmiş ancak bu ölümden sonrası diziyi nasıl etkileyecek göreceğiz.

Güldür Güldür Show AB grubunda yine çok iyi sonuçlar almış totalide normal gitmiş.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
eminim öyledir. :kiki: vadi için 8-6 lar da size göre baya bi kötüydü, şimdi bayram havasına sokuyor bu oranlar ama sizi. :F
ee maçı geçebilmek günümüzde sadece vadiye nasip oluyor hemde böylesine önemli bir maç karşısında kolay iş değil :D iyi iş çıkardık yani :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kurtlar Vadisi Pusu iki gruptada düşüş yaşamış doğal olarak maçın karşısında ancak ben dizinin bu sezon en fazla alabileceği oranın 11 reyting olabileceğini düşünüyorum nedense bakalım beni yanıltabilecek mi?

Kocamın Ailesi ortalama sonuçlarla devam etmiş ancak bu ölümden sonrası diziyi nasıl etkileyecek göreceğiz.

Güldür Güldür Show AB grubunda yine çok iyi sonuçlar almış totalide normal gitmiş.

Sonunda kaince yorum yapmayan biri çıktı.:D Herkes düştü bitti falan diyor.:F

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
ee maçı geçebilmek günümüzde sadece vadiye nasip oluyor hemde böylesine önemli bir maç karşısında kolay iş değil :D iyi iş çıkardık yani :D
bahanelerle devam eden bi sohbeti sonlandırmak en iyisi. eski yazdıklarınızı okumasak inanıcağız:)))))))

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Kurtlar Vadisi yenilmez olduğunu bir kez daha göstermiş helal olsun haftaya çift haneli reytinglere kesin gözüyle bakabiliriz. :)

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
burda fena salladın işte :D
Avrupa da en çok reytign alan takım açık ara Galatasaray tüm reytign rekorlarını GS maçları kırmıştır ve hala da öyledir
milli maçları bile katlıyor
ayrıca bjk yi herkesin sevdiğini nerden çıkardın bizim düşmanımız sayılır bjk yi seven falanda yok GS taraftarlarından fb neyse bjk de odur bizim için

hee ben vayididen sonra maçı izledim o ayrı benim için maç olsun yeter izlerim her türlü :D
aga asıl sen salladın :d: en fazla reyting fenerbahçe nindir

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
kurtlar vadisi nin bu oranlarına sadece şapka çıkartılır