17 Kasım 2015 Salı ABD Reytingleri

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
17 Kasım 2015 Salı ABD Reytingleri

Agents-of-SHIELD-Ratings-Flash-TV-Show-CW-150x150.jpg

Salı Gecesinin Reytingleri Belli Oldu!

The Voice 2.6 reyting ile gecenin galibi oldu.

The Flash 2 haftadır sürdürdüğü yükselişi bu hafta durdurak tekrar düşüşe geçti.

Agent of SHIELD ise 1.3 reyting alarak The Flash ile çekişmeye devam ediyor.

NBC'nin hit dizisi Chicago Med 2.2 reyting ile en çok gecenin en çok izlenen dizisi oldu.

CBS'nin yeni dizilerinden olan Limitless 1.4 reyting alarak yoluna sessiz sedasız pdevam ediyor.

İste gecenin reytingleri;

Time
Show
Adults 18-49 Rating/Share
Viewers (000s)

8 p.m.
The Voice (NBC)
2.6/8
11.11

NCIS (CBS)
2.1/7
16.47

The Flash (The CW)
1.3/4
3.34

The Muppets (ABC)
1.2/4
3.90

Grandfathered (FOX)
1.0/3
2.99

8:30 p.m.
Fresh Off the Boat (ABC)
1.4/4
3.84

The Grinder (FOX)
0.9/3
2.38

9 p.m.
Chicago Med (NBC) – P
2.2/7
8.59

NCIS: New Orleans (CBS)
1.6/5
12.87

Agents of SHIELD (ABC)
1.3/4
3.57

Scream Queens (FOX)
0.9/3
2.36

iZombie (The CW)
0.5/2
1.26

10 p.m.
Chicago Fire (NBC)
1.9/6
7.95

Limitless (CBS)
1.4/5
7.55

Shark Tank (ABC) – R
0.7/2
2.55
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 ayy bir daha cw dizilerimin olduğu günlerde @xemrexxx ve @destere yi konuya çağırma :A:A:A

bölüm az durgundu şu goril geldi yine @mrt-06 yorumumu birazdan yapacam konuya detaylı :F:F:F

1.3 artık normal reytingimiz oldu ve altına düşmediğimiz sürece süper bence zaten zaman zaman yine 1.5 civarı bulucağımız haftalar gelicektir :Z:Z:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
beklenen bir sonuç :) fallafoşun gidişatı güzel, zaten tahminimde buydu en fazla çıkacağı 1.5 du :) @mrt-06 in kulağını çınlatalım 2 ye çıkacak diyordu yavaş yavaş 1 reyting altına düşecektir :)

@Harunnn60 ayy bir daha cw dizilerimin olduğu günlerde @xemrexxx ve @destere yi konuya çağırma :A:A:A

bölüm az durgundu şu goril geldi yine @mrt-06 yorumumu birazdan yapacam konuya detaylı :F:F:F

1.3 artık normal reytingimiz oldu ve altına düşmediğimiz sürece süper bence zaten zaman zaman yine 1.5 civarı bulucağımız haftalar gelicektir :Z:Z:Z
geldim geldim :))

senin diziler yine diplemeye başlamış :)) yılda bir kez bir buçuk reytinge çıktı sevinçten çığlıklar atıyordunuz :) yavaş yavaş hakettiği 0.005 lere geliyor dizi :)

bu arada @Harunnn60 un dediğine göre sizin fallafoşla @cevaa nın agent şilt yarışıyormuş ben bu yarışta şilt di destekliyorum fallafoş ne kadar düşerse o kadar iyidir :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
gotham ve flash beklentilerin altında:A
Senin Scream kötü gitmiş. :A

@destere nin nazarı mı dedi size ne oldu. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
beklenen bir sonuç :) fallafoşun gidişatı güzel, zaten tahminimde buydu en fazla çıkacağı 1.5 du :) @mrt-06 in kulağını çınlatalım 2 ye çıkacak diyordu yavaş yavaş 1 reyting altına düşecektir :)

senin diziler yine diplemeye başlamış :)) yılda bir kez bir buçuk reytinge çıktı sevinçten çığlıklar atıyordunuz :) yavaş yavaş hakettiği 0.005 lere geliyor dizi :)

bu arada @Harunnn60 un dediğine göre sizin fallafoşla @cevaa nın agent şilt yarışıyormuş ben bu yarışta şilt di destekliyorum fallafoş ne kadar düşerse o kadar iyidir :)
Senin Scream kötü gitmiş. :A

@destere nin nazarı mı dedi size ne oldu. :A
ayy onun için iyorum bende @destere nazarı deydi dizilerime bu sezon yi gidiyorduk yoksa
:A:A:A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Evet Agent ile The Flash ezeli rakip 2 dizinin fanları kapışıyorlar her hafta.:F
@Çiğdem- ler geçen hafta bayram etmişti ama bu hafta derin bir sessizlik var. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
screami izlemiyorum ki ilk bölümü bile bittirmeedim çok yapamcık.ss
her diziye cumburlop atlıyorsun sonra biri senin scream dizisi ne durumda diye sorunca sinirlenip çokda scream deydi diyorsun :)) madem bu kadar foktan dizi sana başla diyenmi oldu :)

Evet Agent ile The Flash ezeli rakip 2 dizinin fanları kapışıyorlar her hafta.:F
@Çiğdem- ler geçen hafta bayram etmişti ama bu hafta derin bir sessizlik var. :A
agent shilt de bari güzel kızlar var duracell li veletler cirit atmıyor her türlü agent shilds geçecektir :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Gleen'in yapımcılarindan olan diziyi nasıl izlemedin hayret. :F
her diziye cumburlop atlıyorsun sonra biri senin scream dizisi ne durumda diye sorunca sinirlenip çokda scream deydi diyorsun :)) madem bu kadar foktan dizi sana başla diyenmi oldu :)

agent shilt de bari güzel kızlar var duracell li veletler cirit atmıyor her türlü agent shilds geçecektir :)
ınto the badlands izliyom şu an bir susun kartlar paçozlar.ss

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Senin bugün dizin yoktu sanırım. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Gleen'in yapımcılarindan olan diziyi nasıl izlemedin hayret. :F
glu glu vak vak ta parlak oğlanlar kıvırıyordu o yüzden @xemrexxx sonuna kadar gitti bu scream de sanırım parlaklar az durumda o da @Çiğdem- gibi parlaksız diziyi izlemiyor :)

ınto the badlands izliyom şu an bir susun kartlar paçozlar.ss
balans ayarın bozulmuş sen onunla oynaşmaya devam et:) bende zaten gidip alisonumla sevişeceğim birazdan :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

hayırr flashım çok iyi gidiyor bugünden itibaren benim cw dizilerim sova başladı yarında
süpernaturalım arrowum cumada 2 vampir dizim vampire diaries ve the originals
:Z:Z:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Senin bugün dizin yoktu sanırım. :D
eve dönüşe bakıyordum arada bir? o da tayyip amcan ekranı işgal etmiş dizi falan yok piyasada :))

hayırr flashım çok iyi gidiyor bugünden itibaren benim cw dizilerim sova başladı yarında
süpernaturalım arrowum cumada 2 vampir dizim vampire diaries ve the originals
:Z:Z:Z

izombie de senindi sanırım :) @Harunnn60 onu yorumlamamış pek o da 0.0005 gibi bir reytingle rekor kırmış görünüyor bildiğim kadarıyla eskiden aldığı oranı aşmış gibi :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
eve dönüşe bakıyordum arada bir? o da tayyip amcan ekranı işgal etmiş dizi falan yok piyasada :))

izombie de senindi sanırım :) @Harunnn60 onu yorumlamamış pek o da 0.0005 gibi bir reytingle rekor kırmış görünüyor bildiğim kadarıyla eskiden aldığı oranı aşmış gibi :)
yok onu izlemiyorum ben ama başarılı olsun isterim :F:F:F

0.5 alan dizilerin 4-5 sezon devam etmesinden kıskanıyorsunuz siz bence cw kanalımı açık açık kıskanıyorsunuz ayoll :A:A:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yok onu izlemiyorum ben ama başarılı olsun isterim :F:F:F

0.5 alan dizilerin 4-5 sezon devam etmesinden kıskanıyorsunuz siz bence cw kanalımı açık açık kıskanıyorsunuz ayoll :A:A:A
hanı şu solucan yiyen kızdan bahsediyorum izombie derken harbiden onun başarılı olmasını istermiydin ? hem kız hemde solucan yiyor :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hanı şu solucan yiyen kızdan bahsediyorum izombie derken harbiden onun başarılı olmasını istermiydin ? hem kız hemde solucan yiyor :))
midemi kaldırma bee şimdi birşeyler atıştırıcam :A:A:A

izlediğim diziler hariç diğerleri bitsin bencede cw kanalımızı lekeliyorlar:F