16 Eylül 2014 Salı Reyting Sonuçları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
galatasaray maçı az bile almış bence türk erkekleri zaten maç diye kuduruyorlar avrupa maçınıda her takım taraftarı izliyor kanalda şifresizdi yanı bu reytingler normal hatta az bile:-)

küçük ağa geçen haftada bu şekilde oranlar almıtı maçla alakası yok yanı sonunda hak ettiği reytingleri almaya basladı 7 reytingi geçmemesi gereken bir dizi çünkü:rolleyes:

recep ivedik show tv dizilerinden daha çok izleniyor show kanalında hatta diğer iddalı dizileri bile geçmeyi başarmış yine recep serilerini görücez gibi show tvde:kiki:

emanet 3 reyting ortalama alsa bile foxsun diğer yeni dizilerine göre düiük bence kocamın ailesi ve kiraz mevsimi başarılarını sunamıyor reytigte tamam küçük ağayı geçemeyebilir ama küçük ağa dısında güçlü rakip yok 5 ortalama reyting alamadığı sürece başarısız bence o_O

beni affet günlük dizilere oranla iyi ilerliyor genelde günlük dizilerde fox tv başarılı oluyordu
star tvde bu alanda başarılı 3 reyting günlük diziler için iyi sayılır bence deniz yıldızıda atv ana haberlerin olduğu saatlerde yayınlandığını ele alırsak eğer 2 ortalama reyting yine başarılı star için bence ;)

kaçak kimse maçı bahane etmesin geçen haftada 2 ortalamayla başladık yeni sezon olmasına rağmen, dün akşam özetsiz başladık 20:20 yeni bölüm giriş yaptı 22:30 bitti dizi maçın etkilemesi mümkün değildi yanı malesef bu sezon biticek gibi görünüyor
8 reytingle ilk sezona çok iyi başlamıştık sonra 5 reytinge düştük ama kanalı idare etti ancak bu yıl 3-4 bölüm daha 2 reytingte kalırsak dizi bu sezonu bile göremeyebilir:T

çarkı felek ramazana güvendiler bakın şimdi 1 ortalama reyting alıyor arka sokaklar 3 reyting ortalamayla bir çok iddalı diziyle aynı oranlar alıp bir çok iddalı diziyide geöiyordu kurt seyit
kara para aşk 3 kaçak 2 reyting aldığı bir dönemde arka sokaklarla 3 reyting ortalama alan kanal d derdi neydide çarkıfelek saçmalığını koydular 1 reyting alıyorlar şimdi:ppp:

seksenler trt 1 kanalına göre iyi sayılır bence atv show tv bile 2-3 reytingli dizilerle diare edebiliyor sonucta seksenlerin 2 ortalama reytingi trt kanalına yeterlıdır bence :noworry:

o ses çocuklar tv8 tnt gibi olucak bunu herzaman söylüyorum ayol insanlar yeteneksizsiniz türkiye o ses çocuklar falan bunlardan zaten sıkılmıştı bunlar gidip tvt8 gibi bir kanalla izlenicez diye düşündüler acunun her yapımı için söylüyorum 4 reytinge asla çıkamazlar
acun tv8 kanalını batırıp kaçıp gidicek yakında olan tv8 e olucak acuna birşey olmaz başka iddalı kanal bulur :p

Son düzenleme:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Küçük ağa maçtan çok etkilenmiş maç olmayınca eski oranlarına tekrardan dönecektir.

Maç totalde kötü futbola rahmen bence iyi bile gitmiş.

Recep zaten reyting demek.

Emanet yavaş yavaş reytinglerini artırıyor. Maç olmayınca o da küçük ağa gibi yükselecektir.

Kaçak çok kötü gitmiş.

Seksenler trt ye göre iyi reytingler almış.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,840
Puanı
1,061
maç iyi gitmiş arsenal maçı 15 reytingi bulur :)
küçük ağa maçtan çok etkileniyi :( bir de recep ivedik konmuş showdan total entrikalar .ss
emanet fox u idare edecek reytingi alıyor
bu arada mügosh kaçak ı geçmiş :eek:

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,636
Puanı
1,060
GS maci yuksek oranlar ile zirvede yer almis.
Kucuk Aga gecen haftaya gore dusmus ama zaten normal, eger 20.00'de baslayip 21.45'e kadar bitseydi daha yuksek alirdi.
Emanet cok guzel dizi, aksamki bolum baya heycanliydi Total'de 3.8 AB'de 3.7 alarak fena gitmemis haftaya eger mac yoksa bence 4.50+ alir. :)
Kacak guzel ratingler alamamis umarim duzelir.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,005
Puanı
1,061
Bugün konuyu fazla uzatmayacağım. Okumaktan üşenenler olabiliyor çünkü... :)

GÜNÜN SEVİNDİRENİ: Emanet (FOX)
Denildiği gibi 4 reytingin üzerine çıkması kanal için büyük bir başarı. İlk bölümüyle çok dikkat çekemese de hikayesi nedeniyle hemen yükseldi. Kadim Dostum'un aksine hemen biteceğini sanmıyorum. Hem kadınların bu tür dizilere ne kadar ilgi gösterdiği Karagül'den de anlaşılabilir. O da ona benzer bir dizi. Küçük Ağa ve maç onu çok etkilememiş anlaşılan. Kadınlar diziye doluşmuş kısacası. Tebrikler...

GÜNÜN ÜZENİ: Kaçak (ATV)
Dizi yeni transferleriyle gelecek hafta dikkat çekse de bu hafta gerileme yaşadı. Zaten sezon finali de bu tür sonuçlar almıştı. O bölümden beri de bir düşüş içerisinde. Benim tahminim, dizinin Ocak ayında biteceği yönünde. ATV de artık yerine yeni bir dizi koyar. İzlenme sorunu da yok, herkesin bildiği bir kanal. Ama herkes aksiyon sevmiyor işte. Olan Haluk Bilginer'e ve Güneşi Beklerken'deki performansıyla umut vaat eden Yağmur Tanrısevsin'e üzüldüm. İkisi da daha iyi dizilerde çıkabilirdi karşımıza. Geçmiş olsun...

GÜNÜN ŞAŞIRTANI: Elif (Kanal 7)
Sen git Total'de 34., ABC1'de 72. ol, ama AB'de ilk 100'e bile gireme. 5 defa bakmama rağmen göremedim kendisini. Dün o grupta da kendi kanalı için iyi sonuçlar almıştı, ama o tür diziler (bkz. Küçük Gelin) özellikle AB'de çok ilgi görmüyor. Elif'in bu sonuçları (dünü göze alırsak) şaşırtsa da, aslında çok sürpriz olan bir şey de yok...

GÜNÜN ŞAŞIRTMAYANI: Galatasaray-Anderlecht UEFA Şampiyonlar Ligi Karşılaşması (Star TV)
Maçın bu sonuçları alacağı ve rakiplerinin düşeceği zaten belliydi. Heyecanlı geçen maç izleyicileri ekrana kilitlemiş doğal olarak ve Star günü birinci olarak kapatmış yine. Tebrikler...

GÜNÜN SÜRPRİZİ: Yok.

KISA KISA...
- Küçük Ağa (Kanal D), geçen sezon da birçok maçla kapıştı, ama bu kadar düşük reyting aldığı olmamıştı. Bu haftaki sonuçlar daha düşük gibi geldi bana. Gelecek hafta yine yükselir, ama ilk sezondaki performansına ulaşamaz bence...

- Seksenler (TRT 1), AB ve ABC1'de iyi sonuçlar almaya devam etmiş. Total'deki düşüşüne devam etse de, geçen sezona göre iyi izleniyor. Önceki yıl bu sonuçları bile alamamıştı. O yüzden bu başarı göz ardı edilmemeli bence. Tebrikler...

- Recep İvedik (Show TV) de günü iyi bir izlenme oranı ile kapatmış. 500 defa yayınlanmasına rağmen insanlarımız izliyor işte, bir şey diyemiyorum ben de...

- Çarkıfelek (Kanal D), Arka Sokaklar gibi izlenmiyor. Muhtemelen sezon boyunca bu tür sonuçlar alır, ama gündüz kuşağının çok etkileneceğini sanmıyorum. Hafta içi o saatlerde yarışma izleyen kitle az, ne yapalım...

- Şansa Davet (Kanal D), geçen haftaya göre düşüş yaşamış. Total'den yüz bulamasa da, AB ve ABC1 grubunda günü iyi tamamlamış...

- Kelime Oyunu (FOX), saati itibariyle çok izlenmiyor ne yazık ki. Böyle kaliteli bir yarışmanın bu sonuçları almasını içim elvermiyor, ama FOX'un bitirme gibi bir saçmalıkta bulunacağını sanmam...

Onun haricinde reytinglere geçmeden önce yapılan kısa yorumlar da gayet yerinde olmuş... :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,636
Puanı
1,060
Bu arada Carkifelek fena gitmiyor Total'de 8 AB'de 11 share almis, o vakitte benim de izleyecegim bisey oldu. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Maç çok iyi gitmiş.

Küçük Ağa maçtan etkilenmiş. Bence eylül sonu başlasa kendisi için daha hayırlı olurdu. Ama ben çoğu kişinin aksine yükselip tekrar 9-10 reytingi göreceğini düşünüyorum. Belki geçen seneki gibi 13 reyting alamaz ama yine çift rakamları görür.

Senelerdir Erler Film'in dizileri sezona düşük başlayıp sonra yükselirler. @beyazsoy'un dediği gibi şu an dizide heyecan yok, mutlu aileyi anlatıyorlar. Arka Sokaklara yaptıkları gibi biri vurulup hastaneye kaldırılsın bakalım çift rakamları görüyor mu görmüyor mu? :D

Bu arada geçen sezon Buğra demişti haklıydı bence, Lösevi konusunu çabuk harcadılar. 2. sezona bıraksalar daha iyi olurdu.

Kaçak gerçekten bitmiş. Zaten geçen sezon sonlarına doğru düşüşe geçmişti.

Emanet iyi gidiyor. Maç olmasa 5-6 reyting alabilecek bir dizi.

Bu arada Alın Yazım beklediğimden iyi gidiyor. Demekki 10.00`da bile günlük dizi izleyenler var. Üstelik bu dizi diğer günlük dizilerin aksine çok çabuk yükseldi. Daha 3. haftasında. Gerçi 2. haftasından yükselişe başlamıştı.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,840
Puanı
1,061
galatasaray maçı az bile almış bence türk erkekleri zaten maç diye kuduruyorlar avrupa maçınıda her takım taraftarı izliyor kanalda şifresizdi yanı bu reytingler normal hatta az bile:-)

küçük ağa geçen haftada bu şekilde oranlar almıtı maçla alakası yok yanı sonunda hak ettiği reytingleri almaya basladı 7 reytingi geçmemesi gereken bir dizi çünkü:rolleyes:

recep ivedik show tv dizilerinden daha çok izleniyor show kanalında hatta diğer iddalı dizileri bile geçmeyi başarmış yine recep serilerini görücez gibi show tvde:kiki:

emanet 3 reyting ortalama alsa bile foxsun diğer yeni dizilerine göre düiük bence zorakı koca ve kiraz mevsimi başarılarını sunamıyor reytigte tamam küçük ağayı geçemeyebilir ama küçük ağa dısında güçlü rakip yok 5 ortalama reyting alamadığı sürece başarısız bence o_O

beni affet günlük dizilere oranla iyi ilerliyor genelde günlük dizilerde fox tv başarılı oluyordu
star tvde bu alanda başarılı 3 reyting günlük diziler için iyi sayılır bence deniz yıldızıda atv ana haberlerin olduğu saatlerde yayınlandığını ele alırsak eğer 2 ortalama reyting yine başarılı star için bence ;)

kaçak kimse maçı bahane etmesin geçen haftada 2 ortalamayla başladık yeni sezon olmasına rağmen, dün akşam özetsiz başladık 20:20 yeni bölüm giriş yaptı 22:30 bitti dizi maçın etkilemesi mümkün değildi yanı malesef bu sezon biticek gibi görünüyor
8 reytingle ilk sezona çok iyi başlamıştık sonra 5 reytinge düştük ama kanalı idare etti ancak bu yıl 3-4 bölüm daha 2 reytingte kalırsak dizi bu sezonu bile göremeyebilir:T

çarkı felek ramazana güvendiler bakın şimdi 1 ortalama reyting alıyor arka sokaklar 3 reyting ortalamayla bir çok iddalı diziyle aynı oranlar alıp bir çok iddalı diziyide geöiyordu kurt seyit
kara para aşk 3 kaçak 2 reyting aldığı bir dönemde arka sokaklarla 3 reyting ortalama alan kanal d derdi neydide çarkıfelek saçmalığını koydular 1 reyting alıyorlar şimdi:ppp:

seksenler trt 1 kanalına göre iyi sayılır bence atv show tv bile 2-3 reytingli dizilerle diare edebiliyor sonucta seksenlerin 2 ortalama reytingi trt kanalına yeterlıdır bence :noworry:

o ses çocuklar tv8 tnt gibi olucak bunu herzaman söylüyorum ayol insanlar yeteneksizsiniz türkiye o ses çocuklar falan bunlardan zaten sıkılmıştı bunlar gidip tvt8 gibi bir kanalla izlenicez diye düşündüler acunun her yapımı için söylüyorum 4 reytinge asla çıkamazlar
acun tv8 kanalını batırıp kaçıp gidicek yakında olan tv8 e olucak acuna birşey olmaz başka iddalı kanal bulur :p
destan yazmış :eek:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Maç süper gitmiş , eğer kışa yakın kasım-aralık gibi olsaydı 20 alırdı bence :)
Küçük Ağa iki haftadır maçtan etkilenerek kötü gidiyor , haftaya göreceğiz durumu :)
Recep İvedik de çok iyi gitmiş :X
Alın Yazım dizisi yine güzel gitmiş , tutmaz diyen bizler için cevap olmuş :X

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Kacakin hali ne olacak( reytingleri hic ic acici degil .ATV'nin Karadayi disinda izlenen yapimi yok.KPA yine digerlerine gore iyi

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
maçın en az 15 reyting alması lazımdı hemde gs maçı

gs maçlarının reytingi milli maçlardan bile daha fazladır ama takım o kadar berbat maç o akdar kötü ki fanatik gs li olan ben bile maçı yarım yamalak izledim
bu reytingler çok bile

küçük ağa yavaş yavaş düşüyor beklenen buydu zaten
kaçak malesf çok kötü reyting alıyor sezon sonunu görmesi zor
emanet iyi gidiyo fox ne yapsa tutuyor bu aralar kanal izleyici kittlesini baya baya oluşturmuş

atv bence beyaz karanfil dizisiyle biraz rahatlayacaktır o dizi banko iş yapar

Pasham

Favori Üye
Reaksiyon puanı
227
Puanı
164
Küçük Ağa nın şansına iki haftadır maçlarla yarışıyor :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

emanet 3 reyting ortalama alsa bile foxsun diğer yeni dizilerine göre düiük bence zorakı koca ve kiraz mevsimi başarılarını sunamıyor reytigte tamam küçük ağayı geçemeyebilir ama küçük ağa dısında güçlü rakip yok 5 ortalama reyting alamadığı sürece başarısız bence o_O

Zoraki Koca diye dizimi var FAX Tv'de? Kocamın Ailesi olmasın.:)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu arada O Ses Çocuklar'ın durumu hiç parlak değil. İlk başlarda boşlukta izleniyordu ama şu an anlaşılan kimsenin aklına tv8'i açmak gelmiyor. :)

Bence Acun'un ilk yapması gereken ne yapıp ne edip D-Smart'ta ve Digitürk'te diğer ulusal kanallarla yakın sıralara gelmeyi sağlamak. Digitürk'ü bilmiyorum ama D-Smart'ta tüm ulusallar 21-29 arası ve kolay kolay 38'deki tv8'e bakmak gelmez aklıma. :) Normal uydulardaki yeri de zamanla oturacaktır. :)
Digitürk'te 29. sıradaymış. :) http://www.digiturk.com.tr/kanal/tumkanallar

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Maç yine zirvede ama eski takım ruhu yok maça giden seyircidende belli bu.Fanatik olmama rağmen maça biraz göz attım sonra kapattım.2sene önceki takım olsaydı rekoru kırardık

Küçük Ağa maç falan değil açık ara düşüyor zaten geçen sezon sonlarında çok düşmüştü.Bu sezon daha da düşer

Kaçak o senaryoya bu reytingler çok bile.Artık eski performansına ulaşamaz.Haluk Bilginer de kurtaramadı

O ses Çocuklar @Çiğdem- in dediği gibi tnt gibi olacak kanalın sonu ve başka birine satıp Acun kanaldan ayrılacak.