15 Kasım 2013 Cuma Reyting Sonuçları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Malesef izlediği dizilere hiçbir şey kondurmadığı halde objegtif ilan ediyor kendini :)

Sen böyle kafasını keseriz, koparırız laflarına devam edersen, biz burda oluruzda sen olurmusun burda orası meçhul :kiki:

:))

arkadaşlar at gözlüğüyle hayatı alğılıyor :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
karagülün başarısı göz kamaştırıcı maşallah diyelim.yine çok iyi oranlar alıp reytinglerini artırmış

medceziride severek izliyorum bu oranları fazlasıyla hak ediyor.

maç tahmin ettiğim reytingleri almış.reytinglerin diğer milli maçlara oranla düşük olması özel maç oluşu ve türk milli takımıyla büyük milli takımların maç yapmak istememesi.
bir brezilyayla özel maç yapsan daha fazla reyting alabilirsin.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Karagül çok iyi artmış.Bu dizinin başarısı bitmeyecek Sezonun en iddialısı bile dizinin artmasını engelleyemedi.:)
Medcezir küçücük bir düşüş yaşamış.Dila ise hala başarılı.Show transferi iyiki yapmış.:)
Huzur Sokağı bitmemek için uğraşıyor.Beyaz yükselmeye başlamış.:D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,373
Puanı
1,060
Karagül çok iyi artmış.Bu dizinin başarısı bitmeyecek Sezonun en iddialısı bile dizinin artmasını engelleyemedi.:)
Medcezir küçücük bir düşüş yaşamış.Dila ise hala başarılı.Show transferi iyiki yapmış.:)
Huzur Sokağı bitmemek için uğraşıyor.Beyaz yükselmeye başlamış.:D

Kesinlikle sana katılıyorum. Karagül'ün karşısına onca rakip çıktı fakat Karagül hepsini geçerek yine zirvede yer aldı. Artık dizinin de düşeceğini falan kimse beklemesin. :)

Reaksiyon puanı
332
Puanı
144
Malesef izlediği dizilere hiçbir şey kondurmadığı halde objegtif ilan ediyor kendini :)

Sen böyle kafasını keseriz, koparırız laflarına devam edersen, biz burda oluruzda sen olurmusun burda orası meçhul :kiki:
@yakup09 sizi ailecek izliyor ve takip ediyoruz. Bu güzel yorumunuzla bizi daha da hayran bıraktınız... :) :) o lafları niye Polat diyince güzel ben diyince niye kötü diye sormadan edemiyorum :) :) :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
akşam dila izleyecektim 20:30 dan sonra reklamlara girince bi karagüle açayım dedim ve geri dönemedim var ya nasıl dizi heycan her zaman tavan oyuncular çok iyi hepsi hikayede süper valla 23:45 e kadar izledim diziyi çok beğendim artık cuma günleri karagüldeyim total 9.45 reyting ab 6 yı geçmiş helal olsun:)
medcezirde harika gitmiş total 8.27 ab 8.61 tebrikler diziye

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
@yakup09 sizi ailecek izliyor ve takip ediyoruz. Bu güzel yorumunuzla bizi daha da hayran bıraktınız... :) :) o lafları niye Polat diyince güzel ben diyince niye kötü diye sormadan edemiyorum :) :) :)
Takip ettiğin için teşekkürler :D ama burası forum, polatın karşısında ahlaksızca işler yapıp adam öldüren, beyaz iş yapanlara diyebilir ama bu forumda o tür bi kimse yok yine o lafı kemdine yakıştıranda yok.:) bu yüzden olabilir mi.

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Ezel ile Arka Sokaklar kıyaslanamaz bile reytinglerin düşmesine o zaman da anlam verememiştim o kalitede bir dizi kolay kolay çıkmaz artık..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bugünün saraylısı başladı cumartesi konusu açılmadı nerde bu devlet nerde bu millet?:)

Reaksiyon puanı
332
Puanı
144
akşam dila izleyecektim 20:30 dan sonra reklamlara girince bi karagüle açayım dedim ve geri dönemedim var ya nasıl dizi heycan her zaman tavan oyuncular çok iyi hepsi hikayede süper valla 23:45 e kadar izledim diziyi çok beğendim artık cuma günleri karagüldeyim total 9.45 reyting ab 6 yı geçmiş helal olsun:)
medcezirde harika gitmiş total 8.27 ab 8.61 tebrikler diziye
Dila ya baksaydiniz aynı heyecanı görürdunuz. Çünkü dün ki bölüm Harika :) :)

Reaksiyon puanı
332
Puanı
144
Takip ettiğin için teşekkürler :D ama burası forum, polatın karşısında ahlaksızca işler yapıp adam öldüren, beyaz iş yapanlara diyebilir ama bu forumda o tür bi kimse yok yine o lafı kemdine yakıştıranda yok.:) bu yüzden olabilir mi.
Rica ederim :) yaw benimde niyetim forum biraz neşelenir biraz tebessüm ederler üyelerimiz.... :) tabiki kendine yakıştıran yok. Olsa eleştirirdi zaten... Ama yinede belki biraz fazla abartmış da olabilirim :)

Reaksiyon puanı
332
Puanı
144
dila da iyi tabii ki ama karagül daha iyimiş akşam farkettim hiç şüphen olmasın:)
Bugün Karagül ün tekrarı vardı fox ta izledim biraz hiçte heyecanli değildi. Bana göre tabi :) hele ki şu yaşlı bi tane kadın var. Ana mı ne diyorlar. Sinir oldum kadına. Sırf o kadın için izlenmez. Bide dizinin kızları hiç güzel değil :)