15 Kasım 2013 Cuma Reyting Sonuçları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
önemli olan her zaman konu ve bu konunun nasıl işlendiğidir küçük gelin acayip bir duyguya parmak bastı müzikleri falan on numara zaten tutmaması saçma olurdu

işime geldiği gibi konuşmak bana yakışmaz biz doğru ne ise onu söyleriz

hiçde yorumun dediklerine uymuyor izlediğin diziyi eleştirmek konusunda zayıf not veriyorum sana ben izlediğim tüm dizileri yerin dibinede batırabilirim bir sakınca görmem mesela dila kalitesiz dandik bir senaryoya sahip ama hala izliyorum azer ve bir kaç yardımcı roldeki oyuncuların hatrına yoksa başroldekilerden tutta senaryoya yönetmenine kadar hepsi çöptür diyebiliyorum, sende izlediğin dizi hakkında bunu söyleyebilirsin tatara bir zarar gelmez:)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
geçen sene bu hafta total grubu işte (12 kasım) ab de o ses 12.5 karadayı 9 almış :) her iki grupta da o ses de artış belli oluyor :=)
bak karadayıda o zaman 8 şimdi 10 değişen bişey yok reytingler hep aynı kalsaydı ooo işimiz var :D

Reaksiyon puanı
332
Puanı
144
@takas ın dediği gibi biz doğru ne ise onu söyler adamı Madam yaparız. Gerektiğinde konuşur gerektiğinde düşünür gerektiğinde sıkarız. Haksızlığa karşı yek vücut olur haksızlık yapana sıkar ve bize Racon kesenin kafasını keseriz :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
hiçde yorumun dediklerine uymuyor izlediğin diziyi eleştirmek konusunda zayıf not veriyorum sana ben izlediğim tüm dizileri yerin dibinede batırabilirim bir sakınca görmem mesela dila kalitesiz dandik bir senaryoya sahip ama hala izliyorum azer ve bir kaç yardımcı roldeki oyuncuların hatrına yoksa başroldekilerden tutta senaryoya yönetmenine kadar hepsi çöptür diyebiliyorum, sende izlediğin dizi hakkında bunu söyleyebilirsin tatara bir zarar gelmez:)
ben hepsi çöp olan bir diziyi izlemem zaten mantığıma aykırı :) tatar bikaç bölüm iyi değilde konusunda yazdım karadayı iyi olmayınca yazarım vadi beklediğimden iyi olmazsa yazarım kaçak ı yazarım şefka tepeyi yazarım yani yazarım rahat ol

@takas ın dediği gibi biz doğru ne ise onu söyler adamı Madam yaparız. Gerektiğinde konuşur gerektiğinde düşünür gerektiğinde sıkarız. Haksızlığa karşı yek vücut olur haksızlık yapana sıkar ve bize Racon kesenin kafasını keseriz :D
oha söze bak mükemmel sen bunu bi yerden mi aldın kendin mi uydurdun aga :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,621
Puanı
1,061
bak karadayıda o zaman 8 şimdi 10 değişen bişey yok reytingler hep aynı kalsaydı ooo işimiz var :D
geçen sene o zamanlar as vardı pazartesileri bir önceki hafta zirveyi almış :) neyse uzatmaya gerek yok olay belli küçük gelin geldi güneşi beklerken geldi ikisi de iyyi reytingler aldı acun yine zirvede cumartesi fatih harbiye geldi,şt vardı, as geldi acun yine zirvede hay maşallah diyelim ve bitirelim :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
geçen sene o zamanlar as vardı pazartesileri bir önceki hafta zirveyi almış :) neyse uzatmaya gerek yok olay belli küçük gelin geldi güneşi beklerken geldi ikisi de iyyi reytingler aldı acun yine zirvede cumartesi fatih harbiye geldi,şt vardı, as geldi acun yine zirvede hay maşallah diyelim ve bitirelim :)
bu işler hep böyledir birileri gelir birileri gider ne varmış bunda zamanında istanbul masalı zerda 15 vadi 20 alıyodu :kiki:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

işte vadinin standart izleyici kitlesi :)
takdir ediyorum seni:)

Reaksiyon puanı
332
Puanı
144
ben hepsi çöp olan bir diziyi izlemem zaten mantığıma aykırı :) tatar bikaç bölüm iyi değilde konusunda yazdım karadayı iyi olmayınca yazarım vadi beklediğimden iyi olmazsa yazarım kaçak ı yazarım şefka tepeyi yazarım yani yazarım rahat ol

oha söze bak mükemmel sen bunu bi yerden mi aldın kendin mi uydurdun aga :D
Valla aklıma ne geldiyse anında söyledim. Son kelime yi Polat söylemişti eski bölümlerde. Kafa kesme sahnesinde :)

işte vadinin standart izleyici kitlesi :)
takdir ediyorum seni:)

Eyvallah hocam. Her zaman :)

Reaksiyon puanı
332
Puanı
144

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Karagül muhteşem sonuçlar almış :) Dizi Totalde 9.50 Ab'de +6 reyting almış. Maşallah Maşallah :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Malesef izlediği dizilere hiçbir şey kondurmadığı halde objegtif ilan ediyor kendini :)

Böyle cümlelerim devam edecek takipte olun ve suprizlere açık olun, açık olmayanın ağzı açık olur :)
Sen böyle kafasını keseriz, koparırız laflarına devam edersen, biz burda oluruzda sen olurmusun burda orası meçhul :kiki: