13 Eylül 2013 Cuma Reyting Sonuçları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
dizinin en başarılı oyuncusu barış falay dı bence castta yanlış seçilip de rolünün hakkını tam veren bir o ydu ama herkjes çağatay-serenay diyor :( zaten dünkü hashtagler de sbsv-gb-medcezir fanalrı saçmasapan şeyler paylaşıyordu ergen mantığında olanalr yapar anca bunu

ben izlediğim yada beğendiğim için değil burada çok beğenen oldu hemde twitter'da tt yapmak için hiç biri uğraşmadı sadece beğendiler.Genel olarak konuşunca buradakilere saygısızlık oluyor.:)
Yanlış anlama burada yazıyorsun bu mesajları twitter'da yazsan neyse ama burada senin ergen sınıfına girenlerin
yaptıklarını yapan yok.:)

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Günün ultralüx yorumu:

Halkimiz hep ayni hikayeleri sadece oyuncu ve yapimci degisikligi ile izlemekten bikmistir! O yüzden cok reklami yapilan ve cok umut baglanan iki yeni Dizi Med Cezir ve Kayip hayal kirikligi yaratti.... Iki dizide reklamsiz yayinlanmasina ragmen aman aman denecek reytingler alamadi! Med Cezir diger diziden biraz daha iyi gitti onunda sebebi basrol oyuncularinin diger dizi nin oyuncularina göre daha fazla hayranlari olmasi! Önümüzdeki haftadan itibaren Med Cezir iki grubtada zirvede olur, Kayip AB de zirve yarisi verir Total de vasat kalir! Karagül ise basladiktam sonra kesinlikle zirvede olur... Med Cezir zirvede olsada 8 Reyting üstüne cikabilecek bir dizi degil...

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
atv'nin yerinde olsam cuma pt 1'de kaçak dizisini yayınlarım
perşembe akşamı kurtlar vadisinde bol bol göster mematiyi
kurtlar vadisinin yarı izleyicisi izlese kaçağı yeter
iki ratingli huzur sokağıylamı uğraşıcaksınız bütün yıl
benim için huzur sokağı ilk senarist değişikliği sırasında bitmişti
müdahale yapıldı kanal yönetimi tarafından diziye,daha muhazafakar dizi olması için

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Kayıp dizisini izledim ve beğendim.Güzel bir dizi.Reytingleride fena değil.

Huzur Sokağı çok kötü gitmiş.Dizi ilerleyen haftalar da yayından kaldırılacak gibime geliyor.

Tatar Ramazan yükselmiş.Dizi ilerleyen haftalar da 4 reytingi geçebilir

Pasham

Favori Üye
Reaksiyon puanı
225
Puanı
164
Demin medceziri tamamladım ben abde kayıp zirvede kalır die düşünüyordum ama şimdi fikrim değişti medcezir baya güzel zirvede karagül medcezir yarışır kayıp böyle devam ederse zor ha ama aksiyon artarsa kayıpta o zaman zirve yarışında olur ha bu arada söylediklerim ab için totalde bence kayıpın zirve şansı olmaz.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Medcezir'in AB'deki tekrar bölümünün reytingine bakacak olursak dizinin haftaya AB'de 1.'liği garanti gibi bir şey. Total'de de oranlarını arttırıp 7-8 oranlarına yaklaşacaktır. Diziden haftaya hem AB hem de Total'de 7-8 civarı oranlarla her iki grupta da 1.lik bekliyorum şahsen.

Kayıp ben Medcezir'in ardından 2. olur diyordum her iki grupta da ama AB'de 1. olmuş fakat bu oranları koruyacağını hiç sanmıyorum tekrar oranlarına bakarsak fakat AB'de idare edebilir oranlarını sürdürecektir bence dizi...

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Kayıp gayet güzel bir diziydi , Total grubunda zirve beklemiyordum ama bu kadar düşük alacağını da tahmin etmemiştim doğrusu.

Medcezir'i maalesef izleyemedim ama yapılan yorumlara ve reytinglere bakılırsa beklediğimden de güzel bir dizi. Bu gece izleyeceğim :)

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Medceziri izledim sırf Serenay için izlenir bu dizi ayrıca tanıdık isimlerde çok Ezel'den Barış Falay Kuzey Güneyden Hazar Ergüçlü ve Vadiden Can Gürzap.. :D

Kubi-Lay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
98
Puanı
174
Kanal D: Kayıp'ın Total'de şansı yok, bu doğru, ama AB'de biraz yükselirse iyi iş yapar. Kanal D Haber yine birinci.
Star TV: Med Cezir iyi başlamış ama çok da olağanüstü bir başarı göstermemiş.
ATV: Huzur Sokağı bir kaç bölüm sonra biter. Bu oranlarla ATV memnun olmaz.
FOX: Fatih Portakal'ın yeni programı AB'de çok iyi giderek ilk 10'a girmiş.

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
751
Puanı
224
Dun iki diziyide biraz izledim ikisi de super diziler ama benim tercihim medcezir olur. Kayip medcezire oranla daha soğuk insan san ki kendini turkce dublajli amerikan dizisi izliyor gibi hissediyor bunun disinda cok guzeldi ama medcezir daha guzel :D cagatayida cok begendim

Bu arada ratingler beklentimin cok altinda o kadar reklam yapti iki dizide

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yeni sezonun en büyük kapışmalarından birini dün akşam izledik. Ve sonuçlar belli oldu. Totalde Medcezir, Ab grubunda ise Kayıp zirvede başladı.

Medcezir beklenenin aksine totalde yüksek giderken, totale nazaran ab grubunda daha düşük başladı ancak yine de tekrar bölümüyle dahi olmak üzere fena olmayan oranlar aldı. İlerleyen haftalarda nasıl performans göstereceği ise merak konusu.

Uzun süredir tanıtımı yapılan ve kanalının çok güvendiği Kayıp dizisi ön tanıtımıyla çok iyi oranlar almıştı. Ancak dün akşam yayınlanan bölümü Ab de zirvede yer alsa da oransal olarak çok da iç açıcı olmadı. Yine de zirvede yer almayı başardı. Totalde ise durumu çok iyi değil.

Sezona yeniden giriş yapan Huzur Sokağı ise geçen sezon yaşadığı düşüşe devam ederek hayal kırıklığı yarattı.

Tatar Ramazan yeni sezona iyi oranlarla başladı. Bu başarıyı bakalım sürdürebilecek mi ?

Sana Bir Sır Vereceğim iki grupta da gayet başarılı oranlar aldı. Üstelik yeni başlayan iki diziye rağmen totalde yine 2.olmayı bildi.

Ve son olarak İki Dünya Arasında özellikle bu dönem total grubunda geçen sezon ulaşamadığı oranlara ulaşmaya başladı. Dizi Huzur Sokağı'nı bile geride bırakmayı bildi.

@OzaN