13 Eylül 2013 Cuma Reyting Sonuçları

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Daha Çalıkuşu , Fatih , A.Ş.K. var Kanal D'de kapanırsa temiz televizyonculuk kalmaz hiç değilse Star TV gibi transfer yapmıyor kendisi tutturmaya çalışıyor.
Şaka yaptık yahu niye kapansın ))) favriye evcenin ve o biyiklinin basrolundeki hangi dizi tutmuş sahi ))

Fatih cakma muhteşem olarak kalacak. Muhtesemdeki huremi yok sahip halk tarihe ilgi diyor deyup dizi çekmeye ne denir bilemiyorum )) aşkın kadrosu yetersiz. Aşk dizilerin olmazsa olması uyumdur. Cagtay kısmen uyum sağladı serenay ablasına ama hazalın partneri o ne öyle ya yan kadrolar ne ara baş oldu )))

Hanzoo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11
Puanı
119
Pt1 ve pt2'de alınan reytingler arasında bir farklılık varmıdır ?

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Evet sonuç ortada görüldüğü gibi ab'de 1. Olmuş :kiki:
4 reytinglerden birinci olmuş.:kiki:Görende 10 reyting aldı zanneder Medcezir alır haftaya ab yi yada karagul
o kadar tanıtımı yapıldı en az 7 reyting alması gerekirken 4 almış
zaten anca ab ye bakın birazda totele baksan iyi olur:A Kızım nerede bile daha yüksek alıyordu.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
4 reytinglerden birinci olmuş.:kiki:Görende 10 reyting aldı zanneder Medcezir alır haftaya ab yi yada karagul
zaten anca ab ye bakın birazda totele baksan iyi olur:A Kızım nerede bile daha yüksek alıyordu.
Med Cezir'in tanıtımı daha az yapıldı diyen yorumlara gülüyorum yapılmadı mı ?

Star TV fırtınalar kopacak diye gazetelerde tam sayfa ilan verdi saat 9'u bekleyin dedi.

İlk tanıtımını döndürdü sadece gazetelerde değil bilbordlar , TV kanalları her yerde eeee az mı tanıtım şimdi ?

Günde 20 kere fragman döndürdü. Gerçekten azmış.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711

Star TV fırtınalar kopacak diye gazetelerde tam sayfa ilan verdi saat 9'u bekleyin dedi.

İlk tanıtımını döndürdü sadece gazetelerde değil bilbordlar , TV kanalları her yerde eeee az mı tanıtım şimdi ?

Inan bana kayıp kadar dönmedi tanıtımı burada herkes biliyor hangi dizinin daha çok tanıtımının yapıldığını
intikamı izleyenler kayıpı izleyesim varsa da izlemicem dakka başı kayıp tanıtım yayınlandı diyen arkadaşlar var .:)
Merhamet ve intikamdan çok onun tanıtımı döndü
medcezire laf atıyorsun da 14 dk medcezirin on gösterimi olmadı kayıpın oldu :D
tekrarını utanmadan kanal üst üste 3 kere yayınladı daha bu başlangıç bugün yarın öbür gün full kayıpın 1 bölümünü izler seyirci.o kadar tanıtım yapılsın ve on gösterim gazetelerde komple sayfayı kaplasin sokaklardada posterler her yerlerde aldığı oran tırt çıktı :D şimdi bana 1 olmuş diyorsun:kiki:

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
İsterse 1 reyting alsın, sonuçta 1. Ya olay bitmiştir :kiki: asıl siz biraz ab yi önemseyin, bilindiği gibi ab bi dizinin garantisidir. Bunu da unutma hemen :kiki:

Onlara kalsa med cezir hiç tanıtılmadan, kimsecikler bilmiyoken başladı :kiki:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kayıp'ın tanıtımı gerçekten daha çok döndü Medcezir'den. Medcezir'in de fazla döndü ama ben iyi bir Kanal D izleyicisi olarak her reklamda Kayıp'a rastladım gerçekten.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Tebrik etmek yerine, bu kadar diretmek niye :kiki:

Kayıp ab'de 1. Olmuştur. Het şey bu kadar net. :kiki: fazla efor harcamayın 1. Olan olmuş 2. De olan olmuş. Bu çaba hiçbir şeyi değiştirmez favorici gençler :kiki:

Yok yorumum gayet açık, kıyaslamada öyle:)
Of Yakup ne uzatıyorsun ki Kayıp Ab'de sonuncu oldu her saniye tanıtımı yayınlandı Medcezir Kayıp'ı 10'a katlar 100'e böler SBSV iki kat daha çok izlenmiş Kayıp başarısız bir dizi.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
aynı tanıtımı med cezirde yaptığı halde onun neden ab'si başarısızlık olarak dile getirilmiyorda kayıp öne atılıyor. kıyaslama yetisinden önce, objegtiflik yetisi lazım belli kişilere.

Abartılı olan Kayıp'tı daha fazla beklenti olanda Kayıp olmalı ve başarısızlık olduğundada Kayıp'a yüklenilmek zorunda.:)
Ayrıca Medcezir çokta başarısız sayılmaz.Ab grubunda tekrarı ve ilk bölümü 2. ve 3.:)hemde 1.lik çok az farkla kaybedilmiş.:)
Medcezir'de başarısız ama Kayı kadar değil.:)Kayıp kaybetti.:d:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,193
Puanı
1,061
Kayip icin cok ugrasildigi dogru olabilir ama sunuda unutmayalim gerek konusu gerekse kadrosu ile güzel bir yapim. Daha bölümü izlemedim, isleyis tarzi falan suan bilmiyorum ama @yakup09 dün aksam hareketli bir bölüm degildi yazdi. Medcezir dün izleyiciye kendini tanitti. Yani konuyu izleyiciye ulastirdi. Genclere yönelik olmasi ayri bir arti oldu.

Bence Kanal D ön tanitim yaparak hata yapti, dizinin havasini aldi.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,121
Puanı
1,061
Abartılı olan Kayıp'tı daha fazla beklenti olanda Kayıp olmalı ve başarısızlık olduğundada Kayıp'a yüklenilmek zorunda.:)
Ayrıca Medcezir çokta başarısız sayılmaz.Ab grubunda tekrarı ve ilk bölümü 2. ve 3.:)hemde 1.lik çok az farkla kaybedilmiş.:)
Medcezir'de başarısız ama Kayı kadar değil.:)Kayıp kaybetti.:d:
medcezir tuttuması koaly bir dizi ergenelre hitap ettiği için (yaş olarak ergen olanlar ve daimi ergen kalanları kastedi,yorum: hülya avşar çağatay için alın size jön demiş :F mesela )
kayıp ilk bölümden soru işareti doldurdu milletin aklına cevapalrının da basit olacağını sanmıyorum ielrleyen haftalkarda pt-2 ye gider bence bu dizi

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
medcezir tuttuması koaly bir dizi ergenelre hitap ettiği için (yaş olarak ergen olanlar ve daimi ergen kalanları kastedi,yorum: hülya avşar çağatay için alın size jön demiş :F mesela )
kayıp ilk bölümden soru işareti doldurdu milletin aklına cevapalrının da basit olacağını sanmıyorum ielrleyen haftalkarda pt-2 ye gider bence bu dizi

Aynen pt2 garanti gibi bir şey.:)Ama biraz zorlanacak kanal yollarken.:)
Birde ergen dizisinden çok zevk meselesi, beğenen beğenir ergen demen eziyormuşsun gibi oluyor.:(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,121
Puanı
1,061
Aynen pt2 garanti gibi bir şey.:)Ama biraz zorlanacak kanal yollarken.:)
Birde ergen dizisinden çok zevk meselesi, beğenen beğenir ergen demen eziyormuşsun gibi oluyor.:(
dizinin en başarılı oyuncusu barış falay dı bence castta yanlış seçilip de rolünün hakkını tam veren bir o ydu ama herkjes çağatay-serenay diyor :( zaten dünkü hashtagler de sbsv-gb-medcezir fanalrı saçmasapan şeyler paylaşıyordu ergen mantığında olanalr yapar anca bunu