10 Nisan 2018 Salı Reyting Sonuçları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Aaa oda çöktü Kenanda işte ayoll :F Kadın İle Eşkiya iyiler :A

Kenanın kitlesine güveniyordum ama Fatihten dolayı tedirgindim açıkcası yanı mafya ile gelsin istiyordum oyüzden bitirip Mafyaya geçse sevinirim :A Ama Star a gidecek gibi hissediyorum :F
Bu diziden o kadar umutsuzsun ki yeni dizi planını bile kurmuşsun. :A:A Sende izlemeyi bıraktın herhalde. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu diziden o kadar umutsuzsun ki yeni dizi planını bile kurmuşsun. :A:A Sende izlemeyi bıraktın herhalde. :A
Aaa izliyorum ama Eşkiyayı daha konsantre izliyorum Kenana oranla :A

Mafya dizileri azalıyor ecünnü dizileri sarmış ortalığı Kenan özüne geri dönsün 1 yıl daha kaybetmesin bence :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Aaa izliyorum ama Eşkiyayı daha konsantre izliyorum Kenana oranla :A

Mafya dizileri azalıyor ecünnü dizileri sarmış ortalığı Kenan özüne geri dönsün 1 yıl daha kaybetmesin bence :A
Inşallah yeni sezonda UTC'ye başrol olarak dahil olurda sende şaşkoloz gibi kalırsın o zaman. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Aaa işte Kadını bile tercih ediyorum düşün Ufak Tefek Ecünnüleri nekadar sevdiğimi
:A :A :A

Ertuğruluma zorluk çıkarıp duruyor :confused::confused::confused:
Birde 3-4 bölümünü izledim demiştin. Çook seviyorsan niye izledin :A

Senin Ertuğrul'un da polat alemdar mübarek. Engin'im iyi olsunda o yeter bana. :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Birde 3-4 bölümünü izledim demiştin. Çook seviyorsan niye izledin :A

Senin Ertuğrul'un da polat alemdar mübarek. Engin'im iyi olsunda o yeter bana. :bhr:
@Harunnn60 Hatrına izledim onun dısında hiçbir kuvvet izlettiremezdi :A

3:30 dan bak bu sahneye , Ertuğrulum Emir Sadettin diye birini öldürmeye geldi ama senin Enginin tuzak kurmuş onla karşılaştı :confused::confused::confused: