10 Kasım 2013 Pazar Reyting Sonuçları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
vaşşşhhhhhhh :F kg 10 u geçmiş ab de çok iyi gitmiş çok yaşa tns :F
gb iyi gitmiş vurulma işe yaramamış,maçtan etkilenmez teorisi tutmamış ya da :A
sbsv fox u idare ediyor cuma-cmtesiden sonra kötü olsa da
acun iyice totalleşti:gangnam:kaliteyi kaybettiğinin en büyük göstergesi:oley:
rıza baba öğlenin 1 buçuğunda iyi gitmiş :X
stadyum coşar diye bekliyordum düşük gitmiş tabi gs taraftarı izlemezse hiçbir spor programı yüksek alamaz :D
bülent ersoy un programı total mi olmuş vışşhhh :eek: @mrt-06
Yoğğğğ Bülent Reyzi her iki kategorinin de ablası sıralama olarak Ab'dedaha iyi. :X :X

ben zengin dizisi mi izliyorum :eek: kayıp dizisi zengin hayatı mı ön planda çocuğu için çırpınan aile mi? yd de nurhayat-bünyemin dışında kim zengin? my haliyle bir zenginlik olacak koca sülüman yeniçeri mi olacaktı?aramızda kalsın da pek zenginlik yok zaten bir intikam da gösteriş var o da olmalı koca banka hortumlayan adamlar senin benim gibi mi yaşayacak :D
İntikam - Kayıp - Yalan Dünya zengin oluyor panpa hiç şey etme şimdi. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,645
Puanı
1,061
Yoğğğ Bülent Reyzi her iki kategorinin de ablası sıralama olarak Ab'dedaha iyi. :X :X

İntikam - Kayıp - Yalan Dünya zeng,n oluyor panpa hiç şey etme şimdi. :D
reytingi kastettim ben :T:

Yoğğğğ Bülent Reyzi her iki kategorinin de ablası sıralama olarak Ab'dedaha iyi. :X :X

İntikam - Kayıp - Yalan Dünya zengin oluyor panpa hiç şey etme şimdi. :D
ona bakarsak vadi de zengin oluyor :F adamlar o kadar heyetteler çulsuz oalcak değiller ya polat ın bir takım elbisesi serenayın medcezirde giydiklerinden pahalı :F dizide zenginlik olması önemli değil önemli olan hikayenin bunun üzerine kurulu olmaması lale devri,aşk,fatih harbiye gibi dizilerde olay tamamen zengin olmak ya da olmamak senaryoda:)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
reytingi kastettim ben :T:

ona bakarsak vadi de zengin oluyor :F adamlar o kadar heyetteler çulsuz oalcak değiller ya polat ın bir takım elbisesi serenayın medcezirde giydiklerinden pahalı :F dizide zenginlik olması önemli değil önemli olan hikayenin bunun üzerine kurulu olmaması lale devri,aşk,fatih harbiye gibi dizilerde olay tamamen zengin olmak ya da olmamak senaryoda:)
Eski kocası geldi ya bilemiycem ondan zaar Total oldu. :X

Her lafın Vadiye gelmese şu forumdan atıcam kendimi. :F Zengin zümre yaşantısını anlatıyor o diziler bildiğin zengin aile : Kayıp , Med Cezir , Zengin oyuncu zümresi ve hayatı Yalan Dünya şeklinde ifade edebilirim. :X Bu diziler her ne kadar çok izlensede halka inemiyor diye düşünyorum ama öbür taraftan AKY , Karagül , Küçük Gelin gibi diziler halkın yaşadığı töre gerçeğini ve agalık gerçeğini anlatıyor. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,645
Puanı
1,061
Eski kocası geldi ya bilemiycem ondan zaar Total oldu. :X

Her lafın Vadiye gelmese şu forumdan atıcam kendimi. :F Zengin zümre yaşantısını anlatıyor o diziler bildiğin zengin aile : Kayıp , Med Cezir , Zengin oyuncu zümresi ve hayatı Yalan Dünya şeklinde ifade edebilirim. :X Bu diziler her ne kadar çok izlensede halka inemiyor diye düşünyorum ama öbür taraftan AKY , Karagül , Küçük Gelin gibi diziler halkın yaşadığı töre gerçeğini ve agalık gerçeğini anlatıyor. :)
ben marmara,ege,akdeniz bölgelerinde bulundum ne ağa ne töre gördüm sanırsam türkiye bölündü benm yaşadığım türkiyede onlar olmiyi :)o cümlede medcezir de geçti sen direkt vadiyi aldın algıda seçicilik işte :)ayrıca kendi cümlende çelişkiye düşüyon kayıptaki zenginlik ile medcezirdeki bir mi ?

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
ben marmara,ege,akdeniz bölgelerinde bulundum ne ağa ne töre gördüm sanırsam türkiye bölündü benm yaşadığım türkiyede onlar olmiyi :)o cümlede medcezir de geçti sen direkt vadiyi aldın algıda seçicilik işte :)ayrıca kendi cümlende çelişkiye düşüyon kayıptaki zenginlik ile medcezirdeki bir mi ?
Yahu zengin zengindir nasıl bir mi? :) Ben lafımı ortaya kodum isteyen alır götürür isteyen şey eder( aklıma gelmedi. :F )

Doğu diye bir gerçek var ama Türkiye'de Doğu'yu yok sayamayız ki üstelik nüfüsun azımsanamayacak kadar büyük bir bölümü doğu ve güney doğuda yaşıyor. :) O dizilerde ki zenginlik türkiyede bir parmağı geçmez. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,645
Puanı
1,061
Yahu zengin zengindir nasıl bir mi? :) Ben lafımı ortaya kodum isteyen alır götürür isteyen şey eder( aklıma gelmedi. :F )

Doğu diye bir gerçek var ama Türkiye'de Doğu'yu yok sayamayız ki üstelik nüfüsun azımsanamayacak kadar büyük bir bölümü doğu ve güney doğuda yaşıyor. :) O dizilerde ki zenginlik türkiyede bir parmağı geçmez. :)
halka sıradan şeyleri anlatırsan da izlemez türkiyede sıradanın dışına çıkmanın en iyi yolu zengin hayatı :) ayrıca ben kayıp ta medcezir ya da intikamdaki gibi her hafta davetler görmüyorum ya da fatih harbiye deki gibi biri zengin biri fakir diye ezme-çatışma olmuyor ya da lale devrindeki gibi tek dert zenginliği kaybetmek değil :)yrıca doğu+güneydoğuyu topla 1 istanbul nüfusu zor eder ya da etmez :)

dilber hala nın lafını da mundar etme ağır totalci:T:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
halka sıradan şeyleri anlatırsan da izlemez türkiyede sıradanın dışına çıkmanın en iyi yolu zengin hayatı :) ayrıca ben kayıp ta medcezir ya da intikamdaki gibi her hafta davetler görmüyorum ya da fatih harbiye deki gibi biri zengin biri fakir diye ezme-çatışma olmuyor ya da lale devrindeki gibi tek dert zenginliği kaybetmek değil :)yrıca doğu+güneydoğuyu topla 1 istanbul nüfusu zor eder ya da etmez :)

dilber hala nın lafını da mundar etme ağır totalci:T:
Tamam işte benim dediğimi demişsin. :T: O dizilerde normal yaşantıdan fazla bi şey bulamıyorsun onu anlatıom iki saattir.

Bu dizilerin izlenmesinin tek sebebi halkın kendinde bi şeyler bulması değil tamamen sıradandan farklı değişik hayatlar izlemesi. :) Yani benim anlattıklarım. :D :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,645
Puanı
1,061
Tamam işte benim dediğimi demişsin. :T: O dizilerde normal yaşantıdan fazla bi şey bulamıyorsun onu anlatıom iki saattir.

Bu dizilerin izlenmesinin tek sebebi halkın kendinde bi şeyler bulması değil tamamen sıradandan farklı değişik hayatlar izlemesi. :) Yani benim anlattıklarım. :D :D
nasıl senin dediğin sen zengin olan her diziyi bir tutuyon :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,645
Puanı
1,061
Sen olayı bambaşka bir aleme soktun. :T: Konuya kilit gelecek şimdi iki saattir laf anlatamadım. :T:

@beyazsoy sen anlat istersen Emre beni anlamıyi. :T :T
nesini anlıcam :D @EveN dediği zerrin iffet sözü gibi ağllaaa ağllaaa içim çıktı dedirten diziler fırlıyor işte :F önemli olan ağlatmak değil ağlatorken kullanılan senaryo ve oyunculuk o da çok kıymetli total dizilerinde zayıf :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
ne dedin peki kayıp zengin dizisi dedin halktan uzak dedin kayıp zengin dizisiyse medcezir ne :bağır:
zenginlerin hayatını işleyen diziler genel de ab dizileri olur ama bu formül her zaman tutmayabilir. ama sana anlatıpta anlatamadıgım psikodrama )) göre insalar kendilerine benzer şeyleri ekranda izler. modern hayatı işleyen diziyi ab izler kerpiç evler arasında büyüyyen kerpiç evleri. başka krtıerlerde var mesela roman uyarlaması romanlara daha çok ab halkı mümtela oldugu için romanın dünyası ab halkının dünyasından sayılır isterse klışle olsun köyde geçsin.. bunu gibi istisnalar olsa da genel durum bu maalesef

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Küçük Gelin 10 reytingi geçmiş çok güzel bi başarı :) Dizi hakediyor bence bu başarıyı .. Darısı Karagül'ün başına İnşallah :)