10 Kasım 2013 Pazar Reyting Sonuçları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Küçük Gelin totalde zirvede, AB grubunda ise 5 reytinge kapak atarak mükemmel bir başarı elde etti.

Yetenek Sizsiniz Türkiye iki grupta da büyük düşüş yaşadı. Özellikle totalde zirveyi kaptırması büyük şok oldu.

Güneşi Beklerken totalde düşüş yaşasa da AB grubunda geçen hafta ki oranlarını korumayı başardı.

Bülent Ersoy Show geç saatte yayınlanmasına rağmen iyi sonuçlar elde etti.

Sana Bir Sır Vereceğim ve Babam Sınıfta Kaldı bu hafta düşüş yaşayan diziler oldular.

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Oh iyi Yst düşmüş teorimiz tuttu yalancı çıkmadık yine. :A:J:Z

Evde kalan anneler ergen çocuklarının popolarına şaplak atıp odalarına ders çalışmaya yollamış sonra Küçük Gelin'i izlemişler. :F

Ama bazı ergenler ısrar etmiş ve Gb'yi izlemeyi başarmışlar Gb'deki hafif yükseliş dikkat çekici şike(!) :F

2 Hafta önce yazdığım bi yorum; :)

Şefkat tepe geç bitse Acun'u geçer dediniz ama geçemedi haftalardır. Bölümler kötü olabilir. Bence Acun'u geçebilecek dizi Küçük Gelin. :D Şaka maka öyle geçerse şaşırmasın kimse.o_O

Yine tutturmuşum haftalar öncesinden. :))) Bu işler Lordly'den sorulur. :Z

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
ben 3 gündür dizilerin önceki haftayla reyting farklarını yazıyorum ve 3 gündür FOX dizileri çok hızla düşüyor 1.5 reyting düşen dizileri bile var :confused: Küçük Gelin şu an çok iyi gide bilir ama zamanla diğer total partlaması yapan diziler gibi düşecektir :T:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Oh iyi Yst düşmüş teorimiz tuttu yalancı çıkmadık yine. :A:J:Z

Evde kalan anneler ergen çocuklarının popolarına şaplak atıp odalarına ders çalışmaya yollamış sonra Küçük Gelin'i izlemişler. :F

Ama bazı ergenler ısrar etmiş ve Gb'yi izlemeyi başarmışlar Gb'deki hafif yükseliş dikkat çekici şike(!) :F

2 Hafta önce yazdığım bi yorum; :)

Yine tutturmuşum haftalar öncesinden. :))) Bu işler Lordly'den sorulur. :Z
:D Bu kadar yan çizme Lordly. Senin mantığınla bakarsak Güneşi Beklerken totalde düşmüş, AB grubunda yükselmiş. Ee Acur'da iki grupta düşmüş ama AB de zirvede. Demek ki ergenler Acun'u bırakmamış ya da şöyle diyelim Acun Güneşi Beklerken den daha fazla izlenmiş :D

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Yetenek Sizsiniz Türkiye iyi gitmiş ama biraz düşmüş

Güneşi beklerken biraz total de dussede ab de iyi gitmiş
Sana bir sır vereceğim düşmüş reytingte
Stadyum derbiden dolayı yükselmiş
Küçük gelin reytinglerde yükselmiş

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
751
Puanı
224
Bu ratinglerin 5te 1ini bile hak etmedigini dusunsemde artik helal olsun demekten bska yapicak bisey yok

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Küçük Gelin 10 almış. :eek: :eek: :eek: Diyecek söz bulamıyorum.. Acun ilk defa bir stv dizisine geçilmiş oldu galiba. Güneşi Beklerken gayet iyi gitmiş. :)

Küçük Gelin ab'de İntikam'ı geçmiş bu arada. :F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
küçük gelin 10 reyting barajını aşarak büyük başarı elde etti,bu artış sbt'de bariz bir şekilde gözüküyordu tns'yede yansımış
yetenek sizsiniz totalde 1.20 ab'de ise 1.50 reyting düşmüş
güneşi beklerken tahmin ettiğim gibi totalde 6 reytingin altına düşmüş bu sbt'de de gözüküyordu,ab'de ise geçen haftaki oranlarını koruyarak kanal d'nin yüzünü güldürmeye devam etmiş
sana bir sır vereceğim sbt'de olduğu gibi tns'de de hafif bir düşüş yaşamış
babam sınıfta kaldı ve veliahtın sonu ise yakın gibi

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,372
Puanı
1,060
Sana Bir Sır Vereceğim'in oranları gayet iyi. :Z

Babam Sınıfta Kaldı maalesef yakında Final yapacak. Sana Bir Sır Vereceğim ise uzun özetle yayınlanacak. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
küçük gelin mükemmel gitmiş helal olsun tek türkiye den sonra samanyolu ilk defa bu kadar yüksek reytingler görüyo verilen emekler boşa gitmedi ve dizi tavan yapıyo helal olsun acunu geçmeyi başardı en sonunda

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Güccük Gelin KARADAYI'mı geçmiş:eek: 1 Nisana çok var TNS ama helal olsun güldürdün:F:F

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
küçük gelin bu oranları sonuna kadar hakediyo valla helal olsun diziye hayatın gerçeğini anlatıyo ben bile akşam 21:00dan sonra samanyolunu açtım 23:00e kadar izledim küçük gelini total 10.35e yükselmiş abde 4.93e yükselmiş
yst 9.23e düşüş yaşamış ama yükselir abde 8.3 reytingle zirvede
güneşi beklerken total 5.72 reytingle 4.olmuş abde 7.96 alarak 2.olmuş

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Küçük Gelin'e bak helal olsun yalnız konuda ne kadar aşağılanmış dizi o yorumları yapanlar diziyi bir kez izledi mi çok merak ediyorum. :)

Bülent Abla'ma bak be helal olsun Total'de ve Ab'de ilk 10'a girmiş tebrikler. :Z

Pazar Sürprizi farkını koymuş ayrıca Güneşi Beklerken'de gayet başarılı tebrikler. :)

Panpa sen @xemrexxx Küçük Gelin'i izledin mi? :X

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Küçük Gelin yst'yi geçtiyse Survivor'a neler yapar kim bilir Super Survivor olmazsa. Çünkü Acun Survivor'da reyting arttıramıyor yst'deki gibi.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
Küçük Gelin'e bak helal olsun yalnız konuda ne kadar aşağılanmış dizi o yorumları yapanlar diziyi bir kez izledi mi çok merak ediyorum. :)

Bülent Abla'ma bak be helal olsun Total'de ve Ab'de ilk 10'a girmiş tebrikler. :Z

Pazar Sürprizi farkını koymuş ayrıca Güneşi Beklerken'de gayet başarılı tebrikler. :)

Panpa sen @xemrexxx Küçük Gelin'i izledin mi? :X
Allah korusun :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
Senin izlediğin dizilerden daha büyük bir gerçek. :)

Halkın dıdısının dısının dısı kadar olan zengin zümreden daha çok ve daha gerçek. :)
ben zengin dizisi mi izliyorum :eek: kayıp dizisi zengin hayatı mı ön planda çocuğu için çırpınan aile mi? yd de nurhayat-bünyemin dışında kim zengin? my haliyle bir zenginlik olacak koca sülüman yeniçeri mi olacaktı?aramızda kalsın da pek zenginlik yok zaten bir intikam da gösteriş var o da olmalı koca banka hortumlayan adamlar senin benim gibi mi yaşayacak :D