Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haftaya en az 17.5 reyting bekliyorum diziden :A Hiçbir dizi de adam gibi yükselememiş 17 reytinglik kitle bir anda kayboluyor :F
ama izlenecek baska şey gerçekten yok ben tv açmadım bile mesala dün akşam tüm ertuğrulcular aynı düşünüyoruz sanırım bize uygun alternatif dizi bile yok ayoll :A :A :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
ama izlenecek baska şey gerçekten yok ben tv açmadım bile mesala dün akşam tüm ertuğrulcular aynı düşünüyoruz sanırım bize uygun alternatif dizi bile yok ayoll :A :A :A
Abdülhamidin tekrarı vardı sadece tvde :F :A Gerçekten bizim dizimizde ilkleri başarıyor yeni bölüm olmamasına rağmen hiçbir diziye seyirci kaptırmamış hepsi aynı oranlarda dönmüş :F

Ice_Cool_23

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,345
Puanı
205
Poyraz Karayel'in düşük reytinglerle ekranlara veda etmesi normal. Reytinglerin düşmesinin sebebi kanalın yanlış reklam stratejisi. Son 1 saatte sanırım 3 kuşak reklam verildi. Son 5 dakikalık kısım 1 saat kadar sürdü. Buda reytinglerin düşmesine neden oldu. Yinede sağlık olsun, 82 haftalık ekran maceramızı vurucu bir finalle noktalamış olduk...

Onun dışında Recep İvedik gibi bir filmin bu sistemde birinci olması, Poyraz Karayel'in kalitesinin çok altında olan birçok dizinin devam etmesi bu reyting sisteminde sorun olduğunun göstergesidir bana göre...

Bunlar sosyal medya için rekor reytingler sanırım. Önceki rekorda yine Poyraz Karayel'e aitti. Dün akşam #PoyrazKarayelVeda etiketi Dünya Gündemine bile girmeyi başardı ve böyle bir dizi düşük reytingler (!) sebebiyle bitirildi. Söylenecek çok şey var sistem hakkında ama işe yaramıyor maalesef.
Bu bolum icin haklisin guzel bolumdu bu reytingleri hak etmedi. Ama bu sezon ne kadar sacmaladigi gercegide var senaryo cok bozulmustu ve cok uzatmadan bitmesi iyi oldu bence :)