Şahsiyet - Tanıtım Fragmanı | PuhuTV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Vayy çok beğendim valla Haluk Bilginer süper görünüyorr:Z

Ay Yapım yapar da kalitesiz olur mu :A :A

Büyük bir heyecanla izledim fragmanı ama istediğimi bulamadım.

Çok iyi ve çok kaliteli duruyor tanıtım, farklı bir iş olduğu belli.

Haluk Bilginer oyunculuğu ile yine döktürecek. :Z

Süresinin uzunluğuna göre şans verebilirim

Fragman efsane duruyor, Haluk Bilginer zaten başlı başına efsane :D Bakalım bekliyorum merakla :Z

Haluk Bilginer harika duruyor, beğendim fragmanı. Merakla bekliyoruz artık. :Z

Sence bunu senarist düşünmedi mi? :A
Kadroda Hüseyin Avni Danyal da var sonda yazıldığına göre. Onur Saylak'ın Daha'sı o kadar Ay Yapın desteğiyle bile fazla izlenmemişti. Umarım, kadronun ağırlığı altında ezilmemiştir.

Fragmanda mantık hatası bulsam dahi bu kaliteli bir iş olmadığı gerçeğini değiştirmiyor. Muhtemelen Almanya'ya 2019'da gelir. 1 yıl daha beklemeye devam. :(

Fragman da jenerik müziği de harika:Z Müzik 80'ler tarzı ve ST gibi sanki:A

Bu dizi Fi'den bile güzel olacak bence. Haluk Bilginer yine seviyeyi yükseltmiş.
3. fragman:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Neden hafta sonu yayınlanıyor anlamadım. Yapımın TV dizileri de hafta sonu yayınlansın o zaman.

İlk bölümler cumartesi diye hep cumartesi olacağı anlamına gelmez Puhu'nun yayınlama tarzı biraz farklı çünkü. Ayrıca TV'de hafta sonu izlenirliği düşük olur ama internette her zaman izleyebilirsin. :)

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,915
Puanı
310
Fragmanda mantık hatası bulsam dahi bu kaliteli bir iş olmadığı gerçeğini değiştirmiyor. Muhtemelen Almanya'ya 2019'da gelir. 1 yıl daha beklemeye devam. :(
Ben senin komşun sayılırım Fransa da yaşıyorum ve puhutv den izleyebiliyorum diziyi siz Almanyada izleyemiyomusunuz ?

Ayrıca arkadaşlar Şahsiyet ve İlker Kaleli'nin Dip dizisi yani bu 2 diziler kaç bölümlük bilen var mı ?

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Ben senin komşun sayılırım Fransa da yaşıyorum ve puhutv den izleyebiliyorum diziyi siz Almanyada izleyemiyomusunuz ?

Ayrıca arkadaşlar Şahsiyet ve İlker Kaleli'nin Dip dizisi yani bu 2 diziler kaç bölümlük bilen var mı ?
Hayır daha önce Fi'yi izlemek istedim ama olmuyordu malesef. Fransa'da nasıl izleyebiliyorsunuz?

İkiside 13 bölüm yayınlanacakmış diye duydum.