TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" 53.Bölüm

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çok güzel bölüm olmuş valla TV dizisi gibi her hafta bekliyorum programı, çok başarılı sunuyorsun. :bhr: @Ahmad

@Yiğitt atlı fotonu görmemiştim, o ne karizme öyle harikasın. :Z Kovboylara benzemişsin. :bhr:

7469.jpg

@sokak sanati itiraflarını yine buldum ama bu haftakiler ağır olmuş şimdi ifşa etmiyim. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok güzel bölüm olmuş valla TV dizisi gibi her hafta bekliyorum programı, çok başarılı sunuyorsun. :bhr: @Ahmad

@Yiğitt atlı fotonu görmemiştim, o ne karizme öyle harikasın. :Z Kovboylara benzemişsin. :bhr:

7469.jpg

@sokak sanati itiraflarını yine buldum ama bu haftakiler ağır olmuş şimdi ifşa etmiyim. :A
Onu atmamıştım, görmemen normal. :Z

Beğenmene sevindim. :bhr:

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060

Yiğitt atlı fotonu görmemiştim, o ne karizme öyle harikasın. :Z Kovboylara benzemişsin. :bhr:

7469.jpg

@Yiğitt
Canım ya. :bhr::bhr:

Diğer üyelere de çok teşekkürler buradan. Emek veriyorum ve sonrasında bu güzel sözleriniz iyi geliyor. :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

7469.jpg

Yok bu hafta sadece 1 tane var. Yanlış tahmin:D

7469.jpg

Yok bu hafta sadece 1 tane var. Yanlış tahmin:D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Ahmad iyi ki başlamışsın bu programa cidden foruma hareket geldi. :Z Her hafta kim ne yollamış ve konuk kim diye merak ediyorum :D Reytinglerin de çok iyi sonuna kadar hak ediyorsun, emeğine sağlık :bhr: :Z

@Yiğitt baya karizmaymışsın :A Ay fotoğrafını gördüm ya senle konuşurken artık daha ciddi konuşurum :F Her ne kadar yaşını biliyor olsam da böyle fotonu görünce o bebişim dediğim zamanlar aklıma geldi :F At üstündeki foto harika bu arada, çok havalı :bhr: :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Ahmad iyi ki başlamışsın bu programa cidden foruma hareket geldi. :Z Her hafta kim ne yollamış ve konuk kim diye merak ediyorum :D Reytinglerin de çok iyi sonuna kadar hak ediyorsun, emeğine sağlık :bhr: :Z

@Yiğitt baya karizmaymışsın :A Ay fotoğrafını gördüm ya senle konuşurken artık daha ciddi konuşurum :F Her ne kadar yaşını biliyor olsam da böyle fotonu görünce o bebişim dediğim zamanlar aklıma geldi :F At üstündeki foto harika bu arada, çok havalı :bhr: :Z
Hahaha aşk olsun. :D

Teşekkürler aşkım, beğenmene sevindim. :bhr:

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Çok güzel bir bölüm olmuş ellerine sağlık :) @Ahmad

Valla sulanıyormuş gibi algılama da gerçekten iyiymiş tipin :X @Yiğitt

Kendimle ilgili itirafa gelirsek; sadece güldüm. Fake hesap açacak ( heleki böyle bir sitede) yaşı çoktan geçtim. Kimseden kendimi de fikirlerimi de itiraflarda da göründüğü gibi saklamıyorum. İsteyen istediği zaman misafirim dahii olabilir. Büyümeyi tavsiye ediyorum yazan arkadaşa biraz da cesur olmayı :F

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060

Ya laflara bak ya. :Z
Saol baby. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok güzel bir bölüm olmuş ellerine sağlık :) @Ahmad

Valla sulanıyormuş gibi algılama da gerçekten iyiymiş tipin :X @Yiğitt

Kendimle ilgili itirafa gelirsek; sadece güldüm. Fake hesap açacak ( heleki böyle bir sitede) yaşı çoktan geçtim. Kimseden kendimi de fikirlerimi de itiraflarda da göründüğü gibi saklamıyorum. İsteyen istediği zaman misafirim dahii olabilir. Büyümeyi tavsiye ediyorum yazan arkadaşa biraz da cesur olmayı :F
Eyvallah. :D