TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" 53.Bölüm

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlginç itiraflar var eline sağlık @Ahmad :D

@Yiğitt sana aşık olan kişi kim laa. Bence sen kendine aşıksındır pampa.:A

Şu soğukluk mevzusuna katılmıyorum. Ben genel olarak forumdan biraz soğuduğum için eski samimiyet oluşmuyor yoksa biraz uğraşsam yine eski muhabbet devam eder yoksa diğer kişilerin etkisinde kalacak kişiler değiliz ama yarışmaları ciddiye alıyorum o konuda haklısın.:(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,645
Puanı
1,061
ay itiraflar çok sıkıcı deniz marulunun hiç albenisi yok ki o ka itiraf yapılsın.ss melek teyzem bile daha ilgi çekici:X

@Çiğdem- in @Yiğitt e neden aşkım dediği belli oldu @destere den daha parlakmış:A

eline sağlık @Ahmad:D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlginç itiraflar var eline sağlık @Ahmad :D

@Yiğitt sana aşık olan kişi kim laa. Bence sen kendine aşıksındır pampa.:A

Şu soğukluk mevzusuna katılmıyorum. Ben genel olarak forumdan biraz soğuduğum için eski samimiyet oluşmuyor yoksa biraz uğraşsam yine eski muhabbet devam eder yoksa diğer kişilerin etkisinde kalacak kişiler değiliz ama yarışmaları ciddiye alıyorum o konuda haklısın.:(
Valla ben yapmadım, aklıma kimse de gelmiyor. :D @xemrexxx aşık olabilir bana, gözü ben de. :D

Forumda eski aktifliğin yok, muhabbetin de yok. Belki ondan öyle düşündüm ama eskiden daha her şeyimizi paylaştığımız için eskiye göre daha soğuk gibi. :D

ay itiraflar çok sıkıcı deniz marulunun hiç albenisi yok ki o ka itiraf yapılsın.ss melek teyzem bile daha ilgi çekici:X

@Çiğdem- in @Yiğitt e neden aşkım dediği belli oldu @destere den daha parlakmış:A

eline sağlık @Ahmad:D
O beni çok önceden görmüştü zaten, dediğin gibi gözü olabilir. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
İki fotoğraf da köydeyken. :A Aslında yeni çekinip yollayayım dedim ama sakalsız ve kısa saçlı pek tarz durmuyorum bunları yollayayım dedim. :Z

@eskici kanki kaçırma sohbeti. :A

Hangi konuda net olmamı bekledin, orayı da açsan burada söylesem? :D
Fake üye demişsin, ailem gibiler demişsin, tartışmalardan bahsetmişsin. İsim falan verseydin daha akıllarda kalan bir sohbet olabilirmiş. :D Negatif yönde fazla bir şey yok. :D Tabi gerek yok tartışmaya diyebilirsin, saygı duyarız.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fake üye demişsin, ailem gibiler demişsin, tartışmalardan bahsetmişsin. İsim falan verseydin daha akıllarda kalan bir sohbet olabilirmiş. :D Negatif yönde fazla bir şey yok. :D Tabi gerek yok tartışmaya diyebilirsin, saygı duyarız.
Haa anladım, isim vererek zan altında bırakmak istemedim. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,645
Puanı
1,061
Valla ben yapmadım, aklıma kimse de gelmiyor. :D @xemrexxx aşık olabilir bana, gözü ben de. :D

Forumda eski aktifliğin yok, muhabbetin de yok. Belki ondan öyle düşündüm ama eskiden daha her şeyimizi paylaştığımız için eskiye göre daha soğuk gibi. :D

aynı mesajda herkse sana göz koymuş gibi egoda @Harunnn60 a rakip mi olucan ne :A
ayrıca ben daha beyaz tenli seviyorum :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

@xemrexxx hepimizi kıskanıyor zaten normaldir.:A

Aynen yarışmalar başlasada bende aktif olsam tekrardan. Eskiden aynı kutuda kaç 100 sayfa konuşuyorduk heyyy gidi günler.:F Şimdide yeni kutu kurdum ben yine kurucu olarak gıybetler havada uçuşuyor.:A

O değilde şu fake hesap açan kişiyi merak ettim. Valla forumda ne çok boş insan var.:F

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Bu arada Thequerer de fake üye falan da değil kesin. :A Ben de şüpheliydim, özelden yazdığı mesajdan sonra vazgeçtim. :D @berkann bunlar senden şüpheleniyor söyleyeyim. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Forumun popüler üyelerinden demişsin onun yaptığndan eminsin ki öyle diyosun bence zan altında kalacak birşey olmazdı ki neyse sen bilirsin:D
@xemrexxx hepimizi kıskanıyor zaten normaldir.:A

Aynen yarışmalar başlasada bende aktif olsam tekrardan. Eskiden aynı kutuda kaç 100 sayfa konuşuyorduk heyyy gidi günler.:F Şimdide yeni kutu kurdum ben yine kurucu olarak gıybetler havada uçuşuyor.:A

O değilde şu fake hesap açan kişiyi merak ettim. Valla forumda ne çok boş insan var.:F
Bir gün o kişiyi bu itiraflar konusunda görebilirsiniz inşallah. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Aşk itirafını yazanı sadece kızlar üzerinden düşünmeyelim bence. :A :A