TVen İtiraf Ediyoruz 65. Bölüm

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
İtiraf 25i kim yapmışsa Danger arkadaşa ayıp yapmış.

Benim hakkımda yorum yapan her zaman benimle tartışan ve bilgiçlik taslıyorsun deyip üstüne habire soru işareti (??) kullanan zamanında sözünde durduğunu söylediğim şuan ise küçük kardeşim olan şahıs [emoji3] anonim olmasa da olurdu.

Bu arada Eline sağlık @Ahmad güzel itiraflar olmuş. Vaziyet alalım ortalık karışacak.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Itiraf 8 dolaylı yoldan beni kastetmiş sanırım arkadaş, şu uzun yazma olayı niye bu kadar göze batıyor anlamıyorum çünkü hiç de o derece uzun yazdığımı düşünmüyorum özellikle son dönemde. Ancak yapacak bir şey yok, içimden geleni söylemezsem bu sefer de ayrı kasıntı durmuş olurum.

Kibir konusunda tümüyle haksız bulamam, kabul ediyorum ve mücadele etmeye çalışıyorum bu bazı kibirli egosal özelliklerimle. Aslında kibirli olmak istemiyorum kesinlikle, ancak 5 sene önceye göre oldukça yol kat etmiş olsam bile hala tam olgunlaşmış değilim, bazı insanlar erken bazıları geç olgunlaşır domates misali. Aslında kibirli hareketler de dahil her şeyin altında yatan başka sebepler vardır, ama onlar görülmez. Sonuç olarak bu eleştirin için teşekkür ederim, zaman içinde olgunlaşma sürecimin etki göstermesini umuyorum.

Küçük hesaplar peşinde özelliğe MS yarışmasında baya kendimi hırsa kaptırdım, onda da haklısın. Ama kastettiğin şeyler fake üyelik olaylarıysa senin içindeki kötülüğü de görmen lazım bir an önce. Zaten bu itirafı o lobiden birinin yaptığını düşünüyorum ama yine de saygı duydum. :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Itiraf 8 dolaylı yoldan beni kastetmiş sanırım arkadaş, şu uzun yazma olayı niye bu kadar göze batıyor anlamıyorum çünkü hiç de o derece uzun yazdığımı düşünmüyorum özellikle son dönemde. Ancak yapacak bir şey yok, içimden geleni söylemezsem bu sefer de ayrı kasıntı durmuş olurum.

Kibir konusunda tümüyle haksız bulamam, kabul ediyorum ve mücadele etmeye çalışıyorum bu bazı kibirli egosal özelliklerimle. Aslında kibirli olmak istemiyorum kesinlikle, ancak 5 sene önceye göre oldukça yol kat etmiş olsam bile hala tam olgunlaşmış değilim, bazı insanlar erken bazıları geç olgunlaşır domates misali. Aslında kibirli hareketler de dahil her şeyin altında yatan başka sebepler vardır, ama onlar görülmez. Sonuç olarak bu eleştirin için teşekkür ederim, zaman içinde olgunlaşma sürecimin etki göstermesini umuyorum.

Küçük hesaplar peşinde özelliğe MS yarışmasında baya kendimi hırsa kaptırdım, onda da haklısın. Ama kastettiğin şeyler fake üyelik olaylarıysa senin içindeki kötülüğü de görmen lazım bir an önce. Zaten bu itirafı o lobiden birinin yaptığını düşünüyorum ama yine de saygı duydum. :)
Dedi ve yine destan yazdı. :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Kendi kankalarınıza "benim hakkımda övücü itiraf yap" talimatı ile itiraf yaptırmayın arkadaşlar. Çok belli oluyor ben söyleyeyim. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Fikir Cambazını hiç açmayayım o zaman :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
İtiraf 9'u yapan arkadaş Game of Thrones'u fazla kaçırmış herhalde.
İtiraf 13: Berkan'ın neyini egolu buldun tam olarak? :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
İtiraf 2 - @denizz19 senden bahsediyor buradaki kişi bence. :F
İtiraf 3 - Buğra'nın kötü amaçla öyle bir şey yapmayacağından eminim, kanal fanlığıyla bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Yıldırım senin yaptığın net kardeş zaten, adını da yazsaymışsın. :bhr: :A
İtiraf 9 - Forumda gizli dolaplar dönüyor zaten, paralel forum kurmaya çalışanları affetmeyeceğiz. :A @Yakamoz-Asi @mrt-06
İtiraf 10 - İyi ki buradalar dediğin gibi Çiko, Ahmed'in de aktif olmasına çok seviniyorum. Thequeer de iyi ki gelmiş aramıza. :Z
İtiraf 14 - Katılıyorum, Yıldırım sevdiğimiz bir üye. Geçenlerde aynı şeyi ben de yazmıştım. :)
İtiraf 25 - Böyle saygısız insanların forumumuzda olması üzücü, keşke gitseler..
Yok be ben bir itiraf yaptım o da zaten adımı verdim.:A
Zaten forumda reyting konusunda demiştim taraflı diye. Eğer o itirafı ben yapsam adımı verirdim.
Ay saol yorumların için. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yok be ben bir itiraf yaptım o da zaten adımı verdim.:A
Zaten forumda reyting konusunda demiştim taraflı diye. Eğer o itirafı ben yapsam adımı verirdim.
Ay saol yorumların için. :A
Ne bileyim, görünce direk sen dedim. :A

Yapılan itirafı dikkate al, geçen ben de söylemiştim. Smileysız çok odunsun. :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
İtiraf 25i kim yapmışsa Danger arkadaşa ayıp yapmış.

Benim hakkımda yorum yapan her zaman benimle tartışan ve bilgiçlik taslıyorsun deyip üstüne habire soru işareti (??) kullanan zamanında sözünde durduğunu söylediğim şuan ise küçük kardeşim olan şahıs [emoji3] anonim olmasa da olurdu.

Bu arada Eline sağlık @Ahmad güzel itiraflar olmuş. Vaziyet alalım ortalık karışacak.
Hiç ayıp yapmadım. Bir ayıp yaptıysa o yaptı ki o yorumuna 6 dan fazla galiba olmamış geldi.
İtiraf 15 ve forumdaki bu gay artışı canımı sıkmaya başladı. :A Kendime başka bir forum bulmam lazım. :A
Kalan sahalar bizim. @XanTier :love1:

Ne bileyim, görünce direk sen dedim. :A

Yapılan itirafı dikkate al, geçen ben de söylemiştim. Smileysız çok odunsun. :A
İnsan kalas der. :A En azindan yontulmuşu. :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
İtiraf 14 teşekkür ederim canım benim. Dikkate alacağım. :A :A :A :A Bunlar eksik smileyler. Gerisi eğer konusuyorsak gelir .:A