TVen İtiraf Ediyoruz 59.Bölüm (6.SEZON)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
öncelikle yeni sezon hayırlı olsun @Ahmed :Z:Z:Z

itiraf için çok teşekkürler yapan kişiye :bhr: aa şimdi gıcık bir itirafa hemen hucum ediyorsak iyi niyetli olanada hakkını teslim etmek lazım :A favori üyeysen asıl sen mod olursun inş yada yöneticiysen rütbe atlarsın :bhr::bhr::bhr:

aa bu arada @sokak sanati na ilişmeyin ayoll ben onu bal kaymak besliyorum MS için :A yarışma bitincede 2 ay serum tedavisi görüyor hastanede :F :F :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

itiraf için çok teşekkürler yapan kişiye :bhr: aa şimdi gıcık bir itirafa hemen hucum ediyorsak iyi niyetli olanada hakkını teslim etmek lazım :A favori üyeysen asıl sen mod olursun inş yada yöneticiysen rütbe atlarsın :bhr::bhr::bhr:

aa bu arada @sokak sanati na ilişmeyin ayoll ben onu bal kaymak besliyorum MS için :A yarışma bitincede 2 ay serum tedavisi görüyor hastanede :F :F :F
Kurbanlık dana besliyorsun gibi anlattın :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Bu sefer yine sunucu desteği aldım final garanti.:A Şöyle ilk 5-6 haftayı atlatsam sonrası kolay.:A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bu konuda direkt daha önce ismim geçti mi bilmiyorum ama ilerde geçerse etiket atın gerekli cevap verilecektir. :D

Lobileri yıkacağız merak etmesinler. O itirafı atan kişinin, etkinliklerde kendilerini belli eden papatya lobisinden olduğunu düşünüyorum. Ama 2. cümlesi saçmalık ötesi. :)
@FaJi hayırdır neler oluyor. Manevradan anlat:A
Forumun balans ayarı kaçtı. Güçlü bir manevrayla yerine oturtulur. Plan belli bir tertiple gizliden gizliye ilerliyor. Tabi sen güven oyu alamadın son konuşmamızdan sonra. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu konuda direkt daha önce ismim geçti mi bilmiyorum ama ilerde geçerse etiket atın gerekli cevap verilecektir. :D

Lobileri yıkacağız merak etmesinler. O itirafı atan kişinin, etkinliklerde kendilerini belli eden papatya lobisinden olduğunu düşünüyorum. Ama 2. cümlesi saçmalık ötesi. :)

Forumun balans ayarı kaçtı. Güçlü bir manevrayla yerine oturtulur. Plan belli bir tertiple gizliden gizliye ilerliyor. Tabi sen güven oyu alamadın son konuşmamızdan sonra. :D

Kim o güven oyu vermeyen y*lak:A
Forumda hiç mesaj yazmadan ne yapmaya çalışıyorsunuz kim bu örgün cidden merak ettim:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İtiraf 13 komik olmuş bu arada. Çok güzel bir dili var itirafçının böyle Yılan gibi.:A

İtiraf 1 değişti mi? İlk okuduğumda @mrt-06 yazıyordu sanki orada. @Billy Kane yazmıyordu:F

@Ahmed

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
İtiraf 11: @Tolstoyevski geldiğinden beri uzun yazıyor, yeni mi fark ettin? :D Tarzı böyle yani. 1 düşünceyi 10 cümleyle anlatmıyor en azından, mesajlarında farklı farklı şeylere değiniyor.

İtiraf 16: Yoo öyle değil. Bence eğlenceli birisi. Forumun kendine özgü üyelerinden. Severim. :D @RüzgarGülü

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Yine hep anonim o yüzden yorum yapma gereği bile duymuyorum. Sadece @Tolstoyevski ile ilgili itirafa bir cevap vermek isterim. Bu platform da şüphesiz yorumlarını en çok beğendiğim ve bazı yorumları benim doğrularımla çelişse bile her zaman saygı çerçevesinde yorumlarını belli olgulara dayayarak gerçekten etkileyici yazıyor. Bu itiraf'a hiç katılmıyorum. Daha katılmadışığım itiraflar var ama dediğim gibi anonim, yazmaya değmez.
Ellerine sağlık kuzu @Ahmed