TVen İtiraf Ediyoruz 59.Bölüm (6.SEZON)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
3 güldürdü. :A Akrostiş başarılı ama dizeler çok yavan :A

6 konusunda öncelikle Çiğdem'in yöneticiliği hakkında olumsuz hiçbir görüşüm yok, ama yöneticilik ile foruma katkının alakası yok. Yönetici yönetmek için var adı üstünde, katılmıyorum itirafa. Çiğdem yönetici olursa desteklerim sonuna kadar, ama öne sürülen sebep yanlış :D

11 Tolstoyevski'nin öyle bir amacı yok. Her lafın altında bir artniyet arayan ergen balık burcu kızları tavrında yapılan bu ve bunun gibi itiraflar çok sinir bozucu.

13 Forumun acı gerçeği @denizz19 @mrt-06 @Aserat :A

16 Rüzgargülü'nü ve onun mizahını anlayamıyorsanız sorun sizde. Siz bu kafayla 12. yy esprilerine/fıkralarına gülüyorsunuzdur muhtemelen :A
O itirafta dizi demiş ben program yapıyorum :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hıı, hemen aklamış oldun böylece kendini dimi? :A
Ben zaten akım bu tarz konularda hep ak kalmaya çalıştım ama o itirafı eminim benim yaptığımı düşünecekler ve dolayısıyla ortalığı daha da kızıştıralım derdinde olan uyanıklar var :D

Sen değilsin zaten, olsaydın boğardım seni şimdiye. :A
O itirafı yapan kişi okların bana çevrilmesini istemiş bence :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
kız forum için her şeyi yapıyor yöneticiler yatarken

Herkes iyi kötü bir etkinlik düzenledi, düzenlemeyenler de zaten haftalık 5-6 tane konu açmak zorunda. 4 hafta açmayan zaten emekli oluyor. Yapamayanlarda zaten emekli oldu.:grin::grimacing:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
3 güldürdü. :A Akrostiş başarılı ama dizeler çok yavan :A

6 konusunda öncelikle Çiğdem'in yöneticiliği hakkında olumsuz hiçbir görüşüm yok, ama yöneticilik ile foruma katkının alakası yok. Yönetici yönetmek için var adı üstünde, katılmıyorum itirafa. Çiğdem yönetici olursa desteklerim sonuna kadar, ama öne sürülen sebep yanlış :D

11 Tolstoyevski'nin öyle bir amacı yok. Her lafın altında bir artniyet arayan ergen balık burcu kızları tavrında yapılan bu ve bunun gibi itiraflar çok sinir bozucu.

13 Forumun acı gerçeği @denizz19 @mrt-06 @Aserat :A

16 Rüzgargülü'nü ve onun mizahını anlayamıyorsanız sorun sizde. Siz bu kafayla 12. yy esprilerine/fıkralarına gülüyorsunuzdur muhtemelen :A
Manidar olmuş ama ben de dizi yapmıyorum bu aralar. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İtiraf 11'i yapan arkadaş resmen kinini kusmuş ciddi ciddi :A
Foruma ilk üye olduğum dönemde de belirtmiştim diye hatırlıyorum, uzun yazmamın sebebi şov yapmak değil, normal reel hayatta bu gibi konuları uzun uzadıya konuşacak ortamım olmadığı için haliyle forumda içimi biraz fazla döküyorum ve zamanla alışkanlık haline gelmiş bir olay oldu bu. Yani birini yazıp öteki aklıma geleni sırf kısa olsun diye yazmazsam içimde kalıyor. O yüzden huy candan çıkmadıkça ya da foruma girecek zaman bulamamazlık olmadıkça beni böyle idare edersen sevinirim bak yine uzun oldu ama kusura bakma eleştiri için teşekkür ederim. :D

Bildiğim kadarıyla benim de aklıma gelen bir isim yok ama cidden merak ettim kimdir bu üye. @sokak sanati desem hiç sanmıyorum o zaten direkt yüzüme söylüyor, @S.G.A.T. ilk aklıma gelen ama onun da anonim yazma huyu yok bildiğim kadarıyla. Daha da aklıma biri gelmiyor ama neyse :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İtiraf 3'ü yapan kişi bende senden nefret ediyorum. Aklıma gelen biri var. Şakasına yapılmış ise bile Allah Belanı Versin.:Z

Şirin gözükme çabası derken.s.s @Billy Kane sen mi yaptın bunu. Tamam artık seni etiketlemem. Son 2-3 gündür en çok seni etiketiliyordum kesin yaptın mundar.:bağır:

İtiraf 11 ile ilgim yok. İftira atmayın.:)))

@XanTier onu güzel bulduğun için sanada beddua yolladım. Kargo parası karşı tarafa aittir.:A

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,338
Puanı
561
İtiraf 16
Rüzgargülü baya gıcık birisi bence. Böyle cool, havalı tavırlar falan, eminim benim gibi düşünen kişiler baya vardır. :X
-Anonim-

Katılıyorum.

Kendimi mi öldüreyim bi köşeye geçip ha ?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sıradan eleştirmek yerine şiir yazmış. Zaten dizeleri iyi değil diye eleştiri yaptım, onun dışında özgün olmuş itiraf :bhr:

Git mit demiş koruman lazımdı.s.z

İtiraf yapmadım söyleyeyim baştan. :A

@denizz19 damga vurmuşsun itiraflara. :F

@sokak sanati Bence senin itirafçın seni çok seviyor baksana şiir bile yazmış. :A

@destere 'nin sapığı gibi buda:A

@Titanium hoş geldin pampa foruma :Z