Star İstanbullu Gelin - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
Bölüm güzel başladı İpek resmen kendi düştü Süreyyaya kızıp durdu kusura bakmada İpekcim bitmeyen hırsın yüzünden bebeği kaybedecektin az daha unutma Süreyya senin yüzünden bebeğini kaybetmişti senin bebeğin şükür ki bebek hayatta ;)

@Ahmed bakıyormusun sen diziye

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Bölüm güzel başladı İpek resmen kendi düştü Süreyyaya kızıp durdu kusura bakmada İpekcim bitmeyen hırsın yüzünden bebeği kaybedecektin az daha unutma Süreyya senin yüzünden bebeğini kaybetmişti senin bebeğin şükür ki bebek hayatta ;)

@Ahmed bakıyormusun sen diziye
Oha dövdü kızı abla. :eek:

Reaksiyon puanı
270
Puanı
86
uzun sürenin ardından burdayım ilk defa dolu dolu yorumlarla geldim
osman bu sezonun ilk bölümünde baharla karşılaşınca umarım olmaz demiştim sevemedim baharı burcu daha iyi evet kitap konusunda duyguları ile oynadı gibi ama bence osman burcuyu değiştirecek önce duygularım yok derken yapma demiştim ama denemeye karar verdiler ve 1 hafta geçti aradan sanırım iyi gidiyor aileye açıkladılar tabi ki esma karşı çıktı süreyya osmana destek olalım yanında olalım dedi faruk istemiyor gibi görünürken fikret osman bu masada kız adı verdiğine göre üzgünüm anne dünür olacaksın garip beyle dedi acaba senarist bir işaret vermiş olabilir mi
ve sizlerin yorumu çok önemli sizce bu bölümden sonra osman ve burcu arasında neler olabilir sorun çıkar mı yada faruğun süreyyaya kavuştuğu gibi osmanda burcuya kavuşurmu esmaya rağmen

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
uzun sürenin ardından burdayım ilk defa dolu dolu yorumlarla geldim
osman bu sezonun ilk bölümünde baharla karşılaşınca umarım olmaz demiştim sevemedim baharı burcu daha iyi evet kitap konusunda duyguları ile oynadı gibi ama bence osman burcuyu değiştirecek önce duygularım yok derken yapma demiştim ama denemeye karar verdiler ve 1 hafta geçti aradan sanırım iyi gidiyor aileye açıkladılar tabi ki esma karşı çıktı süreyya osmana destek olalım yanında olalım dedi faruk istemiyor gibi görünürken fikret osman bu masada kız adı verdiğine göre üzgünüm anne dünür olacaksın garip beyle dedi acaba senarist bir işaret vermiş olabilir mi
ve sizlerin yorumu çok önemli sizce bu bölümden sonra osman ve burcu arasında neler olabilir sorun çıkar mı yada faruğun süreyyaya kavuştuğu gibi osmanda burcuya kavuşurmu esmaya rağmen

Hoşgeldin canım
Osman Burcu olayını merakla bekliyorum bu aşk olacak inşalla ya:Z

Reaksiyon puanı
270
Puanı
86
biraz fazla aktifleştirseler çok daha iyi olacak osman burcu sahneleri çok az bunu çok okuyorum pasif aşk yaşıyorlar diye çokda katılıyorum acaba fragmanda bu konuda aşk olayı olur mu of ilk defa istanbullu gelini heyecanla bekliyorum :)

Reaksiyon puanı
152
Puanı
55
Bölüm şahane geçti Faruk begüöü kıskandı can ilke çekişmeleri İpek iyice çıldırdı Esma desen az değil ya total bile yarın +7 olmalı :ok::F:F:Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
evet diziyi izledim geldim Faruğa hayret ettim sanki Süreyya ile evli değilmiş gibi davrandı sinirden ne yapacağını şaşırdı tamam Emiri düşün ama böyle Begümün hayatına karışacak kadar değil bu kadar olamaz tamam üstünde bir çok yük ama böyle davranmanı gerektirmiyor Begüme evlenecekmisin bu adamla diyo sanane bırakta buna Begüm karar versin Faruk Canda öyle pek iyi bir adam değil bence Süreyya ile o konuşmalar nedir ya resmen doldurdu kızı bunun onun eline veren Faruk Begümü öğrendiğin zaman Süreyyayı arayıp haber versene Begüm gibi olamıyormusun sen

Osmanla Burcuya gelince çok tatlı kız Osmanla da çok yakışıyorlar daha çok
sahneleri olması lazım bence yemek sahnesi falan güzeldi Süreyya Burcunun yalan söylediğini anladı kitaptan örnek veren biri böyle tutuklu konuşamaz
çünkü o yüzdende Süreyya Osmanı uyardı iyi düşün diye
Ademin sahneleri çok etkileyiciydi terapiste gitmesi onun değiştirecek gibi duruyor rüyası falan etkileyiciydi bu arada Dilaranın annesi ile ilgili sözleri etkileyiciydi öyle güzel kalbi varki Dilaranın Adem onun sayesinde değişecek bence